Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

hehe a ja się budzę rano a tu niespodzianka śniegu napadało z 15 cm do 20 cm fajnie mróź z -1 laitowao ja tam lubię śnieg na sylwka i nawet jak pada nic mnie nie powstrzyma ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie tak samo.Bialo,ale sie topi.Mam nadzieje ze do jutra wszystko roztopi sie,tymbardziej ze u mnie jest 5 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ile śniegu w Białymstoku. U mnie nędza. Najcieplejszy region Polski i do tego brak śniegu. Wnerwia mnie taka pogoda. Na narty też słabe warunki. Nie wiem co się dzieje z tym klimatem. A kolejne dni mają wyglądać tak jak porzednie ,,Pochmurno ale bez opadów". Ogólnie rzecz biorąc o d**e rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

U mnie dzisiaj biało ale nie dużo i bez wiatru,równe 0 stopni jest.Jak tak będzie jutro to będzie super!.[/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie +1, 10 cm śniegu i ciągle pada. Bardzo fajna pogoda. Wczoraj nic nie było. Tylko twarda ziemia. Przyjechałem wczoraj ze śląska i po drodze pogoda była nieciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ljyhoflcjhyku4u5ru9p.jpg



Miejsce : Os. Śródmieście
Miasto : Augustów
Godzina : 15:00
Temperatura : -2*C
Ogólne obserwacje : Jest trochę zimniej niż wczoraj , i bardzo dobrze . Około 15 cm sniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda idealna dzis jest znaczy -5 stopni czyściutkie niebo bez wiatru, jest snieg złapał szron i wszystkie drzewa białe a jutro ma byc taka sama pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie zaczełą się masakra mgłą że ledwo widze co za oknem się dzieje,temperatura -2 zero śniegu tulko jakaś ciapa po prostu tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to dopiero jest fajnie : )
Deszcz padał całą noc i nie ma zamiaru przestać, wiatr jak mocne wieje tak wiał temperatura -1...
Chyba się załamie jak do 00:00 nie przestanie
Cóż jeżeli będzie padać w sylwka to chyba odpale większość o 22:00 1 stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lubelskim:
temperatura -2*C, wiatr słaby i niemiłosiernie sypie śnieg... :neutral: mam nadzieję że przestanie

Też jestem z lublina ale ja się martwię tym aby wiatr się uspokoił :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemia mokra, lekko zmarznięta. Wiatru niema, temp. -1 ale jest tragiczna mgła, prawie nic nie widać. taki stan utrzymuje się już od wczoraj wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku rano była gęsta mgła oraz padał bardzo mocno deszcz , obecnie przestało padac ale jest pochmurno i widzialność na ok 300m ale nistety bardzo nisko chmruy są , jeżeli nadal tak będzie to rakiety odpala jutro a dziś tylko wulkaniki , race i stroboskopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to dopiero jest fajnie : )
Deszcz padał całą noc i nie ma zamiaru przestać, wiatr jak mocne wieje tak wiał temperatura -1...
Chyba się załamie jak do 00:00 nie przestanie
Cóż jeżeli będzie padać w sylwka to chyba odpale większość o 22:00 1 stycznia


Dokładnie, Opole jedna wielka masakra ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...