Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie była brzydka pogoda bo wiatr był taki mocny że co odpaliłem zpałką czy zapalniczką lont to odrazu zgasło i tak z 10minut się męczyłem ale na szczęście wszystko było odpalone mimo tego wiatru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem jak to jest z tą pogodą ale co roku w okolicach północy, czyli w najważniejszym momencie jest bardzo dobra. Za dnia w Warszawie sypał obficie śnieg z czasem przechodzący w deszcz i momentami wiał silniejszy wiatr, natomiast gdy wyszedłem na dwór koło godziny 2.00 już po północy, była taka mgła jakiej dawno nie widziałem, było jedno wielkie mleko. Przy takiej mgle nie byłoby mowy o odpalaniu. A po północy rewelacja - dobra widoczność, zero opadów i lekki mróz. Pogodo, dziękuję! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste niebo - ani jednej chmurki, zero wiatru, troszeczkę śniegu około 1cm, temperatura -5. Czyli inaczej mówiąc pogoda idealna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda była rewelacyjna, jak na życzenie. Ani jednej chmurki na niebie, brak mgły, słabiutki wiaterek (nie musiałem nawet używać zapalarek). Oby tak było za rok :).

EDIT: @Up wyjąłeś mi to z ust. W sumie dosyć blisko siebie mieszkamy. Nie czytałem nawet twojego postu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, cały dzień mgły, deszcz,śnieg wiatr a im bliżej północy tym lepiej. po 23 było już idealnie zero wiatru piękne gwiazdy na niebie :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była fantastyczna o 24,lekki mrozik(jakies -2),niebo bezchmurne,piekne gwiazdy,lekki wiaterek.
Gdy wracałem od kolezanek około 3,była bardzo gęsta mgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda w wersji zjebmaxa! W Sylwestra bez opadów, wiatr leciutki. Nowy rok stał pod znakiem ciemnej chmurki, a opadów nie było końca do 22.00. Jak łatwo się domyślić nie bawiło mnie tarzanie się w kałużach z parasolem nad głową. Strzelam dla frajdy, a dziś pogoda ją skutecznie zniszczyła.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

U mnie było to samo, mgła, mgła, mgła jeszcze raz mgła, a po wyrzutni rzymskich ogni apokalipsa :) Ogólnie zauważyłem że dym od fajerwerków sąsiadów bardzo długo sie utrzymywał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W roku ubiegłym odpalałem fajerwerki także dzień, dwa po sylwestrze. Wtedy było mglisto, ale nie przeszkadzało to w odpalaniu. Nie mniej jednak, gdyby sytuacja się powtórzyła (gęsta mgła) przełożyłbym strzelanie ze względu na słabsze efekty wizualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieżyca jeszcze, jeszcze, deszcz w sumie też ;P
Ale jakbym kupił za dobrą sumkę fajerwerki i przede wszystkim kostki/rakiety to oczywiście, że bym nie odpalał :) Wolałbym poczekać :D Jak petardy, to w sumie mógłbym odpalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście nie było w sylwestra mgły. Wiatr był , dość mocny ale i tak odpaliłem wszystko co prawda wiatr znosił efekty , ale wcale ich nie zepsuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Pogoda w tym roku chyba troszkę zaskakująca. Dla mnie negatywnie, wolałbym kupę śniegu w koło niż gołe chodniki. Pogoda z WP pokazuje na dzień jutrzejszy dla Bydgoszczy w godzinach wieczornych temp. ok. 1C, a odczuwalna -4C. Grunt by nie padał deszcz i nie było mgły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura nie ma tutaj większego znaczenia. Zapomnieliście o najważniejszym! O wietrze! Niestety jutrzejszej nocy przynajmniej w centrum kraju prognozowany wiatr ma osiągać ok 6-7m/s. Nie są to zbyt dobre warunki dla fajerwerków. Jeśli chodzi o wyrzutnie, to jest to mniej kłopotliwe, natomiast w kwestii odpalania rakiet istnieje ryzyko zdmuchnięcia rakiety w nieodpowiednim kierunku (np. nad widownię).
Pamiętajcie, bezpieczeństwo przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temperatura nie ma tutaj większego znaczenia. Zapomnieliście o najważniejszym! O wietrze! Niestety jutrzejszej nocy przynajmniej w centrum kraju prognozowany wiatr ma osiągać ok 6-7m/s. Nie są to zbyt dobre warunki dla fajerwerków. Jeśli chodzi o wyrzutnie, to jest to mniej kłopotliwe, natomiast w kwestii odpalania rakiet istnieje ryzyko zdmuchnięcia rakiety w nieodpowiednim kierunku (np. nad widownię).
Pamiętajcie, bezpieczeństwo przede wszystkim.

Tak, masz rację ;) Dzisiaj u mnie(bo już rano odpalalem ;P) jest wiatr niestety troszkę i lekka mżawka.Jednak w przypadku petard to nie przeszkadza zbytnio - ba, odpalałem Whistling Moon Travellers - 3 sztuki i co? Poleciały ładnie, może ciutek je zdmuchnęło - a przecież to malutkie rakietki także u mnie w miarę.Oby mocniej nie padało, mżawka aż tak bardzo nie przeszkadza :) Mgły nie ma na szczęście !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr potrafi też po prostu popsuć ładne efekty na niebie. Jeśli jest w miarę silny, rozpryski stają się niewymiarowe i niekształtne, tak to bym nazwałxmas_happy.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj od rana leżał na ulicy śnieżek dosłownie jakieś 0,5mm , teraz pada mżawka jest wiatr w porywach do 45km/h Zachmurzenie całkowite Podobno pogoda ma ustąpić i się poprawić do 13:00 czy tam 16:00
:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie dzisiaj od rana leżał na ulicy śnieżek dosłownie jakieś 0,5mm , teraz pada mżawka jest wiatr w porywach do 45km/h Zachmurzenie całkowite Podobno pogoda ma ustąpić i się poprawić do 13:00 czy tam 16:00
:D/>

No u mnie identycznie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...