Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi


Witam mam takie pytanie? Czy te fp3 w każdym sklepie powinny być?? Miałem je rok temu ale to z hurtowni bo brata kumpel tam pracuje i załatwia je... Ale już w tym roku ich nie było bo już powykupywane zostały :( i muszę je mieć !! przypuszczam, że na wierzchu one w sklepie nie będą wystawione... Do sprzedawcy zwyczajnie powiedzieć czy macie petardę FP3 Decybel Nitro?? czy bez tego symbolu...??


Człowieku, normalnie się spytaj czy są petardy FP3 firmy jorge.... Tylko nie krachmeny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

nie Jorge tylko chyba Fenix


Jorge,Fenix już nie jest importerem ... :ph34r:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jorge,Fenix już nie jest importerem ... :ph34r:


Jorge to w sumie tez nie jest. Nie ma FP3/New w katalogu na ich stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Między krachemem a FP3 new duża różnica jest?? Prawdę mówiąc krachema jeszcze nie miałem :P


Tak, duza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Między krachemem a FP3 new duża różnica jest?? Prawdę mówiąc krachema jeszcze nie miałem :P


Bardzo duża ;d Krachmeny to gówno, gorsze od szoków i gromów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo duża ;d Krachmeny to gówno, gorsze od szoków i gromów


Na pewno nie od szokow. Z gromami porownywalne.


Aha :P a jeszcze jedno takie pytanie Jaja dinozaura a FP3 co ty mocniejsze jest ??


Oczywiscie, ze FP3. FP3 to najsilniejsza petarda na rynku (pomijajac jakies wielkie ahctungi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Czy to naprawde tak ciężko zrozumieć? To jest już poruszane 100000000000 raz... FP3/New to najbardziej opłacalna petarda na świecie bo ponieważ : Tak wiem huk ma w niektórych przypadkach słabszy od jakichś mega achtungów, ale cena internetowa 20 sztuk to 10 zł a np. TXP001 Achtung z tripla, 11zł za 5 sztuk. Więc co bardziej opłacalne? Wiadomo FP3. I nie porównywać mi tej petardy z jakimiś Jajami dinozaura czy gromami.. To poprostu jedna z najgłośniejszych petard na rynku a zarazem najopłacalniejsza, bym kupił 5 paczek tych petard do stuffu gdyby ich nie zabrakło na FM. Dziękuje dobranoc.

EDIT@ Dam za 2 dni film porównywalny FP3 vs Grom. I zobaczycie że tu niema co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAA, moje uszy. wyrzucilem ją z okna (1 pietro) właśnie (pierwsza to byl nie wypał. znaczy lont zgasł) i tak walnęło, że przegiecie. Takiego basu już dawno nie slyszalem. krótki, ale w cholere mocny. aż do teraz mi w uszach dzwoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałem, że FP3 w tym roku słabsze.Jednak trzeba było po prostu odpalać je w miejscach, które "poniosą" ten huk i naprawdę trzymają swój poziom.Jeden filmik, który udało mi się nakręcić NA OTWARTYM TERENIE.Echo było potrójne B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ekscytacja z odpalenia lontu i czasami nawinie się coś na język ( B)) .A lont nieznacznie, ale faktycznie w tym roku chyba FP3 ma większy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pierwszy raz kupiłem fp3new , naprawdę nei spodziewałem się czegoś takiego , jumbo jet , mega jumbo się chowają :o:blink: aż dziwne że takie małe a tak potrafi pier... dzielnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

W tym roku pierwszy raz kupiłem fp3new , naprawdę nei spodziewałem się czegoś takiego , jumbo jet , mega jumbo się chowają :o:blink: aż dziwne że takie małe a tak potrafi pier... dzielnąć


Potrafi,potrafi bo ma w sobie proch FB który jest lepszy od czarnego ;) Lont ma teraz ok 4.5cm,jest dłuższy niż rok temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Potrafi,potrafi bo ma w sobie proch FB który jest lepszy od czarnego ;) Lont ma teraz ok 4.5cm,jest dłuższy niż rok temu.


A czy nie przypadkiem w każdych petardach Fb ładują ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

No właśnie nie... ;) Dam przykład: Duży achtung z Hesti ma więcej niż 4gr prochu lecz jest to proch czarny,FP3 ma 4gr prochu FB - i po testach wszyscy wiemy ze po mimo rozmiaru jest najlepszą i najgłośniejsza petarda w Polsce (oprócz delovy) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był proch czarny to by waliło jak piccolo zastanów się co ty mówisz bo praktycznie we wszystkich petardach jest proch FB . I uwierz, że mimo tej "forumowej teorii" fp3 nie mają szans z achtungiem z hestii. No chyba że wy macie jakieś cudowne te fp3 bo dla mnie to są cichsze i to słychać. Ja mam achtungi ze sklepu hestii który mam pod nosem bo w Warszawie i uwierz, że nadal z tych dla wszystkich dostępnych achtungi są najgłośniejsze. Mimo to i tak jak bym miał do wyboru paczkę achtungów i fp3 wziąłbym fp3, lecz jedną paczkę achtungów trzeba mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Nie pisz do mnie PW że się nie znam bo to ty się nie znasz ^_^ Taka jest prawda że tylko nie które petardy mają proch FB!Jakie teorie 2 dni temu Arek i Veli testowali achtungi i FP3 - FP3 było lepsze,a jeśli ty i pare inny osób nie potrafi zrozumieć że Achtungi już nie są niszczycielskie to wasz problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda że mam już wykorzystane wszystkie warny, bo bym Ci tak teraz pojechał, że to poezja bo mnie irytujesz stary, a napisałem Ci to na pw bo już nie chciałem robić dodatkowego spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jaka szkoda że mam już wykorzystane wszystkie warny, bo bym Ci tak teraz pojechał, że to poezja bo mnie irytujesz stary, a napisałem Ci to na pw bo już nie chciałem robić dodatkowego spamu.


Chyba to o czymś świadczy że masz wykorzystane warny :lol: Nie masz racji to od razu się denerwujesz??Tak zachowuje się człowiek który nie ma racji i zależy mu tylko na zjechaniu innego człowieka tylko za to że wie więcej od niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to widzę po za czarnym i fb prochem nie ma żadnego innego....
fb też ma swoje odmiany które są za pewne mocniejsze i słabsze więc o czym ta mowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...