Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w biedronce i otrzymałem wymarzony katalog.Sory za oskarżenia , że katalog zamieszczony wcześniej to fotomontaż.Wziąłem od razu 5 egzemplarzy :P
Zastanawiam się , czy nie warto do tego co zamierzam (sfinx+hong-kong) kupić jeszcze jupiter.Bo fajnie ten zestaw wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,
Pytanie od tych co kupowali już w biedronce fajerwerki - czy oprócz tego co jest w katalogu będą jakieś inne produkty (np. paterdy czy inne rakiety :?: ) tzn czy w zeszłych latach były :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co do kobry to pewnie jest cos takiego jak te zwykłe zymskie ognie jak już mówiliście.
2.Nieopłaca ię ich kupować jeden kosztuje umnie 1.50 coprawda innej firmy ale raczej niema ruzniecy. Za 3 zapłacisz 4.50 a w biedronce niecałe 8.00 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar z tej oferty kupić Hong Konga i Kobre.Wogole to co byście polecili jak przeznaczyłem na fajerwerki na sylwka 60 zł.
Jak narazie kupiłem:
Wyrzutnie Arctic za 11,95

A mam jescze zamiar kupic:
Hong Konga
Kobre

I zastanawiam się nad jakąś Cyrkoblitzą do 15 zł.

Wogole to co wy byscie polecili lub kupili jak byscie mieli taka kwote do rozdysponowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano poszedłem do Biedry jednak okazało się że dostali tylko rzymskie ognie i fontanny :mad: jednak po rozmowie z pania ekspedietka dowiedzialem sie ze maja jescze dzis dostawe okolo 14-16 troche bylem zrezygnowany.Jednak po szkole postanowilem zajrzec i co bylo jescze przed 14 i bylo wszystko co chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Ehh... Byłem przed chwiląw biedrze patrze a tutaj tylko jeden mały karton fajerwerków. Wziołem 2 kung fu i chciałem jeszcze 2 jupitery i sfinxa ale nigdzie go nie znalazłem :evil: Jade zaraz do innej biedry zobaczyć czy tam coś z fajerwerków za 24,99 będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierdonka ... żal normalnie byłem w 2 bierdonkach i w obydwu mieli tylko jupitera sfinxa moździerz i taki zestaw 6 rakiet głupi sklep, ale za to przekonałem się do Leader Price a mianowicie do firmy hesti kupiłem zestaw rakiet 4 duże 1 mała i efekt dużych rakiet dorównywał Big day'owi (sry za offtopca) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z drugiej biedry. Ufff... Na szczęście dorwałem się do dwóch jupiterów i sfinxa. W tej pierwszej mieli tylko jeden karton i to z takimi małymi fajerwerkami typu top secret, kobra. W drugiej były tylko dwa kartony ale naszczęście jeden był z dużymi typu sfinx, jumbo jet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega był w Biedronce i szukał Jupiterów i nie znalazlMoj kolega byl w Biedronce i szukal Jupiterow i nie znalazl. Mowil ze nie ma Sfinxow i Mozdzierzy i ze zostaly tylko Hong-Kongi czy tam Kung-Fu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wszyscy wykupili kung fu.Nawet ja schowalem to i tak znaleźli.U mnie pelno jupiterów,jumbo jetów,top secretów i Kobr.Jak widzialem bylo z 5 moździerzy i 2 sfinxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w biedrze sfinxa, mozdzierza i 2 Kung-fu
Odrazu przetestowałem mozdzierza efekt super jak na taka cene.
Rakietki z kung-fu mile mnie zaskoczyły jak za tą cene sie oplaca.
A sfinxa to w sylfka przetestujeale sądze że bedzie git. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ludzie, napiszcie coś o zestawie "Top Secret". Kupiłem go i nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale nie miałem innego wyboru. Dziś poszedłem do biedronki i praktycznie nic nie bylo. Kilka "Top Secret" fontanny i dwie wyrzutnie. Fakt... troche za późno wybrałem się po te zakupy, ale nie narzekam, bo jeszcze z neta sobie zamowiłem troche :wink:

No to piszcze o tych "Top Secret". Proszę! :wink:

Pozdrawiam!®™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że biedronka jest jednym z najbardziej dostępnych sklepów w Polsce, i cały jej asortyment pochodzi z firmy Jorge, postarała się w tym roku biedra, bo nakupiłem tam mase fajnych rzeczy, a co do Top secret to zdania są podzielone, swoją opienie wystawisz po sylwku, ja osobiście posiadam Jumbo Jet i rakietki z Kung-Fu'nga i myśle że bedą fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja byłem w biedronce w Łodzi na ul. Plantowej dzisiaj ok. godz. 15 i kupiłem Sfinxa. Był chyba dostępny cały asortyment z gazetki.
Wcześniej w Geancie kupiłem zestaw Kapita Morgan" też Jorge za 18 zł.
To moja pierwszy Sylwek z fajerwerkami głownie dla mojejgo syna (5 latek).

Niek ukrywam, że wyboru dokonałem korzystając z tego forum.
Pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł M
No to piszcze o tych "Top Secret". Proszę! :wink:

Ja kupiłem 2 to secrety i jedną raketke przetestowałem dlemnie efekt super: złota palma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Masz racje. Ja dziś strzeliłem jedną - kolorowy wybuch. Efekt niezły, jedna tylko rzecz, która mnie zaniepokoiła to to, że nisko sie wzniosła. Stała normalnie w butelce i wzniosła się na może niecałe 7-8m. Większość trasy przeleciała poziomo, a wybuch nastąpił dopiero jak zaczęła spadac. Może była to przypadkowa wada fabryczna, moze zawinił wiatr (bo troche wiało), a może... nie wiem.

Pojutrze napisze co było z reszta rakiet!

PoZdrawiam!®™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszę jak obiecałem, ale nie napisze duzo, bo większość została napisana wyżej.

"Top Secret" były niezłe jak na swoją cenę, chociaż przyznam że nie będe ich kupował za rok. Co do Sfinxa i Jupitera to jak najbardziej potwierdzam opinie poprzedników, gdyż owe materiały miał mój kolega i byliśmy nimi mile zaskoczeni :wink: '

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim życze!®™ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DA mi ktos jakies foto albo filmik z rakietek z zestawu kung-fu bo chcialem wreszczie zobaczyc jakmi efekt maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...