Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.biedronka.pl/str/2/i/784.php

Mają Katalog Świąteczny I ale z tego co pamiętam to fajerwerki ukazywały się w katalogu II, a te katalog ukazywał się na początku grudnia, a około 20 grudnia były już dostępne fajerwerki w tejże sieci sklepów.

[ Dodano: 2006-11-05, 19:42 ]
Coś mi się zdaje, że w tym roku w Biedronce będzie moździerz... nie wiem skąd mam takie przypuszczania ale coś tak czuję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posłuchajcie :!: :!: :!:
Jest już katalog z fajerwerkami :!: Będą od 18 grudnia.
Napiszę Wam co będzie.
Z dużych za 24.99
-Zestaw 6 rakiet Jumbo Jet,
- Moździerz z 12 kulami,
- Srebrna fontanna Piramida,
- Wyrzutnia Sfinx (19 strz.),
- Zestaw Jupiter (6 rakiet, 2 fontanny z wyrzutnią, fontanna, rzymski ogień, 4 opak. petard hukowch i strzelają ce myszki).

Z małych za 7.99
-Zestaw Hong Kong (6 rakiet, 2 rzysmkie ognie, 3 wirujące bączki, 2 motylki i 2 opak. petard),
- Wyrzutnia Kobra (150 strz.),
- Zestaw 3 rzymskich ogni po 20 strzałów,
- Zestaw 4 rakiet Top Secret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może co nieco powiem o stuffie z Biedronki:
- Jumbo Jet - 3 raz od 3 lat. Nie można powiedzieć, że jest zły ale to wciąż to samo :/
- Jupiter - znowu to samo...
- Sfinx - drugi raz - znów to samo - ale warto
- fontanna Piramida - nowość, ale nie biorę, drogo jak na fontannę
- Moździerz - znakomita decyzja. Czułem, że będzie moździerz.

A małe zestawy - to też to samo co było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge robi dla Biedronki specjalne poligrafie. Dlatego też nie znajdziesz ich na stronie, ale za to ich normalne odpowieniki. Ten moździerz to nic innego jak nie Super Artillery z przerobionym wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge robi dla Biedronki specjalne poligrafie. Dlatego też nie znajdziesz ich na stronie, ale za to ich normalne odpowieniki. Ten moździerz to nic innego jak nie Super Artillery z przerobionym wyglądem.


Też mi się tak właśnie wydawało , że to może być super artillery.
Ale jeśli to jest odpwiednik , to co jest odpowiednikiem sfinxa ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki więc napisze co wiem :D

1. Jupier to to odpowiednik Goliata

2. Jumbo Jet to odpowiednik Neona

3. Moździeż to odpowiednik
Super Artillery

4. Top secret to "odpowiednik" Top secret

5. Hong Kong to "odpowiednik"
Hong Kong

6. Rzymski Ogień to opdowiednik Liona

7. Cobra to odpowiednik Ghosta

8. Fontanna to odpowiednik Silvera

9. Sfinx to odpowiednik Samuraja

*Niektóre mogą odbiegać od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki więc napisze co wiem :D

2. Jumbo Jet to odpowiednik Neona


Mylisz się. Miałem dwa razy na sylwki Jumbo Jety i one bardziej odpowiadają Speed 3. Wielkością i grubością, poza tym mają zabezpieczany plastikowym dziubkiem lont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że roznoszę ulotki niektórych marketów wiem o tym co będzie już wcześniej w niedzielę postaram się zamieścić czy coś będzie (a jeśli tak to co) w Tesco, Bila, Auchan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki plan :
1 możdzierz
1 jupitera
4 Hong Konki
1 Sfinxa


Fajerwerki w Biedronce będą 18.12 rano bo tak jest co roku ! Ja pójde z dziadkiem o 8.00 i kupie to co jest powyrzej nie ma szans żeby tego nie było bo rok temu jak byłem z dziadkiem o 8 to nie chcieli mi ich jeszcze sprzedać !!! Taki mój plan !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to też wystarczy , chociaż mogli by dać jeszcze coś lepszego ,np. Festival :razz: Napaliłem się na jumbo jet,moździerz, sfinx i kobra razem wyjdzie 82 zł heh dam w tym roku zarobić biedronce :mrgreen:


Kobra to syf, pociski wylatują bardzo nisko, w ogóle nie wybuchają, sypie takimi kolorowymi kulami :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje, że wykupią mi wszystkie fajerłorksy w Poniedziałek :( Gdy tylko się pojawią, ale ta
Fontanna za 25 zeta to chyba się pali półgodziny :lol:


Odpowiednik:
http://jorge.com.pl/showprod.php?cat=2&amp...t=2&prod=57

HEIGHT OF EFFECT: 7m
AVER. TIME: 60sec

Sieka iskrami na 7m, świeci 60 sekund (minutę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała uwaga: jak mają się pojawić 18 grudnia, to w Biedronce trzeba być dosyć rano, bo handlarze z bazarów wykupią i będą sprzedawać za dwu krotność ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możliwe , ale jak im cały towar wykupią to zamówią dostawę , chyba logiczne a może się mylę. Z tym wyruszeniem na sklep rano w poniedziałek ( 18.12.06) to dobry pomysł. Ja akurat mam na 8.50 , pojadę z tatą kupie co trzeba a on to ładnie do domu zawiezie a ja marsz do szkoły. :twisted:

PS Zauważyłem , że dużo osób napal się na hong kong. Jest on naprawdę taki dobry i opłacalny za 8zł.Jeśli tak to kupie go zamiast kobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk no pewnie, miałem go na tamtego sylwka i jest na 500% lepszy od kobry, on jest super. Ani jednego nie wypału rakiety piękne efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworz, ciekaw jestem jakie efekty... za 8 zł mogą być. Sądzę po wielkości rakiet że to jakiś malutki rozprysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworz, ciekaw jestem jakie efekty... za 8 zł mogą być. Sądzę po wielkości rakiet że to jakiś malutki rozprysk.


Żarty sobie stroisz?! To są znakomite rakiety! Piękne efekty, niektóre nawet koła kolorowe sypią + crackling!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego do kobry miałem w 2001r. tylko , że za 15zł !!! Dałem się naciągnąć :wink: i z tego co pamiętam to był taki szybki rzymski ogień i chyba nawet tych 150strzałów nie było :mad: Ale jak zobaczyłem w ofercie za 8zł to pomyślałem , że po długiej przerwie może warto coś takiego kupić. No ale jak czytam komenty o king kongu i kobrze to się skusze na king konga. Ale mimo wszystko nie wierzę w wielkie rozpryski tych rakiet :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam was, zerakiety z hong konga maja doskonaly rozprysk jak na taka wielkosc.Kupcie a napewno nie pozalujecie.Jak juz ktos napsial niektore po wybuchu tworza kule z cracklingiem:DZa to 8 zl to naprawde dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw kupuję od 2 lat i ani razu sięnie zawiodłem na żadnej rakiecie !! Mają one super rozpryski !! W tym roku planuję zakup 4 takich zestawów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...