Jump to content
witus

Biedronka

Recommended Posts

Taka promocja to żadna tak naprawde 😊

Jakby dali na wszystko -15-20% to z pewnością więcej by z tego mieli 😉

Juz widze jak o świętach ktos robi za 200zl zakupy spozywki.

Dokładnie. Pewnie jeszcze alkochol nie wlicza sie w to 200zl. Jakcmam na siłe cos kupic zeby zaplacic 20zl mniej za piro to dziekuje. Ide do carefoura:)

Widzę że najlepiej jakby biedronka dała rabat bez niczego w zamian.

A przecież żaden problem wydać 200zl na zwykłe zakupy.

W zeszłym roku 150 teraz próg 200 za rok chyba 300 zrobią. Zmuszać się do wydania 200 zeby kupic taniej piro lekka paranoja tym bardziej po swietach.

Zamiast robić zakupy co tydzień za 100zł zrobiecie zakupy za 200zł na 2 tygodnie i juz macie piro taniej .... ale macie problemy .... piwo też sie wlicza w tą kwotę 200zł także można sobie zapasy zrobić :P

A sklepy piro jak robily promocje to kazaly ci kupic makaronu za 200? Poprostu na naiwniakow liczą. Poza tym w biedronce nie robie praktycznie zakupow. Wole czesciej kupic swieze rzeczy niż wszystko wakowane.

W sklepach z piro też miałeś że za tyle i tyle kupisz i masz rabat
A jak mi wiadomo biedronka nie zajmuję sie pirotechniką tylko głównie artykułami spożywczymi ... to z najkiej razji mają robić takie promocję jak sklepy internetowy które zajmują sie tylko PIROTECHNIKĄ ???
Ty myślisz czy piszesz co ci ślina na język przyniesie ? :facepalm:
Nie chcesz to nie kupuj i nie wylewaj swoich żali bo to nikogo nie obchodzi ;)

Taki typowy polaczek cebulaczek z ciebie który woli wydać 200 cebulionów w lidlu :xmas_laugh:

Polakowi nigdy nie dogodzisz. A tak wgl radzę czytać ze zrozumieniem tą promocje. W tych 200 zł nie mogą się znaleźć wyroby tytoniowe , alkohol oraz zabawki

Jak dla mnie promocja mega tak czy inaczej muszę zrobić zakupy spożywcze i chemie więc skorzystam. Teraz tylko muszę znaleźć biedre w której bedą mieli meduze i termopile bo już byłem w dwóch i lipa

W sklepach z piro też miałeś że za tyle i tyle kupisz i masz rabat

A jak mi wiadomo biedronka nie zajmuję sie pirotechniką tylko głównie artykułami spożywczymi ... to z najkiej razji mają robić takie promocję jak sklepy internetowy które zajmują sie tylko PIROTECHNIKĄ ???

Ty myślisz czy piszesz co ci ślina na język przyniesie ? :facepalm:

Nie chcesz to nie kupuj i nie wylewaj swoich żali bo to nikogo nie obchodzi ;)

Taki typowy polaczek cebulaczek z ciebie który woli wydać 200 cebulionów w lidlu :xmas_laugh:

W lidlu tez nie robie zakupow. Nie znosze tego typu sklepow. Jak chcesz to kup piwo za 200zl. Kto ci broni. Ja nie pale i alkocholu tez nie pije bo mnie to nie cieszy zupelnie.

W lidlu tez nie robie zakupow. Nie znosze tego typu sklepow. Jak chcesz to kup piwo za 200zl. Kto ci broni. Ja nie pale i alkocholu tez nie pije bo mnie to nie cieszy zupelnie.

makaronu za 200zł ? Pytanie czy ty kiedykolwiek robiłes zakupy ?

Bo ja byłem dzisiaj w biedrze i zwykłe zakupy bez jakiś nie wiadomo jakich rarytasów i pykło 270zł za same rzeczy użytku codziennego.

Wiec polaczki cebluaczki omijajcie biedre,wiecej dla nas za rok ;)

To spoko te zwykle zakupy za 270 zl. Chyba ze nie obchodzi was czy kupicie byle jakie maslo , mąke itd. to mozna robic zakupy hurtem w biedrze.

Portugalczycy zacieraja rece na takich jeleniach , ktorzy innych jeszcze cebulaczkami nazywaja.

Szczesliwego nowego

Panowie apeluję o wymianę zdań na poziomi ludzi, którzy nie mówią na fajerwerki petardy.

Kupiłem aikido i kung fu. Skorzystałem z promocji. Do jutra z kontretów już nic tam nie zostanie. Kupowali jak wściekli.

Pamiętajcie, musicie kupić za 199zł ale bez fajerów i alkoholu...dużo osób na tym wczoraj sie przejechało a z promocji skorzystała jedna, i to dosłownie