Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

W Biedronce w Chrzanowie promocje. Rodzice właśnie wrócili i wzięli moździerz za 20zł. Mówili też ze przecenione były wszystkie fajerwerki, z 10zł na 7, z 25zł na 20, z 50zł na 35 lub 39 :)(mama mówi 39 tata 35 :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ceny obniżone również u mnie w Rudzie Śląskiej, na 7,99zł 19,99zł i duża wyrzutnia Fire za 39,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo właśnie wruciłem z zakupów byłem miło rozczarowany że tak cene opuścili, warto było poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dziś w biedronce i zauważyłem że fajerwerki staniały te co były po 10 zł są po 8 te co po 25 sa po 20 a fire po 40
,niestety za 20zł zostały tylko rzymskie ognie ,kupiłem jeszcze m32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem za 24zł 3 wyrzutnie 25s z biedronki, a ktoś wie czy te 2 pozostałe wyrzutnie po 39,99 też są dobre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też była przecena :D,ale tylko w jednej biedrze.Przeceniają tam gdzie towar zbytnio nie idzie i mają go dużo.Wszystko było jak by od dzisiaj były dopiero fajerwerki,niestety ograniczyłem się tylko do dużego zestawu za 20zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisz po polsku!


huh? wróc do szkoły jak nie umiesz czytać po polsku, potem wrzuce filmik z rakietek z zestawu z biedry nawet fajne efekty jak na zestaw za 14zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było z milion razy, ale nie mam zbytnio dużo czasu, by szukać. ; P

Czego odpowiednikiem jest ta wyrzutnia 25 strzałowa?
Z góry dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie było z milion razy, ale nie mam zbytnio dużo czasu, by szukać. ; P

Czego odpowiednikiem jest ta wyrzutnia 25 strzałowa?
Z góry dzięki,

jw27 new generation 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia 25s za 24zł troche badziew moim zdaniem, a te drugie te wieksze za 39zł ktoś testował? dzis odpalałem ta za 24zł albo taki efekt widoczny był od dołu albo nie wiem. pozatym umnie w biedronie są rakity 12zł sztuka :D wielkośc dorównują do Jw27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ng1? To była wyrzutnia która w moim stuffie przebiła większość innych z większymi kalibrami i te 4 naraz wystrzały na finał, genialne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie wyrzutnie z biedronki oprócz tych Fire, powiem że super efekty od tej malutkiej Planet po SS6 która miała bardzo duże rozpryski, napewno zakupie je w przyszłym roku, tak samo jak możdzierz który był znaczne lepszy niż możdzierz z Triplex'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest wyprzedaż. Nie wszystko się sprzedało, więc te produkty co kosztowały w sezonie 26zł teraz można kupić za 20zł, te co 9zł teraz 7zł a wyrzutnia za 50zł obecnie kosztuje 40zł. Przyjrzałem się produktom i nie było New Generationa 1, jeden SS6, sporo zestawów za 26zł, bodajże 3 zestawy rakiet JR12 Imagine i sporo typu JW15 (150 strzałowa). Były rakiety za 26zł ale sprzedane zostały bo wczoraj byłem i już ich nie było... I tak bym nic nie kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Szanowny Panie

W imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. pragniemy
podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że wszystkie oferty i gazetki
pojawiają się na stronie www.biedronka.pl z tygodniowym wyprzedzeniem.
Produkty biorące udział w akcjach tematycznych i ofertach promocyjnych
prezentowane są również z tygodniowym wyprzedzeniem w gablotach
informacyjnych na terenie sklepów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

--
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta

Czyli 28 listopada w sklepach/na stronie pojawi się kolejna świąteczna gazetka,ciekawe czy będą w niej fajerwerki :),nie moge sie doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem z pewnego źródła że w tym roku rzeczy w biedronce podrożeją ,a mianowicie zestawy duże z 24,99 podrożeją do 28zł i małe z 10zł do 12zł . Poligrafie też prawdopodobnie się zmienią . Macie tutaj moździerz Mistrzowie ognia i zobaczcie nową poligrafie :)http://www.fajerwerkitanio.pl/JW24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem z pewnego źródła że w tym roku rzeczy w biedronce podrożeją ,a mianowicie zestawy duże z 24,99 podrożeją do 28zł i małe z 10zł do 12zł . Poligrafie też prawdopodobnie się zmienią . Macie tutaj moździerz Mistrzowie ognia i zobaczcie nową poligrafie :)http://www.fajerwerkitanio.pl/JW24


ale to są pewne dane na 100% czy takie pogłoski ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...