Skocz do zawartości

Reklama Hestii w TV


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ją na TVP1. Babka trzyma zestaw XXL, a gość jakąś baterię. Przy okazji trzymania piją szampana i pewnie nietrzeźwi pójdą to odpalać. W tle lecą jakieś profesjonalne efekty ;P Później nieśmiertelne hasełko "Hestia - bezpieczne fajerwerki", czy "Sylwester tylko z nami" (już nie pamiętam)
Dobrze, że w TV pojawiła się jakaś reklama. Pochwalam za to Hestię. Tylko mogli ją trochę inaczej przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis - było odwrotnie. Facet trzymał zestaw XXLi mówił coś tam "super zestaw" czy coś w tym stylu, a baba trzymała wyrzutnię, i mówiła coś takiego "a na finał superwyrzutnia" czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma racji :P
Facet trzymał zestaw i mówił do babki "Ale wystrzałowo wyglądasz" (tak naprawdę wyglądała jak taka z pubów za dyche ;))
a on wzięła wyrzutnię i powiedziała "I wyrzutnia na super finał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja ją widziałem i się śmiałem cytuje "i ta wyrzutnia na finał" haha i tyle polew taki że nie mogłem wytrzymać co za ludzie kupują z Hestii coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja ją widziałem i się śmiałem cytuje "i ta wyrzutnia na finał" haha i tyle polew taki że nie mogłem wytrzymać co za ludzie kupują z Hestii coś :D

Wyobraź sobie, że są miasta, a nawet całe powiaty gdzie poza marketami nie ma śladu innych firm, jest tylko hestia, więc nie wiem co Cię tak bawi :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimie ależ ty mądry. To w reklamie było powiedziane w takim sensie, "wyrzutnia na finał, ale dla amatorskiego odpalania a nie na jakiś pokaz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która wybierała aktorów do tej reklamy powinna mieć nakaz strzelania dziesięcioma zestawami Space Explorer w każdego sylwestra... :smile:

Fajnie, że w końcu coś bardziej ruszyło się na polskiej scenie pirotechnicznej i Hestia stworzyła swoją reklamę. Pomijam, że jest średnia - bardziej by się przydała fajna prezentacja produktów, więcej filmu, a nie ta "piękna" para i w tle profesjonalne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna reklama :razz: Ale myślę że te fajerwerki za nimi to są z Jorge a nie Hestii (coś w stylu Babela albo Asteroida) Jeszcze lepiej by było, jak by reklame stworzyły takie firmy jak: Jorge, Kometa, Tropic, Super Power :wink: Ale Komecie bardziej by się przydała taka reklama, ponieważ według mnie ta firma jest niedoceniana chociaż wyrzutnie ma super! Ocena reklamy Hestii 10/10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wybuchy fajerwerków pokazane pod koniec raczej nie pochodzą od fajerwerków Hestii.
a te fajerwerki w tle to penie Jorge albo Tropic....
Ale myślę że te fajerwerki za nimi to są z Jorge a nie Hestii (coś w stylu Babela albo Asteroida)
Przecież importerzy sprowadzają mniej więcej to samo z Chin i efekty się wiele nie różnią. Dlaczego to nie miałoby być z Hestii w tle? Nie róbcie im antyreklamy póki nie odpalicie ich sprzętu za co najmniej 200zł.

Na jakich jeszcze stacjach widzieliście te reklamy? Ja raz przed Wiadomościami na TVP1 i raz przed Wydarzeniami na Polsacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która wybierała aktorów do tej reklamy powinna mieć nakaz strzelania dziesięcioma zestawami Space Explorer w każdego sylwestra... :smile:

Fajnie, że w końcu coś bardziej ruszyło się na polskiej scenie pirotechnicznej i Hestia stworzyła swoją reklamę. Pomijam, że jest średnia - bardziej by się przydała fajna prezentacja produktów, więcej filmu, a nie ta "piękna" para i w tle profesjonalne materiały.



haha właśnie Wituś a ogóle to powinni usunąć tą reklamę bo ja nie mogę co włączę telewizor to jak zobaczę tą reklamę to dostaje takiej głupawki że ja porostu jak można pokazywać Hestii w telewizji powinna być zabroniona :P i tyle pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To było tak:
On: - Wiesz wystrzałowo wyglądasz.
Ona: - Ty teszszszsz. Masz to co lubię
On: - Wielki zestaw hestii, bo będzie wystrzałowo.
Ona: - Hahaha... Ach ty... A wyrzutnia na super finał hahaha....

Jak ją oglądam to mi się śmiać chce. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Równierz widziałem... reklama kiepska tak jak cała Hestia^^ a te fajerwerki w tle to penie Jorge albo Tropic....

czemu tak sądzisz?
chyba nie słyszałeś he0008 albo nie widziałeś żadnej wyrzutni z hestii za 50zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
a wybuchy fajerwerków pokazane pod koniec raczej nie pochodzą od fajerwerków Hestii.
a te fajerwerki w tle to penie Jorge albo Tropic....
Ale myślę że te fajerwerki za nimi to są z Jorge a nie Hestii (coś w stylu Babela albo Asteroida)
Przecież importerzy sprowadzają mniej więcej to samo z Chin i efekty się wiele nie różnią. Dlaczego to nie miałoby być z Hestii w tle? Nie róbcie im antyreklamy póki nie odpalicie ich sprzętu za co najmniej 200zł.

W zupełności się z tobą zgadzam i wyrzutnie są piękne nawet te po 7zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Reklama Hestii w TV

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...