Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

f4tlpnk3op98hhdf4c.jpg

Miejsce : Os. Śródmieście
Miasto : Augustów
Godzina : 15:00
Temperatura : 0*C
Ogólne obserwacje : Śnieg nie topnieje , jest dobrze . Mogło by tak zostać do 2.02.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img704.imageshack.us/img704/580/dsc01329e.jpg

Oby się taka pogoda do sylwka utrzymała ;d

Dla mnie bylby to dramat,bo zawsze wyrzucam petardy przez okno...

:shock:
Taka pogoda jest własnie najlepsza , u mnie zapowiadany jest deszcz a więc najgorsza pogoda jaka może być.
Oby sie coś zmieniło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Białymstoku pogoda narazie ok. Jest sporo śniegu ale niestety się topi, najgorzej że w sylwestra przewidują duży mróz. :sad: Mam nadzieje, że będzie dużo śniegu i tak ok -2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie mroźno śnieżno no ale na sylwka nie wiem jak będzie dzisiaj łaziłem z saperką i usypywałem górki śniegu jak by się topił to trochę do obsadzenia ale śnieg i ziemia zmrożona :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dako znajome wydają mi się te bloki , na jakim osiedlu mieszkasz ? Ja na Wygodzie

A wracając do tematu pogoda w B-stoku na razie jest ok , prószy trochę śnieg ale to nie przeszkadza , od dawna nie było deszczu i mam nadzieję że do końca tego roku się to utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na osiedlu Piasta

Co do tematu to właśnie wróciłem z podwórka i lekko mrozi jest tak około -2.
Póki co wszystkie prognozy na sylwestra są całkiem niezłe (ok. -6stopni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sylwka całkiem nieźle...

wiatr od 18 do 20 km/h sniegu 0,deszczu 0 :D

temperatura nad ranem 1 stopień,przed południem 3 stopnie,po południu 2 a wieczorem do -2


świetna pogoda !! :D mieszkam w Wysokiej Kamieńskiej...niedaleko Szczecina więc patrzałem prognozy dla tego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest oblodzenie ale nie ma sniegu... moze tak byc, byle bez deszczu. No i snieg moglby spasc... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ma sypać i to mocno prócz ...Dolnego i Górnego Śląska oraz Małopolski i Podkarpacia :roll: u nas na południu ma być ciepło i deszczowo.
Obecnie -7 i MGLISTO ale jutro ocieplenie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spędziłem chwilke na portalach z pogodą wchodziłem co godzine sprawdzałem opady :D ciągle 0 opadów a śniegiem się nie martwie

Tutaj Parę portali razem wziętych:

beztytuuih.jpg
Kliknij aby powiększyć


Nie ma co się martwić ziomeczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w Poznaniu bedzie spory wiatr to nie bede mial za fajnie, gdyz po przeprowadzce mam mniej zabudowan i u mnie jest 2 razy wiekszy wiatr niz na blokach, wiec troche mi to skaplikuje :sad: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapalniczka żarowa + długa, stabilna rura po sam lont i nie powinno być problemów
najwyżej rakiety będzie troche zwiewać ale przecierz efekt się liczy a nie to gdzie wybuchnie, byle nie na ziemi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie, ale jesli jest duzy wiatr to tez i efekty nie utrzymuja sie dlugo na niebie tylko sa odrazu "zdmuchiwane" znacznie lepiej wyglada efekt wyrzutni na niebie kiedy jest lekki wiaterek a kiedy jest duzy wiatr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mieszkam w poznaniu a na odpalenie jutro przed 24.oo mam ok. 2o cyrków i 12 rakiet:/ :sad::sad::sad: Ale bądźmy dobrej myślij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...