Skocz do zawartości

Znaleziska


Ronaldinho

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie się pochwalić co znaleźliście. Proszę nie pisać że znaleźliście czubek od rakiety czy zatyczkę od lontu:p Liczą się tylko artykuły nadające się do użycia. Zdjęcia również mile widziane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Felix1

mam chodzić jak bezdomny po okolicy i szukać petard ?

dziś jak wyszedłem na ulice to znalazłem Piccolaka hura jupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

mi się wydaje żę taki temat był kameleon chyba zakładał i mówił że chodził i zbierał wystrzelone wyrzutnie itp a ktoś powiedział że kameleon jest menelem :mrgreen: (adam chyba), ale juz tego tematu nie widze :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z psem na spacerze i znalazłem wyrzutnie rzymskich tą co jest w tesco i rakiete z hestii :lol:

mi się wydaje żę taki temat był kameleon chyba zakładał i mówił że chodził i zbierał wystrzelone wyrzutnie itp a ktoś powiedział że kameleon jest menelem :mrgreen: (adam chyba), ale juz tego tematu nie widze :neutral:


Jest ten temat wypalone fajerwerki
P.S nie jestem menel wtedy zbierałem te wypalone wyrzutnie ponieważ ja nie kupowałem bo twierdziłem że sie nie opłaca a potrzebowałem rurki bo zajmowałem się piro amator :???: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazlem :
-2 rakietki z hesti (słabe bo już odpaliłem)
-Big Piratke
-Jakomś petarde
-picolaki(z 10 sztuk)
Ale Mój brat znalaz 3 durze achtungi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na co żeś szczał? Mówi się STRZAŁ- wyraźnie?


Lol to byl joke.. co za bachor neo

Ja znalazlem rakietke bez lontu [ byla w koszu, i wczepilem lont i niezle poleciala- z reszta to byla moja tylko zgubil sie lont wiec nie bylo jak odpalic, dopiero dzisiaj odpalilemm] i jeszcze zagubionego detonatora w szcelinie w lawce znalazlem xP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem cały zestaw kung fu ;]


A ja Achillesa Nie no ten tamat już schodzi na psy :neutral: :roll:

Ja znalazlem rakietke bez lontu [ byla w koszu, i wczepilem lont i niezle poleciala- z reszta to byla moja tylko zgubil sie lont wiec nie bylo jak odpalic, dopiero dzisiaj odpalilemm] i jeszcze zagubionego detonatora w szcelinie w lawce znalazlem xP


No nie no grzebać w koszu to już przesada :shock: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem:

-2 FP8 w których odpadła siarka
-1 jakaś petarda taka czerwona z lontem
-1 Rakietę JR06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłęm po sylwku na drugi dzien patrze wyrzutnia luknełem a w srodku 4 łądunki nie wypalone wziełem rozdzieliłem a pużniej wiadomo co zrobiłem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie bawiłem się w kloszarda, ale pamietam jak kiedyś z kuzynem znaleźliśmy wyrzutnię z Hestii 49 sh 1,2" nazwy nie pamiętam, wystrzelone były tylko 3 ładunki i jak się później okazało cała wyrzutnia była wadliwa bo po rozbrojenu nie było rzędu, żeby ciągłość lontu była zachowana. Szkoda, że efekt był tylko jeden tzn. crcling mine + cracling peony, ale i tak mieliśmy zabawę. A z innych ciekawych znalezisk to rzymski 1,5" po pokazie i 4 szelki salute 3" wystarczyło trochę fb z butaprenem na opóźniacze dać i pcz do miotania i nawet 2 wypaliły ;) A tak nawiasem zawsze po wiekszym pokazie coś "zostaje" i wtedy... ale o tym sza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku skromnie , ale zgodnie z tradycją obkrążałem okolice w poszukiwaniu niewypałów :
-Petardy
-Jakieś rakietki
-Coś a`la ballet
-Bączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

odswiezam.po malym godzinnym obchodzie po osiedlu znalazlem:

5 FP3 :D
5 takich średnich rakietek z hestii
circoblitze z hestii
10 świstakow
zimnego ognia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spacerze z psem 1 stycznia znalazłem średniego achtunga z bardzo małą ilością siarki,rakietki z hestii bez kija i z połową lontu,wstawiłem nowy i odpaliłem na ziemi :P
i rzymskiego ognia,który wypalił się do połowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...