Skocz do zawartości

SP0007 Artillery Shells (Super Power)


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SP0007
Nazwa: Artillery Shells
Opis: Moździerz
Zdjęcie:http://superpower.pl/catalog_images/450.jpg
Film: - brak -
Cena hurtowa: ??? w Lidlu chyba po 23 PLN

Właśnie widziałem ten moździerz w tym roku w Lidlu. Co mi o nim powiecie na stronie nie ma żadnego opisu, kalibru i efektów. Może mieliście go na sylwka?? Jakie miał efekty, opłacalny?? Bardzo by się przydał film, jak by ktoś posiadał to bardzo bym prosił. :smile:



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
YouTube.com nie gryzie :D ten moździerz jest super!!! o niebo lepszy niż ten z biedry...


Ps. ten temat chyba po to aby nabić posta :D


Rozpocznę mojego posta od krótkiego skrótu omg :roll:

Po pierwsze forum nie gryzie patrz zanim napiszesz. Mówisz tu o moździerzu o symbolu taktycznym ( :lol: ) SP0008 a nie SP0007
Po drugie nie ma go w Lidlu
Po trzecie youtube nie gryzie masz rację, wpisz sobie SP0007 zobaczysz jaki tabun filmów ci się wyświetli.
Po czwarte twoje PS jest bez sensu gdyż temat jest założony prawidłowo. Nie jest zdublowany.
Po piąte pomyśl zanim napiszesz
Po szóste co o nim sądzicie?? Miał może już go ktoś??

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale ten co jest w lidlu to jest właśnie SP0007

Tu masz film moździerza SP0008

(nie mój)

Tu masz film moździerza SP0007 (tego z lidla)
(film również nie mój) Pozdrawiam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

miałem ten moździerz i spisał się straszny huk :D i efekt tez elegancki fajnie bo nie leci tak bardzo wysoko i rozprysk ma piękny :D naprawdę gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej słuchajcie poraz pierwszy kupie mozdzierza . mam prozbe mógły by ktos mi nagrać film
jak wkłada sie naboje jak podpalać bo nie chce zrabać mozdzierza!!!



Plisss!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej słuchajcie poraz pierwszy kupie mozdzierza . mam prozbe mógły by ktos mi nagrać film
jak wkłada sie naboje jak podpalać bo nie chce zrabać mozdzierza!!!



Plisss!!

Do tego film jest niepotrzebny.Masz obrazki na mozdzierzu ale Ci objasnie.Wkladasz szelke do srodka tym grubszym do gory zeby lont wystawal z mozdzierza.SZelka musi dotykac dna.No i odpalasz i cieszysz sie efektem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dobry moździerz z różnorodnymi efektami. W opakowaniu znajdziemy 12 ładunków wraz z tubą. Moim zdaniem nie różni się niczym w rywalizacji z moździerzami innych firm w tym przedziale cenowym. Wielkość efektów jest różnorodna - czasami duży a czasami mały, jednak nie ma co wybrzydzać za 30-35 złotych. Jeśli lubicie pobawić się w takie pojedyncze strzelanie - polecam! Ocena 3+/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...