Skocz do zawartości
  • 0

Cudak battery VS sfinx


maciek1220

Cudak battery VS sfinx  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Cudak battery
      9
    • sfinx
      41


Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oczywiście, że Sfinx ma lepsze efekty, ale jak byś kupił Cudaka też byłbyś bardzo zadowolony mimo, że ma trochę mniejsze efekty, ale za to ma 6 strz. więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sfinx ma lepsze wg mnie, miałem oby dwie baterie i Sfinx jest górą.
Większy kaliber też więc jak myślisz które z nich wybrać to Sfinx, lecz nie wiem czy go dostaniesz.
Cudak ma za to więcej strzałów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cudak jest dobrą baterią , lecz sfinx mimo mniejszej ilości strzałów ma o wiele lepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wystarczy zobaczyć ceny hurtowe cudaka i sfinxa ( ng 12 ).
Cudak ma kaliber tylko 20 mm, natomiast sfinx 29 mm. Pomimo mniejszej ilości strzałów mistrz ognia strzela bardzo długo. W tym roku mam obie wyrzutnie i sprawdzę która jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Porównanie jest trochę nie na miejscu...

Obie wyrzutnie w pewnym stopniu różnią się od siebie. Sfinx to 19 strzałowa wyrzutnia o kalibrze 29mm, a Cudak Battery ma 25 strzałów z rurek 20mm. Trochę trudno je porównać, ale pod względem efektu zwycięża Sfinx - ma bardzo ładne efekty, w tym duże palmy (w Cudaku są palmy, ale mniejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie Sfinx :!: :!: :!:
Ma prawie o 10mm większy kaliber, a efekty są kapitalne!
Każdy strzał zakrywał całe niebo. Cudak jest conajmniej o klase gorszy od sfinxa, więc troche dziwne te porównywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

Jeżeli masz pieniądze to bierz :) Cudak jest fajny ja w tym roku zamówiłem aż 3 (nasz kofany modek 5 ma) nie miałem go nigdy ale sąsiad odpalał na sylwestra i bardzo mi się spodobał dużo strzałów, różnorodne efekty i ładny finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź też cudaka jak dasz rade. Ja mam i mam nadzieję że będę zadowolony. W końcu mi go na forum polecili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja powiem tak obie wyrzutnie są świetne jednak bym wziął sfinxa ma większy kaliber i większe efekty a plusem cudaka jest to że ma więcej strzałów i różnorodne efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...