Skocz do zawartości

TF7 Fire Star


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol - TF7
Nazwa - Fire Star
Opis efektu - Czerwone, zielone gwiazdki z trzeszczeniem; Białe chryzantemy z trzeszczeniem
Zdjęcie - http://www.tropic.pl/img/61a37cd4_large.jpg
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=9jAJiGXF2vo&...re=channel_page
Cena - 28,-

Najlepsza fontanna jaką kiedykolwiek miałem. Działa przez ponad 1 minutę i z 6 rurek na zmianę lecą kolorowe kulki z trzeszczeniem i crackling. Jeśli chodzi o wysokość to daje naprawdę porządnie. Spokojnie przewyższała wszystkie osoby ją oglądające.
Jednym zdaniem: Bardzo ładna różnoefektowa fontanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fontanna ładna , ale za tę ładną cene , możemy mieć JW21 Condor.
Podejrzewam , że wrażenie na widzach było ogromne , ciekawy jestem na jaką wysokośc ona strzelała(wydaję sie być około 2.5m na oko).
Zmienność efektu równiez jest do pozazdroszczenia , bo w fantazji i innych Jorge`owskich tego nie spotkamy(w takiej cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem po zdjęciu, że to jakaś wyrzutnia ;]
A to chyba jest tak że z każdej dziury idzie fontanna, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim :D
Lecz cena troche za duża, za fontannę, z 10 zł mniej i by było ok :P
Jak mówił FM za tą cene mamy wspaniałego Condora ;)
Ale i tak bardzo fajna, kolorwa fontanna.
7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem po zdjęciu, że to jakaś wyrzutnia ;]
A to chyba jest tak że z każdej dziury idzie fontanna, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim :D
Lecz cena troche za duża, za fontannę, z 10 zł mniej i by było ok :P
Jak mówił FM za tą cene mamy wspaniałego Condora ;)
Ale i tak bardzo fajna, kolorwa fontanna.
7/10


Przecież pisze 'fountain' więc jak mogłeś myśleć że to wyrzutnia :P
A co to fontanny to ładna ale po jakimś czasie robi się nudna... tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze 'fountain' więc jak mogłeś myśleć że to wyrzutnia :P
A co to fontanny to ładna ale po jakimś czasie robi się nudna... tak mi się wydaje

On mowi ze po zdjeciu widac jakby to byla wyrzutnia , bo rzeczywiscie na nia wyglada :):D Bo rzeczywiscie wyglada jak wyrzutnia :).



A co do tej fontanny to : rzeczywiscie roznorodna jest , i nie slyszalem o takiej z , ktorej leci na zmiane z kazdej rurki :) No i bardzo dlugo trwa , to jest plus :] Ta cena az taka duza nie jest jak na taka piekna fontanne , moze w przyszlym roku ja kupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...