Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ]


dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien ,że można to zakwalifikować do pokazu amatorskiego.Miałem problem ,do drugiej minuty z usawieniem statywu ale później jest trochę lepiej,Wszystko było odpalone z jednego lontu.Proszę,oceńcie,czy wam się podobało.sylwester 20082009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu dużo mówić piękny pokaz sporo wyrzutni w układzie fan i wszystko idealnie odpalało 9/10
A teraz pytania :razz: :
-Ile cię to kosztowało
-Czy w pokazie była wyrzutnia jw90 ( bo widziałem ją 5 razy :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że dałeś jedynie film. Więc można oceniać tylko względy estetyczne, a nie techniczne. Przydałoby się kilka fotek przed, może i po pokazie, jak to połączyłeś, ustawiłeś.

W pokazie nie podobało mi się trochę spasowanie efektów. W początkowej części nieraz więcej się działo niż przy końcu. Pewnie pokładałeś większe nadzieje w szelkach 1,2" :wink:

Nigdy się nie nasłuchałem tyle węgierskiego w 10 minut. Za dużo razy tą samą piosenkę dałeś.

Dobrze że zdecydowałeś się to połączyć. Inni mogliby się uczyć, bo przy dużo większym stuffie zrobili gorsze widowisko, a mieli potencjał.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się ocenić Twoje dzieło rzeczowo. Ze stuffu, który miałeś wyciągnąłeś właściwie 100%. Bardzo duży plus za układ home made FAN. Dobór efektów i kolejność odpalania bardzo przemyślana. Odnośnie pokazu nie mam właściwie żadnych uwag, co do filmu to podkład trochę monotonny, ale kwestia gustu. W sumie kawał dobrej roboty, o czym świadczy brak przerw. Ogólnie wyszło Ci to bardzo profesjonalnie i pomyśleć, że prosiłeś o pomoc, a to inni powinni się od Ciebie uczyć, jak aranżować amatorski pokaz. Można powiedzieć, że nie ingerując w strukturę posiadanych wyrzutni (co zrobił np. Nostra), trudno byłoby zrobić to lepiej. Jak dla mnie super, może czeka Cię w przyszłości kariera w branży ;)

A jeszcze jedno na yt dałem oczywiście *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelka! Po pierwsze primo: wolę wszystko na jednym sznurku uwiązane niż pykanie pojedyńczo.Podkład (dziewczyna o...) qrde w życiu bym nie pomyślał , żeby akurat Omegi użyć.Przy niektórych efektach trochę się "napracowałeś'?Ale warto bylo! Dałbyś jakiegoś "bakstejdza" coby popatrzeć co tam dokładnie nawywijałeś.
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

:twisted: Pokaz Rewelacjaaaaaaaa :mrgreen: Wszystko idealnie :mrgreen: no prawie oprócz filmowania 9/10 -1 tylko za filmowanie
jaki budzet przeznaczyłeś???
:mrgreen: jak masz fotki jak to podłaczyłes to było by super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pieknie bardzo mi sie podobał aczkolwiek czuje pewien niedosyt po finale. Po tak intensywnym starcie spodziewalem sie ze masz coś lepszego niz jw2000 na finał (jw402 np), bo ladnie zakonczyc pokaz porządnym craclingiem, ale pozatym jak najbadziej za***iscie.
9.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...