Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

a ja w tym roku chyba sobie odpuszczę biedronkę bo nie będe miał już kasy (chyba że dziadek zakupi mi z 3 kung-fu) bo 250-300zł planuje wydać w hurtowni Jorga w ZG na Zaciszu.

Jestem ciekawy czy będą tam ceny hurtowe :lol: czy trochę wyższe :twisted: (przepraszam za off topic :???: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka ma fajne fajerwerki ale niektóre nie śą warte 24.99 np.ta fontanna stożkowa albo za 7.99 ten zestaw Top Secret.posiada 4 rakiety.a hong kong 6 rakiet i wtym dodatki.Niektóre ceny powinni przemyśleć.Ale ja i tak Kupuje inne zestway niż te co nadmieniłem.Mianowicie zestaw JUMBO JET ,JUPITER,HONG KONG i to mi wystarczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fontanna duża jest bardzo opłacalna i daje piękny efekt! Wiem co mówię bo widziałem ją na żywo. Top Secret w porównaniu do hong konga może i wydaje się drogi, ale i tak jest bardzo opłacalny. Ceny w biedronce są bardzo dobre i chyba tylko w hurtowniach znajdziesz niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z tego roku to extra Arctic za 8 zł :mrgreen: Jestem ciekaw czego odpowiednikiem jest ta wyrzutnia HOT :razz: Jednym słowem jest to wszystko na co liczyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak super że jest już ta oferta :grin: Skąd twój tata Marian, to wytrzasną xD Świetnie że jest arctic i jeszcze ta nowość HOT. Ciekawe co to jest. Zobaczymy jak z kasą, ale zakupy na pewno tam zrobię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dowiedziałem, te ulotki leżą u mnie w Biedronce i można je brać, dokładnie to jest to taka gruba gazetka z prezentami a na ostatniej stronie są fajerwerki, jak będę miał inne ulotki to zapodam skany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilę temu byłem w paru biedronkach i nie mieli żadnych ulotek, a na pytanie kiedy będą odpowiadali że nie wiedzą. Teraz szukam na stronie jorga odpowiednika tego hota :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy to był przypadek to nie wiem, ale akurat mniej więcej kiedy uploadowałeś ulotkę rozmawiałem z Nostrą na Gadu-Gadu właśnie o ulotce Biedronki :wink:
Ogólnie oferta bardzo dobra, choć ja zawiodłem się na zestawach "dużych". Spodziewałem się nowych rakiet oraz drugiej wyrzutni, bo jedna to trochę mało. Sfinxa na pewno kupie, może też wezmę Moździerza oraz Kung Fu. Co do małych cake'ów to się pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że ta wyrzutnia HOT może być odpowiednikiem któregoś Macrocosmosa i skłaniałbym się ku III. HOT też ma 10 strzałów ale jest o 2 złote tańszy.Co o tym myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje mi sie że ta ulotka jest z tego roku bo w zeszłym nie było KUNG-FU ani ARCTIC tak mi sie wydaje ale nie jestem pewien. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze KUNG-FU był ale arctica nie widziałem.Zreszta nieważne czy był czy nie jak będzie to kupie 2 sztuki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ulotka mnie w niczym nie zaskoczyła, spodziewałem się chociaż, że dodadzą jakieś nowe produkty, a tu prawie wszystko to samo :???: jedyny plus daję za to, że Sfinx będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ulotka mnie w niczym nie zaskoczyła, spodziewałem się chociaż, że dodadzą jakieś nowe produkty, a tu prawie wszystko to samo :???: jedyny plus daję za to, że Sfinx będzie.


Spokojnie, mamy dopiero końcówkę listopada jeszcze miesiąc- może coś dołożą napewno nie będzie to pierwsza i ostatnia oferta biedry :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolegami z ostrym bólem głowy poszliśmy do biedry kupic coś na przegryzke.
Moją uwagę przyciągnęły gazetki , na których były fajerwerki.
Wziąłem 5 egzemplarzy.
I w biedrze kupie tak :
-Sfinx
-Kung Fu
-Top Secret
-Arctic

Interesuję mnie wyrzutnia HOT.
Ma ktoś jej dane , inne niż wyrzutnia czerwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Ona ma 10 strzałów :) aha i modek pj.patryk sie przyczepi ze to nie jest temat plan zakupów
według mnie to może być odpowiednik Macrocosmos albo coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja szukaj - bardzo przydatna sprawa.
O każdym z tych fajerwerków temat. Hot to jest nowość, niema jej na stronie jorga i nie wiadomo czego jest odpowiednikiem. Wiadomo tylko że ma 10 strzałów o czerwonym efekcie. Piramidę widziałem na żywca i bardzo polecam, bardzo wysoki efekt i długi czas działania. Rakiety top secret też dobra, ale jest jeden spadochron więc wg mnie się nie opłaca. Rzymskich ogni nigdy nie miałeś? To są zwykłe kolorowe kulki bez wybuchu. O kobrze też jest temat, ją też miałem i jak za te 8 zł to polecam. Jest nawet mój film tyle że kręcony komą i na zoomie, bo się nie zorientowałem w porę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.biedronka.pl tu kliknijcie w prezenty 3 i ostatnia strona to fajerwerki oprocz tych co tu sa to innych nie dodadza, bo tak jest co roku.
Moze ta 2 wyzrzutnia to cos w tym stylu?

tez pod nazwa arctic, na poczatku czerwone strzaly i 10 strzalow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ostatnio jak przybylem do biedronki :lol: po 20 grudnia juz nie bylo zestawu kung-fu :shock: :shock: :shock: wszyscy powykupywali dlatego teraz nie wiem czy czekac na promocje czy od razu isc di kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ostatnio jak przybylem do biedronki :lol: po 20 grudnia juz nie bylo zestawu kung-fu :shock: :shock: :shock: wszyscy powykupywali dlatego teraz nie wiem czy czekac na promocje czy od razu isc di kupic


W Biedronce nigdy nie ma żadnych promocji :wink:
Nie zdarzyło się, aby jakiś produkt został przeceniony (mowa o fajerwerkach). Wszystkie ceny są standardowe takie jak w gazetce, kupuj od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...