Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Wbijam rano po wyrzutnie,przy kasie miałem tabliczkę towar podaje sprzedawca,a fajerwerki były zafoliowane.
Teraz moja kwestia:
"Poproszę wyrzutnie mistrzowie ognia 25 strzałów"
A on mi podaje rakiety:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pratycznie nic nie było tego co chciałem w biedrze. Kupiłem ostatnią wyrzutnie planet. Nie było wyrzutni obu za 24,99 i moździerza. Pani kasjerka powiedziała, że będzie dostawa tylko nawet nie wie kiedy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzono takie Ch..... przepisy że nie ma fajerwerków na wystawie tylko jak chcesz cos kupic to najpierw idziesz do tępej kasjerki i mówisz: "chce kupic fajerwerki",potem ona idzie z tobą do kierowniczki(również tępej) i kierowniczka idzie do ochroniarza po klucz. Potem idą 2 tępe baby do pomieszczenia w którym przechowują fajerwerki i dałem im karteczkę z listą i się mnie pytały : "moździerz to jest to" ?? a zacząłem się autentycznie śmiać, bo wyjęła mi mały zestaw za dyszla. Ale serio jedna wielka masakra z całym kupowaniem jest. Ludzie chyba będzie trzeba na następny rok jakąś petycje do MSWia :) napisać bo tak dalej być nie może. Mnie samego obsługiwała ponad godzinę a czekali jeszcze inni klienci;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowujecie się jak małe dzieci...
zrozumcie, że te kasjerki, które pracują po xxh za marne grosze nie znają się na fajerwerkach jak wy... też jesteście w każdej dziedzinie tacy mądrzy? biedronka przeżyje i bez sprzedaży fajerwerków więc nie będą zatrudniać dodatkowej osoby... trzeba spokojnie wytłumaczyć o co chodzi i juz nie przesadzajcie, że czekaliście tam 1h bo samych produktów jest może 10typów to powiesz poproszę to kwadratowe coś itp. ale nie 1h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zacząłem wymieniać co chce to powiedziała żebym poszedł na magazyn i sobie wybrał :) .Szkoda że nie ma jeszcze fire3 :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zachowujecie się jak małe dzieci...
zrozumcie, że te kasjerki, które pracują po xxh za marne grosze nie znają się na fajerwerkach jak wy... też jesteście w każdej dziedzinie tacy mądrzy? biedronka przeżyje i bez sprzedaży fajerwerków więc nie będą zatrudniać dodatkowej osoby... trzeba spokojnie wytłumaczyć o co chodzi i juz nie przesadzajcie, że czekaliście tam 1h bo samych produktów jest może 10typów to powiesz poproszę to kwadratowe coś itp. ale nie 1h...


ale nierozumiesz ze wiekszosc tych co sie najwiecej plują to male dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam nastawiony na to bylem, pokazalem palcem - poprosze to i to i tyle, i tak podala nie to powiedzialem nieee ale to poprosze i tyle.
Po co sie smiac... np ja bym moogl sie z was smiac, ze nie znacie przykladowo niektorych przepisow czy metod nauczania wf. gdyz studiuje awf... a nie kazdy sie musi znac.
Troche wyrozumialosci bo wlasnie zachowujecie sie jak bachory ktore smieja zie z innosci innnych.
Innosci pod kazdym tego slowa znaczeniu,

Zgadza się, nie każdy musi się znać na wszystkim. A zwłaszcza na produktach sezonowych.
A można by tu wymieniać dużo stwierdzeń które śmieszą osoby zajmujące się jakąś branżą.
np. "przyszedł rachunek za prąd" - a mówi tak jakieś 98% osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w biedronce w Lublinie na ulicy Wieniawskiej.Towary było bardzo mało był oczywiście za ladą, był tylko duży zestaw rakiet za 25 zł ,moździerz 12 Kul Wyrzutnia 25 Strzałów i 10 strzałów i fontanny.Jestem trochę zawiedziony ilością towaru w Biedronce,szukałem zestawu rakiet za 9 zł z pierdółkami którego oczywiście nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, ze nie wszyscy musza sie na wszystkim znac, ale ile zajęłoby kasjerom nauczenie się który produkt jak sie nazywa? stawiam, ze nie wiecej niz 10 minut gdyby chcieli, a problemów byłoby sporo mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z biedry, system organizacyjny fajerwerków w tym sklepie jest tak żałosny że masakra, jest wystawiona półka i połowa artykułów jest poprzyczepiana <paskami uciskowymi> do kratek , trzeba chyba iść do kasjerki i powiedzieć jej że chce sie kupić fajerwery i iść z nią do magazynu i wziąść.... popierdzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Biedronce fajerwerki leżą na tym stoisku gdzie leżą batony itp. przy kasie. Robi się zakupy podchodzi do kasy prosi fajerwerki, a sprzedawczyni je wyciąga zza lady. :rolleyes: Ja akurat trafiłem na kasjerkę która wiedziała co to jest Rzymski Ogień, Moździerz, Wyrzutnia czy Rakieta, więc nie było tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co maja sie uczyc? no powiedz mi PO CO.
Masz jakis problem, zeby pokazac palce: poprosze to i to?
Korona z glowy nikomu nie spadnie jak powie, ze nie nie poprosze to a nie to co pani podaje.
Moim zdaniem wy sie bardziej boicie, ze ktos sobie pomysli, ze to wy sie nie znacie mowiac TO I TO A NIE, ZE KASJERKA SIE NIE ZNA.. Ludzie proscie jest grzecznie pokazac, a nie wymagac od ludzi by sie nauczyli nazw fajerwerkow.



po to, że gdybym to ja stał za kasą zwyczajnie byłoby mi głupio gdyby ktoś poprosił o jakiś towar, a ja nie wiedziałbym co to. Dlatego.
Problemu żadnego nie mam, niewiem jak to wygląda u mnie bo jeszcze nie byłem. Poprostu stwierdzam fakt, że nauczenie sie nazw 10 produktów to żaden problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę denerwuję się troszkę nigdzie w moim mieście nie dostanę moździerzy lepszych od tych z biedry chciałem jeszcze kupić z 2 do zabawy, wczoraj kupiliśmy 2 i mojemu koledze facet powiedział że już nie, nie możliwe powinny być na zapleczu zobaczymy przejdę się po świętach, inaczej będę zmuszony brać z hestii alo jakieś rakiety :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nie wiem jak jest u mnie wybieram się jutro.
Aleee to jest moim zdaniem bez sensu ponieważ kto może ukraśc i wziąść pod kurtkę
Np wyrzutnie 25 strzalów? Ochroniarzy nie mają??Nie rozumiem ich postępowania.
Jutro zakupy w biedronce. Paczka z FM narazie nie doszla i nawet nie dostalem od nich tel
A zamawiałem 2 tyg temu.W bidrze kupuje:Wyrzutnie za 25zl.2x wurzutnie Planet.i mozdzierz.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up. DZIWNE... bo jakoś w realu sprzedają zupełnie inaczej , i w ogole w marketach sprzedają zupełnie inaczej niż w biedrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wygladało to inaczej rakiety i wyrzutnie były na kasie alkoch. w miejscu gdzie były batoniki kondony itp. tylko był inny koszyk bo sie nie pomiściy oraz po ddrugiej stronie koszyka stal mozdzierz ostatni lekko nagnieciony i wyrzutnie spytłaem sie pani to powiedziała ze ostatni i nie wiedziala czy jutro w dostawie przywiozą dodam jeszcze ze sam sobie brałem otworzylem sprawdzilem czy all dobrze jest i zaplacilem :)\\
Bedrona w Zg jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czego narzekacie i opisujecie, jak to u was jest, bezsensu wątek, ile można go ciągnąć ważne, że jest tanio i dobrze, olać obsługę, nie pasuje to zapraszam na bazarek, na którym achtung albo fp3/new 1szt. kosztują po 6zł, a wyrzutnie są dwa razy droższe od normalnej ceny ze sklepu internetowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem że te szelki z moździerza jakoś się pomniejszyły. Albo mi się zdaje... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem że te szelki z moździerza jakoś się pomniejszyły. Albo mi się zdaje... :blink


Jak byłem w sklepie i patrzyłem na moździerz nie zauważyłem żeby były mniejsze ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leni jak masz głupoty pisać (to się wszystkich tyczy) to nie pisz w cale, albo w offtopie. 1,5" czy 1,2" jest zawsze takie same więc źle Ci się wydaje!

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...