Skocz do zawartości

P5204 Night Vision


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: P5204
Nazwa: Night Vision ( exclusive line )
Cena hurtowa: 14,64 zł
Film:
Mój -


Producenta - http://www.youtube.com/watch?v=ZYIulQqNRHo

Wyrzutnia jest dość sporych rozmiarów, co nie oznacza dużego kalibru. Wielkość była spowodowana tym kartonem:
http://img16.imageshack.us/img16/8458/pict0556wl8.jpg
Efekty były różnorodne. Było ich chyba 4. Najładniejszy to czerwone gwiazdki + crackling. Nie zobaczycie go niestety na moim filmie, ponieważ w tym czasie strzela również sfinx. Charakterystyczną cechą tej bateryjki jest duży rozrzut gwiazdek, których niestety jest bardzo mało. Ja ją miałem za darmo ( z PyroKonkursu ) więc nie narzekam :wink: I jeśli będę w hurtowni chyba kupię ją jeszcze raz, bo kosztuje tylko 14 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia jest dość sporych rozmiarów, co nie oznacza dużego kalibru

Również moge to potwierdzić, bo praktycznie to samo było z wyrzutnią Titan Terrror, wielka jak Black Cat, a kaliber chyba 25 mm i strzałów tylko 16.
Czy ta wyrzutnia była w tej promocji co była w listopadzie? Czy to normalna cena?
Co prawda pierwszy raz ciężko było mi się połapać które to efekty tej wyrzutni, ale po 4 razie już mniej więcej wiem :mrgreen: Za 15 zł bardzo fajna i jak już wspomniałeś, różnorodna ;)
Może w wakacje bym się zaopatrzył : P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 14,64 zł to cena normalna. A że SuperPower ma mało wyrzutni w tym przedziale cenowym to ta pozycja jest ok :wink:

W opisie jest napisane: "Do 14 i od 35 sekundy wyrzutnia strzela z innymi bateriami. " :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mój film P5204 -



Eksplozje tej wyrzutni są rzeczywiście spore. A efekty najogólniej ujdą w tłumie - nie są one jakieś oszałamiające i szkoda, że nie ma finału w postaci kilku ładunków wystrzelonych jednocześnie.
Mówiąc krótko - wyrzutnia średnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...