Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi


Czy na Biedronie sa jakieś petardy? Bo w gazetce nie ma żadnej wzmianki o nich :]


Jeśli chodzi ci o hukowe ,to osobno ich nie kupisz są ale w zestawach za 25zł tam masz 5 rakietek,petardy,rzymskie ognie itp.
Za 10 zł jest jakaś petarda hukowa 2 szt ,to jest jakiś karabinek czy coś. POZDRWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki. To na zestaw sie raczej nie skuszę bo zapewne nie są one opłacalne biorac pod uwagę to że chce miec dobry huk.


No właśnie one są bardzo słabe co do huku :) Lepiej idź gdzieś na bazarek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


u mnie też już są. Nie widzialem tylko Rakiet tych po 25zł 4 sztuki (Cassiopeia chyba) ale poza tym wszystko jest


U mnie też ich nie było :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanko: Czy biedronka ma dużo asortymentu ? Chodzi mi o to,czy mogę z lekkim sercem żyć i jechać przykładowo 29/30 czy też trzeba się spieszyć - musze byc 28 ? ?

Wiem,ze troche nie na miejscu pytanie,ale pierwszy raz robie zakupy w biedrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moze widzial ktos co jest w zestawie w blisterze


Machnąłem tylko oczami bo się spieszyłem... zdazyłem zobaczyć jakiegoś motylka i fontannę.
Zaraz się przejdę w miasto to napisze dokładniej co w nim jest ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie te fajerwerki stały jak można wiedzieć?Tak jak w poprzednik roku w koszyku i kasjerka wydawała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiliście w Biedronce coś dziś to dajcie zdjecia i będzie wszystko jasne. W przeciwnym razie czyszcze temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w biedronce i już można kupować fajerwerki bo kolega kupił duży zestaw są takie kosze metalowe i na nich kratka i kartka towar podaje wyłącznie sprzedawca. Ale i tak sobie sami wyciągnęliśmy.
Zestaw ma 3 duże rakietki 2 mniejsze 2 rzymiaki{już wypalone} paczka żabek [już wypalone} myszki 2x karabinki kilka paczek niemieckich petard, magiczna fontanna, słoneczko trójkątne, i inne nie pamiętam.
Zestaw fajerwerkek w blistrze to totalne dno w środku są 2x bateria petard błyskowych 1x paczka petard błyskowych, wulkanik taki jak na torta , i chyba taki wulkanik jak te buteleczki z konfetti. jak niewieżycie to sobie do biedry pójdzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie potraficie ruszyć głową !!! Ludzie fajerwerki oficjalnie są od 28 grudnia !!! oficjalnie, co nie zmienia faktu, iż mogą być wcześniej bo wcześniej dostają towar i mogą sobie wystawić już 27 grudnia i dodatkowo zarobić. Skończcie już tą bezproduktywną gadkę, kiedy będzie co i jak. !!! Dalsze kolejne posty w ten sposób nic nie wnoszące będę eliminował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...