Skocz do zawartości

Els focs de Blanes 2009 (Blanes/Hiszpania)


basto

Rekomendowane odpowiedzi

Data – 22-27.07.2009
Okazja – Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków
Miejsce - HISZPANIA - Blanes
Godzina – 22:30
Wykonawca - Surex...i nie tylko
Długość pokazu – około 20min

Plakat:

Film:

 


Zdjecia:

Wyniki:
I miejsce - Vulcano (Madrid)
II miejsce - Surex (Polónia)
III miejsce - Martarello (Italia)
IV miejsce - Valenciana (Valencia)
V miejsce - Portugués (Valencia)
VI miejsce - Show Fx (Austràlia)

Tu można oglądać relację na żywo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz Surex jest rozchwytywany na wszelkiego rodzaju festiwalach :razz:

Rozkład jazdy:
22 lipca Pirotecnia Valenciana Valencia
23 lipca Pirotecnia Martarello Italia
24 lipca Pirotecnia Surex Polonia
25 lipca Pirotecnia Vulcano Madrid
26 lipca Pirotecnia Portugués Valencia
27 lipca Pirotecnia Show Fx Australia

6 dni niesamowitych 20-minutowych pokazów. Zapowiada się naprawdę super impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dostania się do szacownego grona uczestników tego festiwalu. Szczerze powiem zeszłoroczne widowiska były powalające. Ogromną sztuką jest utrzymać odpowiednie tempo i wybrać choreografię do pokazu, który trwa 20 min. i jest bez podkładu muzycznego...
Powodzenia i miejsca na podium życzę...
fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieukrywam - jestesmy dumni z tego powodu i postaramy się sprostać temu nowemu wyzwaniu...

P.S. fps podziekuje po pokazie... teraz nie dziekuje zeby nie zapeszyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basto zawszę chwalę Nakaję, czasem z przyczyn czysto lokalnie patriotycznych, ale tym razem muszę przyznać, że Surex wyrasta do rangi lokalnej gwiazdy w branży... Mam nadzieję, że Wam się poszczęści bo towarzystwo ma być wyborowe. Będzie to doskonała reklama Polski w Europie...
fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie... mam nadzieje ze trema nas nie zje i sprzet nie zawiedzie... szczerze wspolczuje NAKAJA-ART, poniewaz tak jak ktos juz wczesniej powedzial sa to mozolne godziny, tygodnie, a czasami nawet miesiace pracy aby przygotowac odpowiedni scenariusz...
zakoncze w ten sposob - oby wszystkim FireMaster strzelal bez problemu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i pokaz Surexa to już przeszłość. Ja niestety na relację na żywo się nie załapałem :neutral: Mogę siebie i Was pocieszyć jedynie zdjęciami i filmami z montażu od holenderskich kolegów z vuurwerkcrew

Montaż film:



Montaż zdjęcia:

POST NR 36

EDIT: JEST JUŻ FILM Z POKAZU:

http://www.vimeo.com/5758622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mozna oceniac a tu nic :(...

wyniki w pierwszym poscie... podbno od publiki mamy pierwsze miejsce :) ale to niepotwierdzona wiadomosc :/

P.S. dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow... szczegolnie fps ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę pierwszy występ w Blanes i już II miejsce. Według mnie jest to zaszczytna pozycja. Trzeba było się wkupić w łaski sędziów hiszpańskich i odgadnąć ich upodobania. Sam pokaz - bez zarzutu. Wprawni widzowie od razu podchwycą styl Surexa. Miło mi się oglądało to widowisko, pomimo braku podkładu muzycznego. Ogólnie nie ma na co narzekać i chyba FireMaster strzelał bez problemu :smile: W każdym bądź razie gratuluję II miejsca, bo to duże osiągnięcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje I (tak I), bo dla mnie jesteście zwycięzcami. Cóż dla mnie liczą się bardziej oceny publiczności niż jury. Spektakl Surexa na prawdę wyróżniał się in plus na tle pozostałych tak trzymać... doskonałe efekty znane także z pokazów w Polsce no i dynamika pokazu. Brak przestojów oraz użycie pełnej gamy wyrobów od baterii po bomby wodne. Myślę, że zrobiliście na prawdę świetna promocję Polski.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...