Skocz do zawartości

JR2 Diabolo, JR4 Diabolo, JR6 Diabolo, JR8 Diabolo


Sasek62

Rekomendowane odpowiedzi

Te rakietki sa moim zdaniem dobre (JR2) , niestety nigdzie ich nie widziałem. Te sa chyba z zeszłego roku :P Filmik fajny, widać, że kamerzysta profesjonalny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JR4 są fajne odpaliłem dziś rakietke z pomarańczowym czubkiem a efekt jej to była dosyć spora czerwona peonia rakieta poleciała bardzo wysoko

Kupiłem sobie ok. 1 mieśiąc temu 5 rakietki diablo JR4
Zielona = ok.
Fioletowa cool
2x Żułta = Cralkling
Pomarańczowa= WOW !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomarańczowa miała czerwoną peonie a czerwona rakietka miała crackling ale bardzo fajny duży rozprysk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysmy przedwczoraj z kumplem odpalilismy wszystkie 12 rakiet diabolo JR2 jakie piekne efekty bardzo duze rozpryski
np.
byl efekt craclingu, multicolor, taki nie umiem go okreslic ale latal po niebie, rozne kolory i nawet jedna opadla deszczem :D Polecam JR2 sa super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jeśli tak mówicie że diabolo to jest szajz to jakie zamiast tego można by było kupić? obliczyłem że na nastepnego sylwka z diabolami wyszlo by mi 30 rakiet. akurat optymalna ilość :) (chciąłem jeszcze kupić thunder i kung fu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jr 1 są słabe nawet nie dają huku tylko wylatują z nich kolorowe gwiazdki a jak na ich cene to się opłaca kupić do zabawy 5/10 film moze dam nie długo bo je kupuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bym wziął diabolo jr8 są przepiękne:) piękny rozprysk:) miałem ich dużo na sylwestra jestem z nich bardzo zadowolony:) chociaż thundery też są dobre:) Pozdrawiam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

witam nowy jestem na forum xD

tak się składa ze kupilem ostatnio 12 sztuk jr8 i wstawie zaraz filmiki na wrzute i potem dam tu linki ;]



PS, w sklepie dalem za 12 stuk (zestaw) 20 zł więc w hurtowni beda po ile po 10 zł ?

tu ;] ten filmik zielona rakieta http://www.wrzuta.pl/film/rk4M8YINx4/wideo001
tu jest żółta http://www.wrzuta.pl/film/tRL7nH276G/wideo002

reszty nie kręciłem ale np niebieska slaba żólta moze byc :) fioletowa jest bardzo bardzo ladna
i zielona 2 najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na kilka godzin przed Sylwkiem sa super !! JR8 mialem w tym roku , najbardziej podobala mi sie z fioletowym czubkiem , super efekty i nawet duze rozpryski !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sylwestra któryś z sąsiadów moich był taki mądry, że puścił rakietkę (nie wiedziałem jaka to) i trafiła w mój dom. Ja wpatrzony czekam czy wybuchnie a tutaj... bączek czerwony! :mrgreen: Śmiać mi się chciało jak zobaczyłem efekt tej rakiety.
Na drugi dzień patrze w to miejsce gdzie trafiła ona i nic nie było, tzn. brudnej ściany itp.
Znalazłem tą rakietkę, wziąłem do ręki a ona taka malutka była i zobaczyłem napis JR01 :razz: Osobiście tych rakietek bym nie kupił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...


dziś z kumplem pare odpaliliśmy, wziąłem jedną JR4 żółta i efekt identyczny jak na powyższym pierwszym filmiku, aczkolwiek średnio mnie to zachwyciło(brak huku) :razz: .
Później po kolejną tym razem JR6 niebieska poleciało troche wyżej od JR4 i ładnie walło duży rozprysk. I jeszcze raz po JR6 - czerwoną. Efekt taki jak przy niebieskiej z tym że tak jakby mocniejszy huk i zakończenie cracklingiem. Każdego sylwka kupuję ileś tam tych rakietek dość wysoko lecą(dzisiaj coś długo leciały :razz: ) i dobry efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

miałem 2 lata temu paczke tych rakiet diabolo. efekt mi sie podobal ale kolory sa chyba pomieszane bo zolta rakieta miala fioletowy rozprysk a niebieska zolty :razz: . zaplacilem 12zł na 12 sztuk i mysle ze warto bylo ale od tamtego czasu nie moge dostac nigdzie tych najwiekszych rakiet diabol :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

rakietki nawet fajne do zabawy te najmniejsze u mnie w zeszłym roku były po 6 zł
ale na sylwestra nie polecam lepsze są Oriony :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rakiety są super. Jak dla mnie jr4-jr8 nadają się jak najbardziej na godzinę 0:00 jako "średnie rakietki". Wiem, że zawsze były te rakiety w sklepie Billa (jr8 za około 20zł/12szt.) Z tego co pamiętam, to ich efekty prezentowały się następująco:
Zielona - zielona peonia
Czerwona - Crackling
Niebieska - białe, rozchodzące się w różne strony gwiazdki (efekt bez huku)
Żółta - żółto-biała palma ze stroboskopem
Fioletowa - multicolor
Pomarańczowa - czerwona peonia

[ Dodano: 2009-12-12, 22:47 ]
tu macie filmiki tych rakiet - takie, jakie udało mi się znaleźć:
Taki jest efekt rakiety z pomarańczowym czubkiem


Taki jest efekt rakiety z czerwonym czubkiem

A taki jest efekt rakiety z niebieskim czubkiem


[ Dodano: 2009-12-22, 22:33 ]
Dzisiaj nagrałem filmik JR8 z pomarańczowym czubkiem:
http://www.youtube.com/watch?v=yOGBD-eGn60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...