Skocz do zawartości
  • 0

Bezgłośny stuff na Nowy rok azjatycki


pokepim

Pytanie

Jak juz wzpominałęm jestem pół azjatą :P więc obchodzę nowy rok azjatycki i chcę zrobic maly pokazik z uzyciem fontann i rzymiakow, moze jakies pojedyńcze rakietki.

Mój plan polega na tym ze połącze 7 fontann ze soba i po bokach mniejsze i do środka co raz wieksze i ta srodkowa bedzie 60-cio sekundowa [ok.] i oporcz tego jakies 2 rakietki się umiesci zeby odpalily w miedzy czasie [ przed zapaleniem sie głównej fontanny]
no i te bo bokach beda ok. 27 sekundowe wzwyz i tak srdokowa 60 wzwyz, i teraz problem polega na tym, ze nie wiem ktore wybrac [najlepiej z super powera i tropica, w najgorszym przypadku jorge'a]. I jaki lont zastosowac 3cm/sek. czu 10cm/sek? Ustaliłem ze powinny w 21 sekundzie wszystkie sie palic to chyba 3cm/sek? I jeszcze rakietka, ale to mniejszy problem. Niech ktos pomoze, a no i jeszczze gdzie rzymiaki umiescic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ustal jakiś budżet. Ale według mnie lepiej byś zrobił gdybyś użył jednak wyrzutni i może jednej fontanny na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm jakbym uzyl wyrzutni to bym na komisariacie wyladowal za zakłócanie porządku, wiesz ze 25 stycznia nie koniecznie mozna strzelac :/
a budżet to ok. 100 zł[no bo fontanny sa tanie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz strzelać 25 stycznia pod warunkiem że nie zakłócasz ciszy nocnej i robisz to na swoim terenie. A za 100zł tez można zrobić coś fajnego z wyrzutni z Jorga. robiłem w lato mały pokaz za 100zł i było bardzo ładnie. Na początku fontanna ,potem jakaś wyrzutnia rzymskich własnej roboty i małe wyrzutnie po kolei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Moze dorzucic do tego jeszcze batereie z trpoica wrone?


Bardzo dobry pomysł jednak elektrik light była by lepsza efekty takie same a jest tańsza :wink: tylko że w elektriku masz huk na koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dodaj na finał JW1000, polecił mi ją Felix i bardzo będzie pasować, jest cicha i ma piękny efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

Że dostaniesz JW1000 to sie nie napalaj, nie wiem jak teraz jest ale jak ja kupowałem z FireMan'em to te pro musieli sprowadzać a i tak nie wszystkie były. A takie wyrzutnie chyba cały rok chodzą bo firmy używają ich np na pokazach.

Cichy pokaz na rok azjatycki no jebUem.

Kup wulkaniki jakieś, na początek niech one sypią iskrami, potem przejście i rzymskie ognie połączone np T6237 kilkanaście sztuk w układzie V na koniec JW1000.

A jak aż tak bardzo sie boisz ze zapłacisz karę albo coś innego ci zrobią to po prostu nic nie rób.

Jak już to mogą sie do ciebie przyczepić o to nawet bo to wcale nie będzie wydawało żadnego dźwięku a efekt ludzie będą widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie teraz sie nie boje juz, bo rodzice powiedzieli, że jedziemy na działke a tam można puszczac tereny[no bo to wieś to co tam mi zrobią :P, a tym bardziej to mo prywatny teren]
no wiec jw1000 odpada bo mieszkam w wawce i do najblizszej hurtowni mam 60km... I pewnie zaopatrze sie w tropicu, albo SP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...