Skocz do zawartości

Pogoda


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda !!! :neutral: co robicie z fajerwerkami kiedy np jest tak jak teraz mgła (Łódź) ,pada deszcz(mżawka),mocny śnieg silny wiatr burza ? :???: zostawiacie połowę fajerwerków na inny dzień?czy i tak odpalacie?

Ja zawsze coś odpalałem połowę sufftu pamiętam takiego sylwestra kiedy lało jak cholera ale z całego zestawu tylko 3 nie wypaliły :roll: no nie licząc fontann które w kończyły się prze wyznaczonym czasem xD

:grin: Oby w tego sylwetra było piękne przejrzyste niebo bez wiecznie i bezdeszczowo

:grin: Już jutro życzę wam udanych wystrzałów :sad: (ja nawet nie mam na rzarie co strzelać mam nadzieje że jutro da sie przynajmniej połowę kupić wo gule sprzedawca w Strzelcu mówił mi że pusto było w Hurtowni :wink: czyżby w tym roku szykuje sie wielkie strzelanie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myśle że w ogóle nie opłaca się odpalac fajerwerków w taką wichurę ponieważ wiadomo że większośc przemoknie .. po za tym nie zapeszaj prosze cie xD licze na dobrą pogode :D

Szkoda że u mnie nawet śniegu nie ma ;( niema gdzie odpalac rzymiaki One by One a ziemia zamarzła czym bardziej piasek.. wczoraj chciałem włożyc rakietke to sie złamała ;p próbowałem kredką dużą grubą cos tam wydłubac ale wydlubalem tylko ponad 3 cm xD

Poprostu masakra ;( co sie w tej naszej Polsce dzieje xd

31 wyjde rano i coś tam sobie poprzyszykuje ale nie wiem czy warto jak ktoś to zniszczy :/ na moim podworku nawet kamieni nie ma zeby mozdzież oblozyc.. ale to chyba konieczne nie jest?
Od rakietek wezme butelke po winie bo mam ..
Ale od rzymiaków chyba wezme na podwórku komus z ogrodu te stojaki typu ze szczotki pozycze i wbije w ziemie młotkiem a one by one to przymocuje tasmą.. reszte moge trzymac w ręku bo nie są podziórawione :) zostały tylko moździerze i nie wiem co z nimi zrobic ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co szłyszałem w całej Polsce ma padać przelotny śnieg, a w niektórych miejscach prawie w ogule ;). Śnieg to jeszcze nie tak źle ;). Temperatura ok. -1, -5. Palce nam do piccolaków poprzymarzają xD. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapowiada się piękny Sylwester świeci słońce tak jak wczoraj (tymczasowo Podlasie, Łomża) Temperatura ma być -3 stopnie i pogodne niebo, Gdyby był taki jak się zapowiada to było by pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zapowiada się dobrze - ma być nieco poniżej zera, a wiatr ma być umiarkowany. Marzy mi się sylwester, aby było tak do -5*C i trochę śniegu - tak, aby zakrył ten brud na ulicach i polach :wink: Jeśli padałby deszcz, to odpaliłbym góra dwie małe wyrzutnie, resztę zostawiłbym na następnego sylwestra, a część jeszcze odpaliłbym w swoje urodziny. Cóż, ale tak nie może być, musi być świetna pogoda w sylwestra!

Jeśli chcecie sprawdzić pogodę, to polecam serwis http://new.meteo.pl/ :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście pogoda z reguły dopisuje(raz tylko w życiu napotkałem sie na w miarę silny wiatr i deszcz , ale fajerwerki odpalałem normalnie).
Myślę , że nawet w razie niepogody(a modle sie , żeby taka sytuacja nigdy miejsca nie miała) i tak będe odpalał fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj w nocy troche śniegu spadło.Gdyby do jutro jeszcze troche popadało.Ale temperatura u mnie to juz 0 stopni to raczej sie nie utrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli by była straszna pogoda w sylwka a w nowy rok miałbym pewność, że będzie ładna to zostawił bym wszystko na NR.

PS: Jutro pogoda nie będzie najgorsza. Bez opadów jakichkolwiek. Może niestety być trochę mgły. Temp. mniej więcej średnio -3 ; -5 . Odczuwalna nawet poniżej -10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie pięknie słoneczko świeci, a jutro w nocy ma być -8* bez jakichkolwiek opadów więc myślę, że będzie dobrze bo jutro ide kupować cyrkoblitze i rakietki( bo w sylwestra wszystko taniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było mgły, temperatura powinna utrzymywać się przez parę godzin kilka stopni poniżej zera. Niestety u mnie jest teraz -1 , ale śnieg jeszcze nie topnieje w takiet temperaturze. W nocy zrobi się zimniej i mgła powinna zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazowsze dzień +1 noc -8 ale co tak naprawdę będzie w sylwka to się okaże jaka aura!U mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby deszcz padał albo była mgła w sylwka co innego co najwyzej snieg ale i tak odpaliłem arsenał gdyby to był deszcz i po pierwszej rakiecie zobaczył bym że lipa poczekał bym albo odpalał nastepnego lub gdy pszyszły by lepsze czasy! :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pomorzu w nocy dziś było -7 w dzień -2,5 miedzy -3.5,a pod wieczór już -11,więc w nocy powinno być coś koło -14,-15.Szkoda tylko,że chmur śniegowych nie ma i jest czyściutkie niebo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie pogoda piękna
no tylko trzeba poszukać kamieni na moździerza bo śniegu nie ma ...
wiatr: 2 m/s południowo-zachodni
temperatura: -8
zjawiska atmosferyczne: Bezchmurnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Poznaniu tesh pogoda będzie sylwestrowa jak co roku. Tylko śniegu niestety nie ma a to jest otoczka pokazu. Ale w dzień mrozik i słoneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sylwestra sniegu nie lubie, poniewaz tlumi on huk petard.. w Poznaniu na sylwestra bedzie przenikliwy mroz.. a to minus bo troche do d*py tak stac przy -8c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...