Skocz do zawartości

Największe rozczarowanie po sylwestrze 2008/2009


matttek

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej jestem rozczarowany duzymi petardami z hestii, mialy huk jak picollo ale bly wieksze od nie go 10 razy :[, oprocz tego byly troche gorzej z jaguarem jak sie przewwrocil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem zawiedziony najbardziej rakietami atomic assault, w tamtym roku efekty były nieziemskie, a w tym coś w stylu jorge rockets... :/ Ale się nie zniechęce do nich, w następnym roku chyba też kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpaliła jedna z zestawu jakiet detonator.. Na szczęście ostatnia jaką miałem ale nie przygotowałem innej wyrzutni do rakiet i ok. 10 dużych jakiet mi zostało :) Będzie na urodziny za 3 tygodnie ;] Pozatym troche za wąskie robią te możdzieże na te szelki (mozdzież z lidla) jednego chciałem włożyć ale nie wszedł do końca i zacząłem się z nim siłować i urwałem lont.. :P Trudno :) Pozatym efekty super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej kupiłem sprawdzone rzeczy, więc nie miało co rozczarować :)
Jedynie to, że sylwester za szybko minął i znów trzeba czekać cały rok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to, że sylwester za szybko minął i znów trzeba czekać cały rok ...

Dokładnie :sad:

Poza tym kilka rzeczy, które nie odpaliły w czasie pokazu (Butelka, OneByOne Tropica i Sfinx). Reszta OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim żałosne rzymskie ognie silver rain. Na filmiku od super powera było to coś pięknego, w rzeczywistości po prostu żal. Jakiś marny crackling. Dobrze ze kupiłem tylko jeden komplet.

Rozczarował mnie też zestaw kung fu. Odpaliłem jedną małą rakietkę z zeszłego roku i największą z tego roku i ta mniejsza miała efekt 100x lepszy. Nawet bączki z tego zestawu się pogorszyły.

Mam też nauczkę żeby lonty łączyć najmocniejszą taśmą izolacyjną. Wtedy utrzymają się bez problemu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sporo rzeczy rozczarowało:
-kung fu
-samuraj(za szybko strzelał i inne efekty)
-condor
-pluton
-cudak battery(też za szybko strzelał)
-borneo też jakieś słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Condorze ten układ fan I/ był jakoś mały. Na pewno nie kupię jej za rok :!:
W Uranie te wybuchy były też jakieś mizerne. Nie wiem, może wadliwa mi się trafiła wyrzutnia :wink: Oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze mpi zaraz bedzie sie pukac w leb czemu tak pisze ale najbardziej sie zawiodlem na samuraju :evil: mniejsze rozpryski nawet od wyrzutni z hestii 19 strzalowej kaliber 30mm :twisted: w dodatku sie przewrocila po ostatnim shocie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black cat [ moglbym za tyle miec 2 marsy i 2 plutony ktore bardzo mi sie podobaly] poniewaz na filmiku efekt wydawal sie byc ladniejszy :(

Za rok kupie wiecej rakiet ale odpale wszystkie przed 24 tak samo z moździerzami,

Pozatym z wszystkich innych wyrzutni bylem zadowolony :) a szczegolnie z exclusive collectiona [ tego za 8zl] , byl przepiekny szkoda tylko ze przy ostatnim strzale wyrzutnia sie wywrucila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrkoblitz kometa to był moj pierwszy produkt komety gdy odpaliłem spodziwałem sie czegos superowego a tu poleciało do góry i nie wybuchło kupiłem na straganie:/ tak poza tym to nie kupie więcej jorge rockets bo szkoda na nie kas lepiej dac troche wiecej i kupic chocby kung fu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Arctic w tym roku tańcował, ale jakoś się nie obalił później odpaliłem Hota i wywrócił się, wyrzutnia Barock z Hestii też pod koniec się wywróciła, ale reszta z Hestii ładnie strzelała, więc nie było źle. :roll: No i Atomic Assault mnie również zawiodły. Reszta super wyrzutnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowały rakiety Kung Fu. Wszystkie rozpryski były małe. Dwie rakiety wybuchły na ziemi,jedna poleciała tak nisko,że w okno jednego z pobliskich domów. Sfinx również mnie nie zachwycił w tym roku. Nie powiem,ładny ale spodziewałem się czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawiodłem na Mego Jumbo (P1256). Miałem 2 niewypały i porównałem te petardy z FP8. Mega Jumbo przy FP8 to piard. Pozatym to chyba tylko rakiety z kung-fu tegorocznego, no ale za takie pieniądze nie ma się co dziwić, że małe rozpryski. Ogólnie to był mój najlepszy sylwester jeśli chodzi o fajerwerki, a wszystko dzięki temu Forum ;). Pzdr ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowała mnie wyrzutnia SM coś tam (Jorge taka trójkątna) (słabe efekty) oraz rzymski ogień i petarda które nie wypaliły. No i oczywiście że Sylwester tak szybko minął i trzeba czekać i czekać na następny, :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki... Kupujecie w biedronce a potem narzekacie ze coś jest nie tak... Myślicie że takie baterie kupicie tak tanio gdzieś? W supermarketach są towary niepewne i każdy ślepo leci na ich cenę. Przyjrzałem się krytycznym okiem paru wyrzutniom w lidlu które miały poodrywane osłonki bo już dość długo leżały na wystawie. Uwierzcie. Ja robię o wiele lepsze wyrzutnie. Tam była taka chała że one nie powinny nawet odpalić. Jeżeli jakaś bateria z supermarketu wam odpaliła zgodnie z planem to się cieszcie bo to tylko wasze szczęście a nie dobre wykonanie.

Jednak hurtownie RULEZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty przez to chcesz powiedzieć? Ja już drugi rok z rzędu kupuje rzeczy z biedry i sie nie zawiodlem. A jak ty mowisz ze juz ty robisz lepsze to pokaz filmik cwaniaku. Zresztą to co jest w marketach to to samo co w hurtowniach tylko ze inne etykietki... weźcie mnie trzymajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie wszystko idealnie pięknie .. . Ale za dużo rakiet nie nadoązalem ze wszystkim :D
ALe pokaz sam w sobie piękny > :D . JW401-Najbardziej mi sie podobala z mojego stuffu.

JA MIALEM WSZYSTKO Z JORGA I NIC SIE NIE PRZEWALIŁO . JAK SIE KUPUJE NA BAZARACH I W MARKETACH TO TAK POTEM JEST > :) ALBO Produkty Hestii

TO jakiegos dziwnego miales Marcepan Samuraj . Moj mial piękne efekty takie jak na filmiE :D.

Na drogi rok zwieksze wartosc stuffu z 800zł na 1200ZŁ :D:D Brak mi achillesa bylo :D

Z mojego stuffu condor najslabsze wrazenie odniosl na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki... Kupujecie w biedronce a potem narzekacie ze coś jest nie tak... Myślicie że takie baterie kupicie tak tanio gdzieś? W supermarketach są towary niepewne i każdy ślepo leci na ich cenę. Przyjrzałem się krytycznym okiem paru wyrzutniom w lidlu które miały poodrywane osłonki bo już dość długo leżały na wystawie. Uwierzcie. Ja robię o wiele lepsze wyrzutnie. Tam była taka chała że one nie powinny nawet odpalić. Jeżeli jakaś bateria z supermarketu wam odpaliła zgodnie z planem to się cieszcie bo to tylko wasze szczęście a nie dobre wykonanie.

Jednak hurtownie RULEZ


heh robisz lepsze? Nagraj filmik to obejrzymy obys sie nie rozczarowal, a po za tym z biedry niczym sie nie da rozczarowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych wypowiedziach mam wrażenie, że ta sama wyrzutnia może mieć równocześnie nie raz słaby i nie raz mocny efekt. Na forum kilka osób poleca Samuraja i New Generation 16. Na mnie nie zrobiły wrażenia. Condor zrobił swoje na moim pokazie, a tymczasem widzę na forum negatywne opinie odnośnie tej wyrzutni. Czyżby konserwacja i długość przetrzymywania fajerwerków w magazynach przekładała aż tak się na rozłożystość rozprysków? Może to jakieś wady fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...