Skocz do zawartości

Czy strzelacie w Wigilię?


Mar3kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nigdy w życiu nie strzelałem z Wigilie. W zasadzie nawet o tym nie pomyślałem i czasu bym nie miał za dużo na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za pytanie "czy strzelacie na wigilie" to tak jak spytać głodnego czy coś by zjadł oczywiście jakieś mniejsze rakietki i może swojskie jakieś ... 2" shell i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam strzelam ; ) zawsze na wigilie jedziemy do dziadkow na wieś wiec odpalamy zawsze jakies rakiety czy moździerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wracam z pasterki to zwykle coś odpalam...
Może i w tym roku coś odpalę, ale malo ,bo w tym roku stuff jest baardzo maly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wigilie nie strzelam, ponieważ jest to taki brak szacunku do wydarzeń, które działy się wiele lat temu.Rok temu strzelałem w 1 święto, natomiast w tym roku robię pokaz, ponieważ rodzice obchodzą rocznice ślubu :wink: Mam nadzieje że sąsiedzi nie zadzwonią pod 997 :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazyjną petardę wystrzeliłem, poza tym muszę powiedzieć, że nowa moda się zaczęła. Ludzie zaczynają strzelać w Wigilię :wink: Naprawdę sporo wczoraj petard, wyrzutni i rakiet słyszałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu także wczoraj nie szczędzili z wyrzutniami:) :twisted: :twisted: :twisted: Ja odpaliłem wczoraj tylko jednego fp3 new w drodze na pasterke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie strzelam.... ale nawiazujac do swieta wigilia nie jest jako takim swietem bo slowo wigilia=dzien przed.
25-26 to sa wlasciwe swieta koscielne.
Boze Narodzenie nie jest 24 jak byscie zauwazyli


No w wigilie jeszcze czekamy na przyjście Pana więc nie wypada strzelać. Moją mamę strasznie wkurzało że ktoś strzelał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie strzelam.... ale nawiazujac do swieta wigilia nie jest jako takim swietem bo slowo wigilia=dzien przed.
25-26 to sa wlasciwe swieta koscielne.
Boze Narodzenie nie jest 24 jak byscie zauwazyli


No w wigilie jeszcze czekamy na przyjście Pana więc nie wypada strzelać. Moją mamę strasznie wkurzało że ktoś strzelał.

No właśnie zdania ludzi są różne jednak myślę,że lepiej poczekać do sylwestra i się powstrzymać ale to tylko moje zdanie ja też tak jednym picolaczkiem huknąłem ale bez przesady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tam Jak Zawsze Okazyjnie ;>
2 szelki z moździerzaa
Rzymskie ogniee
wulkany Fuji ;>
Pare Piratek & Korsarzyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...