Skocz do zawartości

FP3 NEW


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Również posiadam kilka (5) sztuk FP3 small.
Ich cena hurtowa to tylko 4.93 zł za 30 sztuk (dla porównania FP3New kosztują 6.20 zł w dobrych hurtowniach[ach te kosmiczne ceny na fm]).
Huk praktycznie identyczny , lecz bardziej opłaca się kupić smalle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo bassowa petarda o oślepiającym wybuchu, jakby Ci fotoradar zdjęcie zrobił :razz: Naprawde godna polecenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz te wszystkie achtungi nie sa wcale oplacalne , ostatnio porownywalem achtung z Triplexa i FP3 NEW . To fp3 niedosc ze bardziej oplacalne to jeszcze lekko od niego bylo mocniejsze ;] . Moze zalezy tez jaka kto sztuke dostanie tych petard , ale ja akurat robilem 3 proby i fp3 new bylo glosniejsze , moze przez to , ze ona ma taki mocny bass , Bo jest naprawde konkretny ;] .

P.S POLECAM wszystkim !! , a co do filmiku tez sprawdzalem garnkiem , i bardzo wysoko leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj FP3,więc poszedłem je przetestowac i śmiało mogę stwierdzic że nie są tak mocne jak achtung mały z Hestii a nawet im dużo brakuje mam nadzieje że inne sztuki będą mocniejsze :wink: Post bedzie edytowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 są mocne,bardzo mocne.tylko 9 sztuk mi zostało ;/
ale jak był śnieg to niezłą dziurę zrobił FP3 :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Strzelaliśmy na dworze z Sąsiadem :D nejpierw gada mi ze kupił coś lepszego niż achtung :D potem wyciąga z kieszeni a tam fp3 new :D Huk miało ogromny w nocy jak to wybucha to super efekt świetlny jest tak samo :D Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 2 sztuki. 1,50 za sztuke. Wygląda bardzo niepozornie. W sylwka odpale to napisze wrażenia. :wink:
EDIT: Odpaliłem jedno i za przeproszeniem pierdo**** na naprawde super. Nie miałem nigdy nic mocnego (najmocniejsze chyba żuki). FP3 New hukneło pięknie, pierw flara potem huk i błysk. Błysk strasznie duży. Jestem naprawde pod wrażeniem. Za tę cene napewno warto. Polecam i pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Tiger nie musi rozwalić puszki farby w sprayu:
bigtiger.th.jpg

TurboDymoFP3New - musi:
fp3new.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 5 paczek po 7,99zł za paczkę:D
3 już odpaliłem, za każdym razem się jakiś alarm włączył:D
Dobry bass, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Zip nieładnie się tak zabawiać ! xD.
Ja odpaliłem wczoraj i tak jak myślałem: Głośniejsze od tegorocznego He0208 ZDECYDOWANIE. Nie wiem co jest w tej petardzie, ale nie jest to proch z Piccolo xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

A ja wróciłem z zakupów i kupiłem 10 paczek po 20szt za uwaga.....6.99zł.W Głogowie jest taki kiosk koło PKP i tam są tylko petardy Jorge.Mam też 3szt "small" to zrobię test FP3/NEW VS. FP3/NEW SMALL mam dobrą kamere która świetnie nagrywa dzwięk...poczekajcie do 31/około 10:00 rano dam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jak większość userów z forum kupiłem fp3 New.Muszę przyznać że naprawde zaskoczyła mnie ta petarda.Huk jest naprawde głośny i chwile może popiszczeć w uszach jak się stanie zbyt blisko.Dzisiaj chciałem bardzo grubą puszke wysadzić w góre.Odpalam fp3 daje na to puszke i uciekam.Puszka zamiast polecieć w góre zwyczajnie się rozerwała.Będę musiał jeszcze z garnkiem spróbować(mam nadzieje że nie rozwali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z początku ktoś pisał ze są porównywalne do malego achtunga to nie wierzyłem ale po odpaleniu to aż ręce mi opadły z wrażenia ;oo naprawde bardzo mocne
Polecam je w 1000 % !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie zapomniałem dopisać
rok temu miałem 2 te petardy .... kupiłem 3 zł/sztuka ;/

mysle sobie po zakupie : kurde,jednak idiota ze mnie ( :lol: ) takie małe gówna i dalem 6 zeta...wtedy 1 raz to miałem...jak walneło to az sie wystraszylem na huk.a w tym roku to hit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne !!!! Totalny hit ! głosnie fajny zielony efekt swietlny haha robi wielka dziure w trafie w 100% polecam FP3 ! jest swietne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można By Je Porównywać do Mega Jumbo ; > ??

Bo jutro jade na rynek po "Ciężką Artyleriie ;D" i nie wiem czy kupić więcej tych czy pare mega jumbo i odrobinę tych ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...