Skocz do zawartości

JW4055 Mont Everest


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW4055
Nazwa: JW4055 Mont Everest
Efekt: BUKIET NIEBIESKICH I CZERWONYCH MIENIĄCYCH SIĘ GWIAZDEK; ZIELONE KOMETY + ZIELONE PALMY; NOWOŚĆ 2009
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/produkty_fa/565.jpg
Film: http://www.youtube.com/watch?v=AMbM4w2Uy-c
Cena hurtowa: około 43zł
Układ Efektu: FAN
Ilość strzałów: 20
Wysokość efektu: ???
Kaliber: 25mm
Czas strzelania: 15sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

I tutaj bardzo dobrze widać jak ktoś pisze posty na podstawie filmów...

Wyrzutnia po prostu... CUDO ogromne rozpryski i piękny efekt, bardzo rozłożyste efekty! Bardzo ładnie komponują się miny z rozpryskami. Nigdy bym nie powiedział że to 25 mm.

Moja ocena: zasłużone 10/10

Zdjęcia: ZDJĘCIE
Film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film, to i tak niestety najlepsze oprócz oczywiście obejrzenia na żywo efektów danej wyrzutni. Opierałem sie na filmie to prawda, ale też w podaniu dobrej oceny liczą się (może i bardziej od filmu) opinie ludzi ,którzy mieli daną wyrzutnię. Cóż niepozostaje mi nic innego jak kupić tą wyrzutnię, aby samemu sie przekonać na co ją stać. Jeśli tylko będe mógł ja zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i mamy kolejne miłe zaskoczenie. :) Ciekaw jestem tylko czy nie dałoby się zwiększyć jej kalibru do 30 mm i wsadzić miny do rur z efektem palm, co pewnie przełożyłoby się na niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trwa krótko, ale za to szelki wystrzelone w niebo przez tą wyrzutnie rekompensują wszystkie jej ewentualne wady. Apropo wad - cena pomimo wszystko jest nie co wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zakupiłem tą wyrzutnie na sylwka 09/10 r mam nadzieję że efekt będzie boski, noo nie mam nadziei ja to wiem po takich komentarzach cudnie wygląda.. ;)


Przepraszam mała pomyłka chodził mi o 10/11 r xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak na mój gust ładna wyrzutnia. Efekty bukietu z zielonymi palmami fajnie się zgrywały. Gwiazdy w bukiecie były duże i długo się utrzymywały, a palmy były bardzo rozłożyste. Polecam w cenie takiej jakiej kupiłem czyli ok 33zł :D , ponieważ za ponad 40zł moim zdaniem się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty są gigantyczne no i w układzie FAN co zrobiło to wielki szał dla widowni :D Jedyne to szkoda, że efekty są za każdym razem te same co powoduje, że staje się trochę monotonna :/
Moja ocena : 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Bardzo ładna kostka tylko, że troszkę mało strzałów, ale i tak mi się podobała. :xmas_wink:/>

 

Edytowane przez Poki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...