Skocz do zawartości

JW31 Crazy Whistling Comets


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW31
Nazwa: Crazy Whistling Comets
Efekt: CRAZY WHISTLING COMETS
Informacje: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1527
Film:
Mój: http://pl.youtube.com/watch?v=1mfghenMj_E
Jorga: http://pl.youtube.com/watch?v=nG1fHqqvp84
Kaliber: 5mm
Cena: 42zł
Czas strzelania: 18sek
Ilość strzałów: 300
Zdjęcia efektów:
img0186ot3.th.jpg
Komentarz: Bateria zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Mimo małego kalibru bdała przepiękny efekt. Grube srebrne komety wznoszące się spokojnie ponad wysokość 10 piętrowego bloku. Naprawdę jak za 42zł warto to zakupić. Polecam 9/10 :wink:

PS: Moja pozycja obowiązkowa w sylwku 09/10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 pięter? Nie no, chyba troche przesadzasz :P
Ogólnie bardzo ładna wyrzutnia, sporo strzałów które przyciągną widzów, na początek pokazu idealna, mogła by kosztować ze 30 zł, ale w zasadzie mamy ładne, wirujące komety z piskiem, coś jak byśmy połączyli z 10 saturn missiles tylko i tak lepsze :D
Tak mały kaliber, a jak może namieszać ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 10 pięter. na filmie się tego nie widzi, ale baaardzo wysoko leciały

PS: Powiem jeszcze, że patrzyłem raz z boku na średnią wyrzutnie 30mm i jej pociski też leciały ponad blok. więc sobie wyobraź jak wysoko te komety leciały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wolałbyś zapłacić prawie tą samą cene, za coś co będzie gorsze? :roll:
Tu lepszy pisk, komety, których w katiuszach nie ma... Wszystko wyżej leci... Ale w końcu są gusta i guściki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się efekt bardzo podoba ale cena mniej za 40 zł można kupić np NG11
Sklep fajerwerkimarket.pl na swoich pokazach bardzo często to wykorzystują
I efekt jest zniewalający jak jest pare szt. na raz odpalone
Moja ocena 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wyrzutnia dobra tylko do pokazów, średnio to wygląda odpalane pojedyńczo. Ogólnie podoba mi się dużo hałasu, szumu ogólnie to co lubię, osobiście nie kupił bym jej bo odstrasza mnie jej cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Gwizd nadaje fajne urozmaicenie w pokazie, jest idealna na rozpoczęcie jak i w środek pokazu, chociaż osobiście uważam, że znacznie efektowniej wygląda strzelana w parze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

bardzo fajna kostka, miałem ją pierwszy raz i na pewno nie ostatni :xmas_biggrin: po filmie widać że wyrzutnia zrobiła wrażenie :xmas_biggrin:

 

Mój Film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka jest fajna ale nie stabilna :) To znaczy, że twoja odpaliła w 9 sekund a moja wczoraj na Wośpie strzelała dobrą minutę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

kostka zyskała tak na popularności że ceny teraz wachaja się od 55zł (BF) 60zł (FK) do nawet 80zł za sztuke.(TF)

 

Wiec wydaje mi się lepszą opcją połączenie 3x 100sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałem w tym roku 2 egzemplarze, oba strzelały ok. 10 sekund. Zrobiły bardzo dużo zamieszania, jest to świetny produkt na urozmaicenie pokazu lub połączenie jej z jakąś większą wyrzutnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
  • 3 miesiące temu...

jw31 5/10 komety leciały bardzo nisko na oko gdzieś blisko o połowę niżej i pisk też był krótszy. Potwierdzili to też inni którzy widzieli ją wcześniej i teraz. Widać sporo się zmienia i nie zawsze na lepsze.  Czy u was też takie się zdarzyły? Bateria z piroart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...