Skocz do zawartości
witus

Biedronka

Polecane posty

2 godziny temu, CraVen napisał:

Do czego to doszło że xx lat do tyłu kupowało się sfinxa z biedry za 25 ziko, a teraz trzeba lecieć do netto w którym jest za 60... no ale cóż sfinx musi być:) 

No dokładnie, pamiętam te czasy, wtedy sfinx był kozak, nieodłączny element stuffu z biedry i jeszcze wtedy nie było serii Fire,  a hot/arctic za 8 zł które dawały też radę 🙂

• Like 1

2 minuty temu, Bartekpirotechnik napisał:

I co kiedy pojawi się oferta w biedronce? za 11 dni sylwester  a w biedrze oferty jeszcze nie ma trochę śmieszne to 😂

Nie rozumiem twojej wypowiedzi? Ja tam widzę gazetkę z fajerwerkami na ten rok 😉

1 minutę temu, luk2583 napisał:

Nie rozumiem twojej wypowiedzi? Ja tam widzę gazetkę z fajerwerkami na ten rok 😉

To podeślij linka bo ja jakoś nie widzę 😀

Czego odpowiednikiem jest ta wyrzutnia za 249zł? Szukałem. Nic nie znalazłem.

Biedronka trzyma klase,cen nie podnieśli wcale są takie same jak w zeszłym roku.

Oferta identyczna jak rok temu,bo porównywałem poza tym że dodali jedną wyrzutnie o nazwie "PROTON"

13 godzin temu, mateo1992 napisał:

Biedronka trzyma klase,cen nie podnieśli wcale są takie same jak w zeszłym roku.

Oferta identyczna jak rok temu,bo porównywałem poza tym że dodali jedną wyrzutnie o nazwie "PROTON"

podnieśli... zestaw mistrzowie ognia kosztował rok temu 35zł a teraz 40zł

Słabo, slabo liczyłem na coś więcej, a biedronka od jakiegoś czasu to samo ;x

No, troche nudą zawiewa powinny coś zmienić bo już długo dają te same rzeczy, a kto miał chociaż raz jakiś stuff z biedry to co roku przez pare lat raczej nie będzie kupował tego samego chyba, że nie lubi urozmaicenia 🙂

2 godziny temu, Matex napisał:

No, troche nudą zawiewa powinny coś zmienić bo już długo dają te same rzeczy, a kto miał chociaż raz jakiś stuff z biedry to co roku przez pare lat raczej nie będzie kupował tego samego chyba, że nie lubi urozmaicenia 🙂

Do dyspozycji macie więcej marketów niż biedronka i możecie sobie urozmaicać wybierając piro z innych sklepów. Oferta biedronki może od lat ta sama, ale są sprawdzone produkty i niektóre naprawdę robią dobrą robotę. 

duzo jest sklepow internetowych w ktorych jest wiekszy wybor i wcale nie drogo doliczajac przesylke

Jest Lidl jest Carrefour, Kaufland, Brico,Topaz, Netto. W każdym sklepie inna oferta i jeszcze źle... Co by było jakby we wszystkich sklepach to samo było? ☺️ ludzie no nie narzekajmy bo wybór jest duży.

Ja tam jak na typowego Janusza licze na promocje przy zakupie za 150-200zł żywności piro za 50%. Chyba tak to było nie ? :D

A ta wyrzutnia M40 Alchemik w wielkości rozprysków jak i hukowi jest podobna do Aikido? Chociaż kaliber troszkę ma mniejszy 25 mm ale na filmie wydaje się ciekawa.

12 godzin temu, sQbaniec napisał:

Ja tam jak na typowego Janusza licze na promocje przy zakupie za 150-200zł żywności piro za 50%. Chyba tak to było nie ? :D

Tak to było ;) (200zl w zeszłym roku)

Ja też czekam 😛 a jak nic ciekawego nie zostanie to się najwyżej do dino na zakupy pojedzie 

55 minut temu, pawel1985x napisał:

Proton JW2037 ktos wie co to jest , bo filmiku nigdzie nie ma tak samo do m55.

M55 - JW5025 Show Box 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się