Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

U nas biedronka jest ulokowana w małym mieście, dlatego też nie muszę sie (zbytnio) martwic o szybkie wykupienie stuffu. Zawsze mogę spokojnie sobie iśc i kupic każdą żecz, która znajduje sie na gazetce. Choc (jak dobrze pamiętam) w tamtym roku zabrakło moździerzy i zestawów kung-fu, ale braki zostały szybko uzupełnione. Polecam wam zakupy w biedronce (te fajerwerkowe :P), mają tam na prawde ładne rzeczy, może z wyjątkiem tej Cobry, bo to to barachło :) Musze pocztyac na temat "tegorocznych kotów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to najzwyklejsze rzymskie ognie z kolorowymi kulkami... wysoko lecą i mają 20 strzałów (każdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka to jeden z najbardziej opłacalnych sklepów mają fajerwerki porządne i tanie ja w tym roku kupuje tam
-możdzierz
-sfinx
-arctic
jedne z najlepszych fajerwerków w biedronce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobre odradzam za to lepiej kupic arctica, a co do sfinxa lub mozdzierza to oba produkty sa godne do polecenia z przewaga tego pierwszego.Jesli lubisz sie bawic to kup mozdzierz, a jesli konkrety to sfinxa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biedrony tak czy siak biore Arctica, Hota, Sfinxa, a zastanawiam sie nad moździerzem, Kobrą, oraz zestawem Jupiter. Miał ktoś ten zestawik? Co tam są za fontanny? Rakiety fajne? A ten meteor? :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche burdel się robi no, ale ...
mireck - Kobra to poprostu dużo rzymskich ogni.Nic ciekawego.

mosciak - Pisze to już setny raz.Zestaw jupiter = rakiety dość dobry efekt, dużo hukówek, fontanny słabe raczej do odpalenia przed sylwestrem.Za te 25 zł kup coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem. Byłem akurat na zakupach.
Stały na pudłach pod ścianą i nawet poszukałem obsługi żeby się spytać czy są już w sprzedaży, no i są i to po cenach jak miały byc od 20 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe pewnie dostawę mieli wcześniej i postanowili wcześniej wyłożyć.Tak samo jest z fajerwerkami w Intermarche w jednych województwach już są a u mnie akurat nie ma.Więc to wszystko zależy od marketu.

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sklepach towar wystawiają wcześniej w innych później. Rok temu w jednej z biedronek nie było "dużych" fajerwerków w planowany dzień dostawy wcale. Ja mam nadzieję że w sklepie do którego się wybieram towar będzie w czwartek od rana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem i nie było jeszcze.No nic czekam do czwartku.Ale jak w czwartek przyjade i nie będzie fajerwerków to mnie będzie musiała ochrona wyprowadzić :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, ale, że jadę jutro do hurtowni wstąpię też do biedry i osobiście sprawdzę czy jest już zaopatrzenie :razz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw tej kobry?
Fajna ona?
Kobra?! To największy syf jaki jest nie kupuj tego!!! :neutral:
A wracając do Biedronki to chyba dobrze, że będą wcześniej :smile: Tylko moim zdaniem powinni mieć w większej ilości towaru, bo przyłażą ludzie jak nie wiem i kupują przychodzi juz nie ma nic... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś fajerwerki w Biedronce :arrow: Życzę udanych zakupów :grin:

Ja zaraz się wybieram po kung - fu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle, że u mnie dostawa będzie popołudniu... a ty Yausha ucisz się bo oceniasz fajerwerki znając je z opisów, bo jak na razie to w swoim życiu odpalałaś rzymskiego ognia i parę rakietek... Kobra może i nie jest najlepsza ale za to bardziej opłacalna w porównaniu z tymi Rzymskimi ogniami i Top Secretem... więc oceniaj co miałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...