Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Śnieg ma wady i zalety: daje klimacik, można obłożyć wyrzutnie dla stabilności ale z petardami gorzej albo wybuchną przygłuszone albo w ogóle no i zimno, gorzej też jak będzie zawierucha :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka... Czy deszcz czy śnieg czy może wiatr w anszym fachu niema strachu... Ja osobiście chciałbym -3C i śnieg;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I było błoto.
Z jednej strony lepiej śnieg bo jak ktoś pisał wyrzutnie można obłożyć śniegiem żeby się nie przewóciła, ale z 2 strony - petardy, gdy jest śnieg i chcemy prawdziwy jej efekt to musimy znaleźć jakieś wychylone miejsce i odgarnąć śnieg.
Ale jak to wszystko ma stopnieć do sylwka to będzie jedno wielkie błoto! A tego na pewno nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za śniegiem nie przepadam i lepeij żeby nie było wyrzutnie zawsze obkładam cegłówkami albo wbijam w ziemie pręciki z drutu z 4 stron i tasmą klejącą owijam pręty razem z wyrzutnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snieg chcecie. Gdzie wam petardy prawidłowo nie hukną. Ludzie co wy gadacie :grin: Najlepiej jakby wszystko stopniało.

:shock: a co za problem rzucić petarde na odśnieżony chodnik lub ulice ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie martwie zebym chory nie byl bo jak jest snieg i wiatr to jeszcze jakosn se mozna z tym poradzic ale z choroba nia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się boicie o moc petardy w śniegu to rzucaj na ulicę chodnik a nie w zaspy śniegu... jestem w 100% za śniegiem ale żeby nie było mrozu -15 bo zamarznę na kość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powinnien być śnieżek. Wtedy efekty na niebie mają swój wyjatkowy urok. A petardy można rzucić na odśnieżoną powierzchnie, bądź gdzieś je położyć. Problemu nie ma żandnego z wydobyciem z nich "głębi" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie martwicie że będzie -3,-4 u mnie będzie z -16,-19 i najgorzej że nie będzie jak odpalać bo rączki zmarzną z rękawiczką na rękach raczej nie odpalę.Ale śnieg musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie pogoda zapowiada sie elegansioo :D Wtorek , środa lekkie opady sniegu i -1 a w sylwestra do -3 i bez wiatru i opadow.


U mnie bardzo podobnie, juz teraz pada snieg. Jak dla mnie idealna pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie nie jest tak źle. Bez opadów, bez śniegu. W sylwka byle tylko nie było opadów, śniegu i mgły.

Temperatura planowana na sylwka to około 0 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda zapowiada sie elegansioo :D Wtorek , środa lekkie opady sniegu i -1 a w sylwestra do -3 i bez wiatru i opadow.

Brzoska11 bardzo mnie pocieszyłeś bo jestem z B-stoku i już myślałem że będzie mżawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra ma być w BDG temp. minusowa. Troche śniegu ma padać jutro, po jutrze i w piątek. Ucieszyło mnie to bo jak narazie to pogoda zmienna, dzisiaj z rana padał śnieżek a po południu już stopniał i była plucha. W Sylwka do 24 nie ma być śniegu po 00:00 ma być. Wszystki informacje podane przez wp.pl. Miejmy nadzieje że tak będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w nowy rok pogoda na pewno będzie tak samo pozytywna jak w sylwestra. Niby ma być +5, ale w to nie wierze za bardzo. Z moich prognoz wynika: lekkie zachmurzenie i okolice 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...