Skocz do zawartości
  • 0

:O


Lajcik

Pytanie

Niedwno zobaczyłem na stronce SP nowe moździeże i postanowiłem sobie je kupić ,wiec napisałem maila aby mi wysłali cennik i oto co przed chwilą otrzymałem :shock: :
Witam,

Ceny brutto tych moździerzy:

-BP2261 – 130 zł
:arrow: http://superpower.pl/catalog_images/578.jpg
-BP-A052 – 720 zł
:arrow: http://superpower.pl/catalog_images/579.jpg
-BP-A053 – 175 zł
:arrow: http://superpower.pl/catalog_images/580.jpg
-BP-A054 – 190 zł
:arrow: http://superpower.pl/catalog_images/581.jpg

Tak, istnieje możliwość zamówienia tych produktów drogą mailową. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszty nadania paczki podane są w zakładce E-sklep na naszej stronie internetowej: www.superpower.pl



----------------------------

Pozdrawiam

Agata Dolińska

Asystent Zarządu

Super Power Sp. z o.o.

tel./fax: 022 723 84 00

www.superpower.pl


Czy waszym zdniem opłaca się wywalać tyle kasy ,warte są one swojej ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie opłaca się. Lepiej kupić sobie w tej cenie jakąś naprawdę świetną wyrzutnię i będziesz miał o wiele lepszy efekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadzam się z mpiwowskim chyba że zależy ci bardzo na tym żeby sobie poodpalac ale tak to można kupic chodźby show of fireworks w tej cenie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie no co Wy nie mam zamiaru tego kupywać bo nawet ten co jest za 720 to w makro jakieś 350 kosztował przed sylwkiem. Jak bym chciał po odpalać to zobaczcie ile z biedry moździerzy by wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie możliwe, żeby to samo było za 350 w makro, tam chyba nawet SuperPowera nie ma.
Jeśli ktoś się na to decyduje to się na pewno znudzi i sporo ładunków zostanie na calutki rok :D No chyba że ktoś straaaasznie lubi moździerz...;p
720 zł? Za to można kupić 3 naprawde dobre wyrzutnie, albo cały stuff składający się z wielu średnich wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hahaha 720zł za jakieś g****! hahaha
Lepiej kup sobie 5 moździerzy z lidla SP0008 i za resztę stuff złożony z dobrych wyrzutni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mar3kkk, licz się z tym co piszesz. Nie widziałeś tego nawet na oczy. Ja widziałem i było bardzo dużych wymiarów. Myślę że to było większe od ciebie. Jak wrócę do domu to zobaczę w katalogu jakich dokładnie było rozmiarów.

Mało doświadczeni ludzie kupią to ze względu właśnie na wielkość. Bo wrażenie jest bardzo duże.

Lajcik, sam nie jesteś w stanie ocenić czy 720 zł za zestaw moździerzy to dużo :lol: ? Zastanów się zanim napiszesz kolejny temat. Bo nie widzę w nich większego sensu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wow 700 zł to moim zdaniem za dużo na moździerz,co innego gdyby był z koncesją ale to inna bajka.Ile jest tam ładunków i jakie są najwieksze?Jakiś super efektów tam nie będzie podobnie jak w moim z makro,ale moga być jakieś ciekawe np. jak u mnie green ring z craclingiem w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam Panie @velibrum ale ten temat ma jeszcze 3 inne moździerze o które się pytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tak w ogóle to jaką pomoc chciałeś uzyskać w tym dziale?

Nie wiesz czy 130 zł za 6 ładunków 3 stopniowych ładunków, 175 zł za 12 kulistych i 6 cylindrycznych, 190 zł za 24 szelki to dużo :lol:

Policz sobie cenę za 1 wybuch.
BP2261 - 7,2 zł
BP-A053 - 9,72 zł
BP-A054 - 7,91 zł

Teraz odpowiedz sobie na pytanie czy się opłacają. Jak nie będziesz mógł sobie z tym poradzić to napisz w tym temacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

veli wiem ,że w tym poście chcesz podkreślić swoją wyższość na tym forum ale wg. mnie jesteś w tym momencie żałosny :!:

To co chciałem usłyszeć to już usłyszałem od mpi.

@veli - jedyne co chcę podkreślić to absurdy które tutaj wypisujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lajcik, zalecałbym założenie oddzielnego tematu dla tych moździerzy z Super Powera. Ten nadaje się praktycznie do usunięcia... na razie niech pozostanie, a Ty zrób wątek. Potem ten powędruje do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...