Skocz do zawartości

13.06.2009 - Szczecin - Dni Morza w Szczecinie


basto

Rekomendowane odpowiedzi

Data – 13.06.2009
Okazja – Dni Morza w Szczecinie
Miejsce - Wały Chrobrego, akwen
Godzina – około 23:50
Wykonawca - Surex
Długość pokazu – około 10min
Film 1 -

-
-


Witam serdecznie... Jest to mój pierwszy temat na forum i mam nadzieję że nie ostatni :)... Myślę że znajdzie się więcej filmów ale na teraz mam to: http://www.youtube.com/watch?v=-6xtO3JCvjI
Widziałem urywek w Dzień Dobry TVN i był zdecydowanie lepszy ;)


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu Dni Morza i PyroMagic były połączone, w tym roku już nie. Na szczęście to nie odbiło się na widowiskowości pokazów z obu tych okazji. W tym widowisku publiczność ze Szczecina mogła się na chwile przenieść do Hannoveru :smile: No może w trochę uboższej, chociaż wciąż obfitej wersji. Pomimo tego że po raz 3 widzę podobną adaptację utworu X-Ray Dog - Return of the King, nadal ta część pokaz robi na mnie największe wrażenie. Głównie przez sekwencje z single shotami i i dynamicznymi bateriami 225 shots peacock tails to crosette. Finał jak zawsze niesamowity. Z pewnością powalił każdego widza.

EDIT: No i jak mógłbym ominąć kwestie finałowych girandoli :grin: Takiego czegoś często w Polsce się nie spotyka, a tak to był jakiś powiem świeżości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veli ale w BB wyszedl lepiej ...rolf... bo ja robilem :), ale utwor jest super i tak powaznie to najlepiej wyszedl jednak w Hannover...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namnozylo sie tych filmow :grin:... ja mam natomiast ciekawe zdjecie:
Zdjecie 1

a nawiazujac do PYROMAGIC to miejmy nadzieje ze nie bedzie gorzej niz w zeszlym roku... to co mi sie nie podobalo to te godziny oczekiwania na finalowy pokaz... mysle ze w tym roku uda sie to juz lepiej dopracowac... w koncu to juz jest osobna impreza :)...

a slyszeliscie wczoraj w Radio ZET ze zapraszaja w niedziele na pokaz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszałem, tylko w tvp info coś tam nabąkiwali :smile:

Wiadomo że w Hannoverze wyszedł lepiej bo były chociażby puszczane po 3 te single shoty a nie po 1. 2. A w BB były użyte inne ss :smile: Takie z trzeszczącymi ogonami, więc też były lepsze.
Basto, sprawdź też Burning Religion X-raya :smile: i inne jak chcesz to wiadomo - PW :wink:

Odbiegając od tematu ...
Czy na czas pokazu na Pyro Magic nie da się jakoś usunąć Daru Młodzieży z widoku :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu przechodzimu do sedna sprawy :)... nie ma byc statkow w dniu festiwalu dlatego zostala podjeta decyzja o rozdzieleniu tych imprez... maja byc plywajace ogrody to nie moze nic przeszkadzac :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam nadzieje ze rozdzielenie tych imrez nie odbije sie czkawka na PYROMAGIC... ale czego sie nie robi dla dobrej widocznosci pokazu :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...