Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku pogoda na sylwestra szykuje się naprawdę przyzwoita. Nie będzie pogody idealnej, ale nie będzie też złej w postaci np. opadów deszczu.

Wstępnie można zobaczyć jak to wygląda tutaj: http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

Przejrzałem też GFS na 31 grudnia na razie nie zapowiadają się żadne opady śniegu. Wszystko wyjaśni się za 3 dni jaki będziemy mieć sylwester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To chyba oglądamy prognozy pogody dla zupełnie innych krajów, bo w Lublinie pogoda na 31 zapowiada się następująco:

12532500.jpg

Niekorzystny biomet, 82% wilgotności, opady śniegu i porywisty wiatr. Czego chcieć więcej :blink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem pogode na Polsacie i pokazywali piątek to w całym kraju ma padać śnieg tepmeratury do -5 stopni bez wiatru praktycznie,to pogoda w miare dobra,chociaz to i tak sie pewnie zmieni,najlepiej zeby byla taka jak rok temu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To chyba oglądamy prognozy pogody dla zupełnie innych krajów, bo w Lublinie pogoda na 31 zapowiada się następująco:

12532500.jpg

Niekorzystny biomet, 82% wilgotności, opady śniegu i porywisty wiatr. Czego chcieć więcej :blink: ?

nie martw sie,pogoda na piątek zmieni sie jeszcze z 10 razy :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oglądałem pogode na Polsacie i pokazywali piątek to w całym kraju ma padać śnieg tepmeratury do -5 stopni bez wiatru praktycznie,to pogoda w miare dobra,chociaz to i tak sie pewnie zmieni,najlepiej zeby byla taka jak rok temu. :lol:

Brawo rok temu byla cholerna mgła i deszcz padal w malopolsce i na slasku i chyba na calym południu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brawo rok temu byla cholerna mgła i deszcz padal w malopolsce i na slasku i chyba na calym południu

w centrum było bezchmurnie i bezwietrznie,w hanyslandii zawsze tak będzie przykro mi :w00t:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Oby wiatru nie było, dziś odpalałem flash , nie było łatwo przy 24.0 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vel na razie i twoja i ta na twoja pogoda prognoza także pokazuje słaby śnieg. Ale słaby śnieg wiem, że oznacza w wielu takich prognozach jego brak. Więc jeszcze równie dobrze może on nie padać. Co do temp. to się zgadza przeważnie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszedłem nad Wisłę strzelić bombke 2", wiatr był niesamowicie silny mimo to ładunek wybuchł normalnie i nie zwiewało gwiazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gostyninie ma być dobra pogoda na szczęście od -5 do - 10 xD
słabiutkie opady śniegu i z tego się cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda zapowiada się ładna oby tylko nie było tego mocnego wiatru bo ma być na wschodzie Polski mam nadziej że mnie nie sięgnie, zobaczymy za pare dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wiatr mnie nie obchodzi (znaczy obchodzi ale dużo mniej niż rok temu, no bo nie chciał bym żeby był wiatr 30km/h..) Lecz bardziej obchodzą mnie opady i wilgotność. Będe obserwował zapowiedzi na piątek to będe pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza pogody na piątek, NA NOC:
pogodanoc.png
Prognoza pogody na piątek, NA DZIEŃ:
pogodadzien.png

PS: Będe edytował post z nową prognozą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gdzie nie patrze to temp. w okolicach -2 w sylwestrowy dzień w Poznaniu co cieszy mnie niesamowicie. Nawet -6 które mam teraz jest super. Niebo ciemne. Oby za 4 dni było tak jak dziś conajmniejxmas_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Całą noc padało,obecnie mam 60cm i temperaturę -11*C - Chciałbym żeby taka pogoda się utrzymała,właściwie to musi się utrzymać bo jakby przyszła w sylwestra odwilż a jak wiemy wszystko jest możliwe to będzie po zabawie :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.12 Na wschodzie będą występować opady śniegu a temperatura będzie poziomie -3 st.C.Na Północy kraju deszcz ze śniegiem i temperatura na poziomie 1 st.C.Na południu Kraju od 0 st.C a na południowym wschodzie około -2 i będą występować opady śniegu.Na Zachodzie kraju około 0 a w okolicach Zielonej Góry -1.Prędkość wiatru na wschodzie 18 km/h z południa okresami silniejszy w porywach do 40 km/h.Na Południu kraju wiatr ma wiać z zachodu z szybkością około 22 km/h w porywach 42 km/h.Na Północy kraju około 25 km/h z północnego zachodu w porywach do 45 km/h.Na zachodzie kraju wiatr ma wiać z prędkością 14 km/h z zachodu w porywach do 34 km/h.
Pogoda w sylwestra minie typowo w zimowej sceneri , wszędzie powinniśmy być przygotowani na opady śniegu i silny wiatr w porywach osiągający 50 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Obecnie za oknem mam -10*C i ok.50cm śniegu ^_^ Chciałbym żeby taka pogoda utrzymała się do sylwestra.Byle by śnieg nie stopniał bo wtedy się załamię...


img3299ft.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tyle sniegu stopnialo, to musialo by byc z 10 stopni powyzej zera przez jakis miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochmurno ale bez opadów. temp. max: 2°C temp. min: -3°Cwiatr: pół-zach. 10.8 km/h
Tak ma być niby jutro. Pewnie będzie podobnie. Dzisiaj głównie było ok. -4 stopnie i bez opadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...