Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No panowie musimy być dobrej myśli, że nowy rok powitamy idealną pogodą jaka powinna być. U mnie dokładnie -10. Śniegu dużo (z 50-70cm).

Mój stuff na sylwestra 2010/2011. Mile widziane komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (Trójmiasto - Sopot) ma być 0*C i spadać max. do -2*C w nocy także jest super jak na zimę ;). Nie będę narzekał na pogodę na pewno, jeśli będzie taka jaką prognozują ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poludnia u mnie dzisiaj (wczoraj) wial konkretny wiatr. Mam nadzieje, ze DZISIAJxmas_biggrin.gif bedzie spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja ci podałem pogodę na jutro. Bo obecnie mam też -10. Przez noc spadnie do 0 ta temperatura.



Hmm.....spadnie??xmas_w00t.gif Wiatr ustał, śnieg już nie pruszy. Teraz tylko o 5 stopni do góry i jest idealistic!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie od samego rana sypie porządny śnieg. Oby do wieczora ktoś odśnieżył chodniki, bo nie będę miał gdzie strzelać :P
Najbardziej jednak boję się tego, co zapowiadają w W-wie na noc sylwestrową: opady śniegu i silny wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie +1 (lekki deszcz) i do tego wszystkiego robi się chlapa (błoto pośniegowe). Ale w nocy ma być -2...

Mój stuff na sylwestra 2010/2011. Mile widziane komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lipa ... lekka odwilż i wszystko topnieje :unsure: będzie dużo poprzewracanych rakiet, rzymskich, które ludzie wbijają w śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie -3
całkowicie bezwietrznie ( ale na noc zapowiadają 9 m/s .... ;/ oby tak nie było :D
niebo bezchmurne
zero żadnych opadów
teraz pogoda jest idealna ale zobaczymy w nocy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem ... zaczyna wiać wiaterek na razie średni ale jest coraz mocniejszy ... oby na zerową był słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak średnio było. Temp. faktycznie była dobra te -2, ale opady śniegu aż tak bardzo nie zachwycały. Parę razy lekko zaczynało padać. Na szczęście na moment filmowania całego show przynajmniej przeszło. :rolleyes: Wiatru brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na sylwestra 2010/2011 w moim regionie byla niemalze idealna. Minimalny mroz, brak opadow, leciutki wiaterek - lepiej byc nie moglo. Co innego 1 stycznia, gdzie wiatr byl juz bardzo silny i prawie nic nie dalo sie odpalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie temp. ok 0 stopnia, czasem lekko na +. Opadów brak, mgły brak, lekki wiaterek. Cudowna pogoda. W zeszłym roku z tego co pamiętam było trochę gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda to u mnie była ciekawa :) W sylwestra tak jak u większości. Parę kresek poniżej zera, bez wiatru, mgły i opadów. Czyli super. Natomiast na pokaz 1 stycznia o 20:00 było zupełnie inaczej. Nieco zimniej, mocny wiatr i duże opady śniegu, a podczas samego pokazu nawet śnieżyca :D Cieszy mnie, że pogoda też postanowiła potępić ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 6 rano strasznie sypało, nie mogłem już spać myślałem tylko o tym oby tak nie było :P
pogoda do 10.00 się ustatkowała wszystko okej ;)
ale w nocy była malutka odwilż aż do dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...