Skocz do zawartości

30.05.2009 - Lubartów - Dni Lubartowa


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: Boisko Lewartu, Lubartów
Czas: 23.00
Okazja: zakończenie Dni Lubartowa 2009
Wykonawca: Efekt
Czas trwania: 6.5 minuty
Zdjęcia: ( zostaną niedługo umieszczone w temacie )
Film:

(polecam kliknąć HD )

Po zabawie w szukanie miejsca gdzie odbywał się festyn, nadprogramowej godzinie słuchania „gwiazdy wieczoru” mogłem oglądać kolejny pokaz w wykonaniu firmy Efekt z Chełma. Lubartów nie jest jakąś metropolią, toteż nie spodziewałem się wielkiego widowiska, ale było co oglądać. Impreza była dobrze rozplanowana, bo na jednym końcu boiska ustawiona była scena, na drugim sztuczne ognie. Zastosowano standardowy dla firmy Efekt podkład muzyczny. Mogłem podziwiać dużo baterii V i W shape. Zaczęto od ładnych brokatowych wyrzutni. Były mieniące się i trzeszczące efekty coco, peonie z crackingiem, srebrne fale z crackingiem, różnokolorowe komety czy falling leaves. Użyte bomby były naprawdę dobre. Jak zawsze zachwyciły mnie ładunki wybuchające stroboskopowymi gwiazdkami z czerwonym pistilem. Piękne były kątowe baterie o efekcie trzeszczących chryzantem. Ciekawym rozwiązaniem był finał składający się z 6 rzymskich ogni o efekcie komet i gwizdu, które narobiły bardzo dużo hałasu. Co prawda ostateczny wygląd pokazu różnił się od zaplanowanego ( miały być użyte inne materiały ), jednakże ja oceniam go bardzo dobrze.

Ocena:
I. Różnorodność efektów – 9-/10
II. Synchronizacja z podkładem – 10-/10
III. Oryginalność pokazu - 9/10
IV. Efekt ogólny 9+/10 ( pomimo małego jak sądzę budżetu firma Efekt zdołała przeprowadzić widowiskowy pokaz )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...