Skocz do zawartości

SBB133-SM Orka (Śmieszek)


FireFan

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Orka
Kod: SBB 133-SM
Cena: 69zł Lidl
Film: http://www.youtube.com/watch?v=xwMSeS5DToc
Zdjecie: http://www.wrzuta.pl/obraz/pJN0Vud7nW/

Opis:Miałem Tą Wyrzutnie W Tym Roku Z Lidla W Lidlu Jej Cena To 69zł.....Za Tą Cene Myslę Że Przebije Niektóre Wyrzutnie Z Znanych Firm Takich Jak: Tropic,Jorge,Hestia

Polecam Tą Wyrzutnie Zarówno Jak Dla Tych Co Wydają Na Fajerwerki 100zł Lub Dla Tych Co Na Fajerwerki Wydają 3500tyś.

Pozdrawiam:FireFan :wink:

Jeśli Zrobiłem Jakiś Błąd Lub Zle Ułożyłem Pytanie Lub Coś Innego To Prosze To Poprawić (Nie Wiem Narazie Wszystkiego Jestem Tu Nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jej nie kupiłem ;/ na tym filmie wygląda okropnie ! Black Cat to jednak 100x lepszy wybór. Nie lubię tak wolno strzelających wyrzutni - oczywiście to jest moje osobiste zdanie ;] nie zrażajcie się do tej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to nawet nawet efekty,ale za wolno strzela i trochę efekt mizerny :???:
Popieram wypowiedzi poprzedników,lepiej kupić Black Cata..Dużo lepszy efekt,na dodatek szybko strzela i nie jest nudny :wink: i jeszcze ten cracling!CUDO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500tyś.


3500 tyś. raczej nikt na amatorskie nie wyda :shock: rozumiem, że chciałes napisać 3,5 tyś.

Co do wyrzutni to nie warta swojej ceny, tak jak poprzednicy - Black Cat 100 razy lepszy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Cat to shit. A crackling był najgorszy. Tyle co mam do powiedzenia na temat tej wyrzutni.

Natomiast Orka wydaje się być bardzo dobrą propozycją. Świetny stosunek ceny do ilości strzałów, różnorodne efekty, długi czas strzelania, dostępność w Lidlu po cenie niższej niż w niejednym sklepie Black Cat-a. Jakbym miał kupić jakąś większą wyrzutnię to wybrałbym tą. No i ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Według opinii profesjonalistów, Śmieszek ma produkty bardzo wysokiej jakości. Black Cat-a kupiłem jeszcze po starej cenie 55 zł i pieniądze te wyrzuciłem w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Cat to shit. A crackling był najgorszy. Tyle co mam do powiedzenia na temat tej wyrzutni.

Natomiast Orka wydaje się być bardzo dobrą propozycją. Świetny stosunek ceny do ilości strzałów, różnorodne efekty, długi czas strzelania, dostępność w Lidlu po cenie niższej niż w niejednym sklepie Black Cat-a. Jakbym miał kupić jakąś większą wyrzutnię to wybrałbym tą. No i ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Według opinii profesjonalistów, Śmieszek ma produkty bardzo wysokiej jakości. Black Cat-a kupiłem jeszcze po starej cenie 55 zł i pieniądze te wyrzuciłem w błoto.



Brawo Dla "Velibrum" :!:

To Jest Jedyna Normalna Odpowiedz ! Wy Nie Widzieliście Tej Wyrzutni Na Żywo a Ja Ją Miałem i Widziałem i przereklamowanego Black Cata Też Widziałem (Sąsaid Miał) Orka Miała 100 razy wieksze wybuchy i biła na łeb black gówno... :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W tym roku się na nią skuszę,również widziałem Orkę w akcji i jestem pod wrażeniem:) a co do Black Cata zgadzam się z dwoma Wypowiedziami na górze,Black Cat jest przereklamowany :grin:


Pozdrawiam! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem tą wyrzutnia mówię wam nie opłaca się jej w 100 % :wink:
za tą cenę lepiej zabyć coś innego na przykład PYTONA 74 zł na fm a efekt bomba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na SBB133-SM Orka (Śmieszek)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...