Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

Moge was uspokoic, dzisiaj odpalilem, i jak pierdyknelo... to .... hehe wiec moc jest potezna.


Dokładnie Bartek :P Odpaliłem 1szt. FP3 które zamówiłem w TOP10,na początku były wilgotne ale pobyły w ciepłym i stały się suche,wczoraj jednego odpaliłem niestety był nie wypałem (była tylko flara),dzisiaj odpaliłem drugą którą włożyłem w drzewo - wywaliło jak z armaty a dość duże kawałki kory były ok.20m dalej.Polecam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą odpaliłem pierwszego w swoim zyciu FP3 i walneło naprawde ładnie jest siła stałem jakieś 6 metrów od niech i poczułem na klacie, ale przy achtungu z hesti wysiada nie ma jakiejś kolosalnej roznicy ale jednak od razu ja widać jak dla mnie. Ale jeśli chodzi o cena/jakosć oraz ilość to bez wątpienia najlepsza petarda na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazcie sobie ze dzisiaj przechodzac kolo bazarku zauwazylem fp3new i spytalem o cene... babka odpowiada: 5zł za sztuke, a ja "cooo?". Jak jej powiedzialem ze kupilem cala paczke za 12zł to ja zamurowalo i nie wiedziala co powiedziec, az w koncu wydusila" to na pewno nie ta petarda" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyobrazcie sobie ze dzisiaj przechodzac kolo bazarku zauwazylem fp3new i spytalem o cene... babka odpowiada: 5zł za sztuke, a ja "cooo?". Jak jej powiedzialem ze kupilem cala paczke za 12zł to ja zamurowalo i nie wiedziala co powiedziec, az w koncu wydusila" to na pewno nie ta petarda" :D


Haha, trzeba było powiedzieć, "To ja mogę pani sprzedać po 3zł za sztukę" haha :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był temat najtańsza FP3N w sieci, ale został zamknięty, więc piszę tutaj.
Obecnie najtańsze FP3N są w sklepie Gold Weco. Link
I od razu odpowiadam na pytania, które będą:
1. Widoczna cena to 13 zł, jednak po zalogowaniu sie na strone cena wynosi 9.75.
2. Jest to FP3N, tylko zdjęcie mają złe, wiem bo dzisiaj kupiłem.

Sklep jest w Poznaniu, możliwy odbiór osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Dzisiaj odpaliłem 12szt FP3 w różnych "pozycjach" i miejscach.Najlepszy huk był gdy petarda stała prosto lub na lekki ukos.Petardy w same sobie są potężnie mocne i bardzo niebezpieczne nie polecam z nimi się bawić (np:wrzucanie pod garnek)gdyż może się to skończyć tragicznie!Włożona w pień wywaliła jak z armaty a z dużego pnia zostało niewiele,aż boję się pomyśleć co by się stało gdyby wybuchła w ręce...Polecam zastosować się do instrukcji - postawić i odpalić wyciągniętą ręką (Piszę to bo gdy widzę filmiki na yt z mocnymi petardami [w tym FP3] to mnie krew zalewa,bo przez takich wprowadzane są nowe niepotrzebne przepisy ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie, ze zmienil sie importer FP3/New? Z tylu opakowania wczesniej widnialo FENIX, teraz jest jakis importer litewski UAB PIROTECHNIKOS GAMINIAI z Wilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Zauwazyliscie, ze zmienil sie importer FP3/New? Z tylu opakowania wczesniej widnialo FENIX, teraz jest jakis importer litewski UAB PIROTECHNIKOS GAMINIAI z Wilna.


Faktycznie !! :o www.pirotechnika.t - LT czyli chyba Czechy/Rocja xd...najważniejsze że tak mocne :D:P

http://www.pirotechnika.lt/ - na foto widać różne wyrzutnie różnych firm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalone kilka sztuk potwierdzily, ze to te same FP3 co rok, czy kilka lat temu. Nie maja sobie rownych w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też dziś odpaliłem to jest po prostu cudo !!! Huk głośniejszy od achtunga !

Jeśli chodzi o decybele to rzeczywiście jest głosniejszy od achtunga, ale jesli chodiz o bas to nie ma sie co rownac do k0208.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mozesz napisac,
ja mam 1 paczke i odpalilem 1 fp3 new i byla slaba, moze dlatego, ze w snieg wpadla.


firawerkoman, też wrzucił FP3 NEW do śniegu i huk był całkiem całkiem.

www.youtube.com/user/firawerkoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły 4 paczki fp3 :). Rzuciłem to budynku o powierzchni 250m2 w stanie surowym.... Sami zobaczycie na filmiku jaki huk :D Wrzucę za jakąś godzinkę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam fp3 new z tegorocznego Wspólnego kupowiania, i powiem szczerze, huk jest bardzo dobry i głośny. Miałem te petardy już rok temu, lecz w tym roku są jeszcze głośniejsze,a huk z basem niosa sie niezależnie od miejsca odpalenia,i podłoża;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem wysuszone fp3 i było całkiem niezłe, lecz mało "basowe". W przyszłym tyg. dojdą do mnie k0206 i k0208 z tropica, zengi, traingle i postaram sie wszystko porównać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ty masz całe życie takie szczęście nie ma co porównywać fp3 do achtungów mówię Ci pod każdym względem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam robić magazynki lontowe z fp3:P Kilkadziesiąt szt petard połączonych lontem 10cm/s robi duże wrażenie i warto coś takiego przygotowac sobie na sylwka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie? Czy te fp3 w każdym sklepie powinny być?? Miałem je rok temu ale to z hurtowni bo brata kumpel tam pracuje i załatwia je... Ale już w tym roku ich nie było bo już powykupywane zostały :( i muszę je mieć !! przypuszczam, że na wierzchu one w sklepie nie będą wystawione... Do sprzedawcy zwyczajnie powiedzieć czy macie petardę FP3 Decybel Nitro?? czy bez tego symbolu...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...