Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Można By Je Porównywać do Mega Jumbo ; > ??

Bo jutro jade na rynek po "Ciężką Artyleriie ;D" i nie wiem czy kupić więcej tych czy pare mega jumbo i odrobinę tych ^^


Do wybuchu wulkanu również można ją porównać.

Nie przesadzajcie z tymi porównaniami karła do kolosa !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem co w tej FP3 siedzi- pewnie proch z laski dynamitu. [...] A w FP3 siedzi proch stosowany w dynamitach i to jest ta zasadnicza różnica.


Tak tam jest dynamit z HMTD może mi powiecie :roll:


Bez przesady. Sokoro jest błysk przy wybuchu to musi w sobie mieć dobrego FB'ka.

Mniejsze FP3Samll mają taki sam huk co zwykłe FP3NEW tylko beż zielonej flary. Twoja decyzja czy chcesz mieć flarę czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś 5 sztuk na stoisku przy bazarku za 2 zł za sztukę :???: Wiem, że przepłaciłem ale bardzo pragnąłem je mieć w swoim stuffie po przeczytanych opiniach. Odpaliłem jedną przed chwilą i huk przepotężny, masarka :razz: Na następnego sylwka koniecznie zamawiam dwie paczki i już za normalną cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

właśnie wróciłem z parku odpaliłem tam FP3/NEW small i .....wybuchoło bardzo szybko ale na szczęście nie trzymałem w łapie tylko leżała na ziemi,huk był bardzo dobry ale zdecydowanie mniejszy od FP3/NEW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku dzisiaj patrzę, są.

-Ile za paczkę?
-2zł sztuka(40zł paczka:D)

Po wypaleniu całej paczki 3 osoby sapały:

-Idź z tym na poligon!
-Cały blok się trzęsie, wypier...!
itd.

Polecam jeszcze raz polecam:D Taniocha, a największy huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalilem duzego achtunga z hesti myslalem ze bedzie potezny huk ale niestety fp3 miala potezniejszy huk i basssssssssss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedną i drugą także wiem o czym piszę. Albo walnąłeś achtunga w jakąś dziurę albo FP3 między blokami, albo miałeś jakąś wadliwą petardę. HE0008 jest dużo głośniejszy. Słyszałem to na własne uszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to nakupcie sobie dużo paczek FP3. Kupiłem ostatnio siedem paczek po 11 zł i nie ma się nad czym zastanawiać.Kupować i tyle!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to nakupcie sobie dużo paczek FP3. Kupiłem ostatnio siedem paczek po 11 zł i nie ma się nad czym zastanawiać.Kupować i tyle!!! :wink:

W necie za 11 czy w krk?
Dzis dopiero dwie a wala jak marzenie.Armagedon kur*a.Trzeslo mi sie w brzuchu az.Wala chyba rzeczywiscie lepiej od malych achtungow hestii,tylko ze achtung byl troszke na sniegu jeszcze dzis wieczorem testy zrobie tzn po polnocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie je w Gdyni kupić?
Mogą być też te małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre. Opłacalne. Walą mocniej/tak samo od małego achtunga z hestii. Ale duży wali lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem jedną. Niesamowite jaki huk z tak małej petardy i ta fala uderzeniowa ,polecam i to od dziś jest moja ulubiona petarda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saek ja do dziś byłem niedowiarkiem, nie miałem FP3N i nie wierzyłem, że to coś może walić lepiej od Achtunga.
W 100% teraz moge to potwierdzić, to jest po prostu miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwila testowałem: he0208, he0008, MegaJumbo, ATN1, TXP001 i FP3N.
Spostrzeżenia: te 5 "kolosów" naprawde niewiele różni sie miedzy sobą trudno mi nawet napisąc który z nich był najgłośniejszy, natomiast FP3N jest bardzo blisko nich patrząc na moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3New vs. he0208
Maja naprawde potezny huk.Jednak lepsze okazuja sie uwaga FP3N a przez to ze bas jest potezniejszy od achtunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze fp3N niektore achtungi przebija na glowe ;] , sam sprawdzalem , czasem jak jakis dobry fp3N sie znajdzie to ma taki bass .....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...