Skocz do zawartości

31.12.2008 - Lublin - Sylwester 2008/2009


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja – Powitanie 2009 roku
Miejsce – Lublin, plac Litewski
Wykonawca – ???
Godzina – 24.00
Link do obejrzenia na You Tube
cz. 1


cz. 2


Panowie zaczęli rozkładać sprzęt koło 18. Nie było wtedy jeszcze wyznaczonej strefy bezpieczeństwa więc mogłem podejść, zobaczyć z bliska co będzie strzelane itp. Niestety profesjonalnych bomb nie zobaczyłem. Podobno było za blisko od publiczności. A obszar odgrodzony był naprawdę spory. Niektóre firmy i 7" strzelają z mniejszych. A tutaj nawet 3" nie było. Szkoda.

Największe co zobaczyłem to to:
ss850315bw2.jpg
w2048.png

Jak się później dowiedziałem było to podobno JW338 ( przynajmniej tak mi powiedzieli i miała być to wyrzutnia finałowa. nie wypaliła ? a może poszła wcześniej? )

Resztę stanowiły takie stanowiska:
ss850314tk1.jpg
w2048.png

Usytuowane po bokach fontanny ( tak, tak, strzelano z fontanny ! ) Baterie był z Tropica i Jorga.

Teraz czas przejść do pokazu. Wybiła godzina 24. W niebo wystrzeliły fajerwerki. Miałem niemały kłopot z ich filmowaniem. Na placu było dobre kilka tysięcy osób, więc co chwila ktoś stąpał na statyw z którego po kilku minutach pokazu musiałem zrezygnować. Usytuowałem się po prostu tam gdzie było miejsce, więc widać okropne latarnie które zaburzają widok. Prześladował mnie też ten cholerny zoom, który był włączony, a ja nawet o tym nie wiedziałem.

Jakie wyrzutnie były użyte można zobaczyć na filmie. Efekty, ich dobranie i natężenie szczerze powiedziawszy nie spodobały mi się.

A jaka jest Wasza opinia? Czekam na komentarze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zacznę od oceny pokazy i tutaj daje 5/10. Powiem krótko to widowisko nie było zbytnio zachwycające. Same wyrzutnie :!: :!: dlaczego przy w miarę dużym terenie nie było żadnej szelki i to na taką okazję jak Sylwester. Bardzo dziwne, zmniejszyło to strasznie widowiskowość pokazu. Jednym słowem słabiutko, można z tego pokazu więcej było wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Też właśnie się dziwiłem dlaczego nie było dużych bomb a ta druga fotka to w tej fontannie koło MC DONALDA na mieście?Bo nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A istnieje jakiś inny Plac Litewski w mieście, oprócz tego koło MC'a ;) ?

Sorry patrzyłem tylko fotki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...