Skocz do zawartości

Slavonski Brod 2008 ( Chorwacja )


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonawca - Mirnovec Pirotehnika

Miejsce - Slavonski Brod ( miasto w Chorwacji )

Długość pokazu - 3 minuty

Link do obejrzenia na YouTube -


=====================

Komentarz - Zazwyczaj nie zakładam tematów po obejrzeniu jakiegoś pokazu, ale tutaj zrobię wyjątek, ponieważ ten był po prostu majstersztykiem.

Przez 2 minuty będziecie mieli okazję zobaczyć przygotowania do pokazu.

Mirnovec pokazał klasę. Takich synchronizacji nie spotyka się często. Według mnie to widowisko było wykonane idealnie. Wszystko było znakomicie spasowane z bardzo dobrą muzyką. Pokaz utrzymywał się na bardzo dobrym poziomie przez cały czas. Zobaczcie, a nie pożałujecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zazwyczaj nie komentuję takich pokazów, ale zrobię wyjątek. Po nie wiadomo czy pokaz rzeczywiście był tak idealnie zgrany, gdyż ścieżka dźwiękowa została podłożona, wystarczy, że w oryginale była różnica 0,5 sek. i efekt już nie będzie taki świetny. Po drugie tajemnicę zgrania tłumaczy zastosowany system odpalania tzn. Pyro-Digital, jeśli spojrzeć na ilość użytego materiału i rozpiętość pokazu to nie było większych problemów. Wyczynem można nazwać pokazy Pyro-Art GMBH, gdzie trwają one czasem po 15 - 20 i są tak samo zgrane z muzyką. Mimo wszystko bardzo ładny pokaz, tylko bardzo krótki. Taki w sam raz na jakąś imprezę firmową. Moja ocena:

Technika: 10/10
Muzyka: 9/10
Zgranie efektów z muzyką 10/10
Zastosowane efekty: 8/10
Ogólne wrażenie artystyczne: 8,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...