Skocz do zawartości

11.01.2009 - Świdnik - Światełko do nieba


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja – Finał wielkiej orkiestry świątecznej pomocy
Miejsce – Świdnik, przed kinem Lot
Wykonawca – ?
Godzina – 20.00
Czas – widać na filmie
Link do obejrzenia na You Tube - http://pl.youtube.com/watch?v=ttoRFacnyuU

Miałem niemały kłopot ze sklasyfikowaniem tego "pokazu". Nawet Witus nie wiedział co z tym zrobić :razz: Ale uznałem że w dziale "Filmy i zdjęcia" znajdują się publikacje innego typu i wybrałem już ten dział.

Na początku powiem, że Świdnik nie jest dużym miastem. Stąd też nie spodziewałem się dużego pokazu. Ten był można powiedzieć symboliczny. Ale ważna jest idea światełka do nieba, która została wypełniona i to się liczy :wink:

Na początku strzelono rzymski ogień crackling tail. Następnie w niebo poleciało kilka wyrzutni o efektach czerwono - srebrnych peoni i peoni przechodzących w palmę. Później zobaczyć można było ponownie cracklingowe ogony, tyle że te już leciały z baterii, a nie jak poprzednio z rzymskiego ognia. Finał był dosyć ładny. Dwie kątówki zrobiły należyte zamieszanie na niebie.

Budżet tego światełka szacuję na około 500 zł. Pewnie sponsorzy nie dopisali. Cóż zrobić, lepsze to niż nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę malutki i niezbyt bardzo zachwycający pokaz. Pewnie to przez niski budżet bo Świdnik to nie jest jakaś wielka metropolia :grin: Co do efektów to jak to efekty baterii, różnorodne tylko niezbyt duże na niebie. Zabrakło mi tu mocniejszego akcentu na finał w wykonaniu chociaż 3 szelek 4" brocade crown czy coś w tym stylu.

pokaz oceniam na 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...