Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi


ale to są pewne dane na 100% czy takie pogłoski ?

Oczywiście że 100% tylko nie mogę powiedzieć od kogo bo było by to prawdopodobnie odebrane przez innych jako złamanie tajemnicy handlowej,także tylko tyle mogę powiedzieć.Moim zdaniem to i tak dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że 100% tylko nie mogę powiedzieć od kogo bo było by to prawdopodobnie odebrane przez innych jako złamanie tajemnicy handlowej,także tylko tyle mogę powiedzieć.Moim zdaniem to i tak dużo.


no dużo i nie dużo ... za tydzień będziemy widzieć ile w tym prawdy ;P

a masz może jakieś informacje dotyczące asortymentu (oczywiście te które możesz ujawnić) i są na 100% pewne ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no dużo i nie dużo ... za tydzień będziemy widzieć ile w tym prawdy ;P

a masz może jakieś informacje dotyczące asortymentu (oczywiście te które możesz ujawnić) i są na 100% pewne ??

Zamiast zestawu Gigant znowu wróci Goliat i z tego chyba najbardziej jestem rad , a wyrzutnie; ma się pojawić jakas nowa z tych mniejszych podejrzewam że to będzie JW14 Arctic czyli wróci po długiej przerwie :) (prawdopodobnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamiast zestawu Gigant znowu wróci Goliat i z tego chyba najbardziej jestem rad , a wyrzutnie; ma się pojawić jakas nowa z tych mniejszych podejrzewam że to będzie JW14 Arctic czyli wróci po długiej przerwie :) (prawdopodobnie)


heh jakby zamiast tego giganta puranego wrócił goliat to było by super ;) Ogólnie gdyby wrócił asortyment sprzed jakiś 4-5 lat ( bo tyle pamiętam wstecz ) to było by cudnie. Ale to jednak niemożliwe ;(

Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że będzie tak jak mówisz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy,zobaczymy - Proste. Narazie musicie się zaspokoić fajerwerkami z brico marche - jutro już można tam kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poczekamy,zobaczymy - Proste. Narazie musicie się zaspokoić fajerwerkami z brico marche - jutro już można tam kupić :)



Oczywiście,tylko takie informacje na pewno będą przydatne dla wszystkich osób,które nie wiedzą jeszcze czy kupować na necie,czy czekać na markety...Wiadomo,że czekać do ostatniej chwili z nadzieją,że np."W Polo Market..." nie ma co,jednak jak już napisałem sporo osób się łudzi...Oby chociaż w kilku procentach ich marzenia się sprawdziły... :happy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będą w tym roku normalne jorgowskie poligrafie, żeby było wiadomo co jest czym. Jak się chowają pod jakimiś Planetami, czy Mistrzami Ognia, to trzeba spekulować, który art to jego odpowiednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I jest już oferta od 19 grudnia ale......... nie ma w nich fajerwerek!!!:(


W zeszłym roku oferta ukazała się w dziale artykuły przemysłowe w tym roku zapewne też tak będzie, jak nie teraz to za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W zeszłym roku oferta ukazała się w dziale artykuły przemysłowe w tym roku zapewne będzie , jak nie teraz to za tydzień.


To bezsens,fajerwerki będą dopiero po świętach ?? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stresujcie się tak oferta jak co roku będzie 20-22 grudnia, więc po co płakać na forum jak można cofnąć kilka stron i zobaczyć na posty jak to było w zeszłym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest już oferta od 22 grudnia i fajerwerków nie ma :O


Nom :(,napisałem do nich kiedy będa fajerwerki,i czy bedzie jakas gazetka itp. itd. ale nieodpisuja :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest już oferta od 22 grudnia i fajerwerków nie ma :O

Nie posłuchaliście mojej rady coś mi się zdaje . Fajerwerki ukażą się jakby co nie w gazetce lecz po prostu przed sklepem na banerze. Nie są bezpośrednią brane do gazetki :). Nie ma co na razie spekulować na ten temat gdyż do 20-22 jeszcze trochę czasu. Jeśli nie będzie do 22 to możemy zacząć się martwić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dzisiaj do biedronki kiedy będą fajerwerki,dostałem taką wiadomość...




Szanowny Panie,

W imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. pragniemy
podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
Zapewniamy, że każdy sygnał ze strony naszych Klientów dotyczący
funkcjonowania sklepów Biedronka jest dla nas bardzo ważny i dokładnie
analizowany przez kierownictwo firmy.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że ze względu na dużą dynamikę
zmian w ofertach promocyjnych, nie jesteśmy w stanie udzielić Państwu
informacji o planowanych promocjach w okresie dłuższym niż dwa tygodnie.
Szczegółowe informacje dotyczące zaplanowanych akcji tematycznych i
ofert promocyjnych na tydzień bieżący i przyszły znajdują się na naszej
stronie internetowej: www.biedronka.pl. Produkty biorące udział w
akcjach tematycznych i ofertach promocyjnych prezentowane są również z
tygodniowym wyprzedzeniem w gablotach informacyjnych na terenie sklepów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

--
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta






Super,2gi raz mi takie coś napisali(1szy raz pisałem 2tyg temu),lol przeciez za 2 tyg będzię juz 27grudnia,a oni nie wiedzą czy będa wtedy fajerwerki??Ja już tego nie rozumie,coś mi się wydaje że w tym roku w biedronce nie będzie fajerwerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem dzisiaj do biedronki kiedy będą fajerwerki,dostałem taką wiadomość...




Szanowny Panie,

W imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. pragniemy
podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
Zapewniamy, że każdy sygnał ze strony naszych Klientów dotyczący
funkcjonowania sklepów Biedronka jest dla nas bardzo ważny i dokładnie
analizowany przez kierownictwo firmy.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że ze względu na dużą dynamikę
zmian w ofertach promocyjnych, nie jesteśmy w stanie udzielić Państwu
informacji o planowanych promocjach w okresie dłuższym niż dwa tygodnie.
Szczegółowe informacje dotyczące zaplanowanych akcji tematycznych i
ofert promocyjnych na tydzień bieżący i przyszły znajdują się na naszej
stronie internetowej: www.biedronka.pl. Produkty biorące udział w
akcjach tematycznych i ofertach promocyjnych prezentowane są również z
tygodniowym wyprzedzeniem w gablotach informacyjnych na terenie sklepów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

--
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta






Super,2gi raz mi takie coś napisali(1szy raz pisałem 2tyg temu),lol przeciez za 2 tyg będzię juz 27grudnia,a oni nie wiedzą czy będa wtedy fajerwerki??Ja już tego nie rozumie,coś mi się wydaje że w tym roku w biedronce nie będzie fajerwerek


Na razie nie ma co krakać bo wszystko może się jeszcze zdarzyć. Napisała że jak cos to w gablotkach oferty będą więc... A zresztą nie zabijaliby kury która znosi złote jaja, także proszę nie piszcie już do 20-22 grudnia że nie będzie fajerwerków bo siejecie zamęt na forum. A info jest niepotwierdzone przez nikogo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dywagować, zwłaszcza na podstawie odpowiedzi wygenerowanej przez bota w autoresponderze...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...