Skocz do zawartości

Czy strzelacie w Wigilię?


Mar3kkk

Rekomendowane odpowiedzi

ja wczoraj wystrzeliłem paczke picolo, jedną wariatke, 6 cyrkobliców, rzymski ogień z biedronki, jedną szelke z moździerza i dwa decybele nitro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalilem:
-Blue Colorfull World GW218-93
-Red Dark Worlock GW218-90 (maxsem)
-11 FP3n
-k0208
-wyrzutnie rzymiakow
-TXF411 stroboskop (ładnie daje po oczach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja co roku coś odpalałem,a w tym nic :cry:.Co do kwestii legalności wolałbym się nie wypowiadać :roll:.Wiadomo jest ryzyko jest zabawa!Choć co do tego ryzyka to mam mieszane uczucia(od dłuższego czasu na moim osiedlu ni widu ni słychu niebieskich aniołów sprawiedliwości :mrgreen: ).

Ja w ostatniego sylwka(2009-2010) widzałem jak na boisku normalne boisko trawą porośniete i tata z synem odpalali jakieś rzymskie ognie oczywiście jakiś dziadu musiał zadzwonić po policaj a przeciesz rzymskie ognie są bezgłośe no może cichy szum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

W wigilię nie , najczęściej w 2 dzień świąt , ale to raczej słabe fajerwerki typu fontanny , rzymskie ognie czy jakaś mała rakietka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cytuje: ''strzelacie w wigilie? - nie to jest nielegalne'' no a jednak juz nielegalne. Eh co za kra
Nie, nigdy nie strzelalem w wigilie, mam 12 lat i niedawno zaczalem sie interesowac fajerwerkami .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja pamiętam jak w pierwszy dzień świąt puściłem kamikadze i wleciał mi do klatki :D to było z 4 lata temu gdzieś. Ale jak słychać hałasy lub widać rakiety kolorowe to aż chce się pójść strzelać :). Ja zazwyczaj zaczynam tak od 30 grudnia. Wcześniej jedynie rzut przez okno i okno od razu zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie sąsiad z bloku z na przeciwka odpala wieczorem w wigilię dwie gwiżdżące rakietki od lat :P [Whistling Moon Travellers]

Ja się jeszcze powstrzymuję ale gdzieś kiedyś wyczytałem,że w wigilię też można strzelać.Ale prawo się chyba zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżam temat. Ja osobiście w tym dniu nie myślę zbytnio o pirotechnice i oddaję się świętowaniu Bożego Narodzenia, jednak w mojej okolicy zawsze znajdą się ludzie przypominający innym o dniu, który nadejdzie w następnym tygodniu :) Kiedy w ubiegłym roku byłem na Pasterce i stałem na polu, słyszałem chyba cztery wyrzutnie i dużo petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zawsze od tego dnia zaczynam strzelanko..W wigilię nie puszczam hukowych ale jakieś rzymiaki,fontanny czy sprobo czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...