Skocz do zawartości
  • 0

pomocy !


Jorge

Pytanie

dzisiaj jadę do churtowni i kupuje sobie wyrzutnie na ferie bo jade na wies do rodziny postrzelac i mam taki problem ze nie wiem którą wyrzutnie wybrać

1.SM2115 Asteroid

2.JW06 Kasjopeja

3.SM9880 Babel

Chodzi mi o to która wyrzutnia jest najbardziej opłacala prosze o szybką odpowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

2.JW06 Kasjopeja
lub
3.SM9880 Babel
Kasjopeja jest kilka zł droższa, ale ma więcej strzałów. Ja bym wybrał Kasjopeję, ale Babel też niczego sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja postawię na asteroida. Po tegorocznym sylwku nie jestem zachwycony efektem tej wyrzutni, strasznie mizerny. steroid ma o wiele większe i ładniejsze efekty i na nią pada mój wybór.

babel też mógłby być, lecz asteroid jest bardziej różnorodny.

Wybieraj babel lub asteroid. Zależy czy chcesz tanio czy ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A ja postawię na asteroida. Po tegorocznym sylwku nie jestem zachwycony efektem tej wyrzutni, strasznie mizerny. steroid ma o wiele większe i ładniejsze efekty i na nią pada mój wybór.

babel też mógłby być, lecz asteroid jest bardziej różnorodny.

Wybieraj babel lub asteroid. Zależy czy chcesz tanio czy ładnie


mpiwowski a znasz cene SM2115 Asteroid ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ty jedziesz do hurtowni, a nie wiesz jakie są tam ceny :lol: ?

Kasjopeję miałem, babela miałem i żadna z nich mnie nie zachwyciła. Asteroida nie miałem, ale wydaje się być dobrą wyrzutnią.

Cena hurtowa - 29,80 zł

Jak znajdziesz tego asteroida o tej porze i po tej cenie to ci pogratuluję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak znajdziesz tego asteroida o tej porze i po tej cenie to cie pogratuluję :grin:


Velibrum na fajerwerkimarket możesz go zakupić za 29.60 :cool: a więc nie rozumiem twojej wypowiedzi :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Która Wyrzutnia Lepsza ?


JW2001 Exclusive Collection

JW2000 Exclusive Colection

Prosze o Pomoc < :neutral: >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0


Jak znajdziesz tego asteroida o tej porze i po tej cenie to cie pogratuluję :grin:


Velibrum na fajerwerkimarket możesz go zakupić za 29.60 :cool: a więc nie rozumiem twojej wypowiedzi :lol:


no ale nei z nie po cenie 29,80 zł tylko taniej więc jednak veli miał racje nie znajdziesz po cenie 29,80 tylko po 29,60

A co do tematu to wdg. mnie lepsza jest jw2000 tu chodzi o efekty ale najlepiej mogłbyś oie wziąści przstać zkałdać takie tematy a z wczesniejsszy ch rzeczy to kasjopeja na 100% super efekty wdg. mnie sam nawet taką kupię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na ubiegłego sylwestra zawiodłem się na Kasjopeji. Spodziewałem się znacznie lepszego efektu, na filmie Felixa zrobiła dobre wrażenie, ale w rzeczywistości wcale efekt nie był taki duży i tak dynamicznie strzelane pociski. Szkoda, bo spodziewałem się czegoś więcej. Babel to bardzo dobra i tania wyrzutnia - a Asteroida nie miałem, ale nowy efekt wygląda nieco gorzej od starego. Mimo wszystko warto zainwestować. JW2000 zamierzam nabyć w nadchodzących latach - porządna seria palm z gwiazdkami, w dodatku dość intensywna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

batons95, najpierw zobacz sobie na datę ostatniego posta ( napisany miesiąc temu ), zobacz pierwszą wypowiedź "dzisiaj jadę do hurtowni" później zastanów się czy twoja wypowiedź będzie miała jakiś sens i dopiero pisz. Stosując się do tych prostych wskazówek unikniesz niemiłych sytuacji.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...