Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi


Czyli podsumujmy... co ma być i kiedy bo widzę że każdy się gubi. Niech ktos napisze że wie na 100% i napisze co ma być i kturego :)


A co tu jest do podsumowywania. Skoro zapowiedź jest podana na stronie to nie ma co gdybać. Nie wiem po co piszecie posty typu "Wiem od wróżki Kleofasy, że fajerwerków w biedronce nie będzie..." skoro jest podana oferta na stronie biedronki. Dostępne będzie prawie to samo (oprócz wulkanów) co w tamtym roku od 20 grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wlasnie bylem na stronie biedronki.i mam pytanie dotyczace tych wyrzutni za 24.99 mistrzowie ognia.widze tam 2 jedna okragla a druga kwadratowa.ktura lepsza?chodzi mi o efekty?bo widze ze asortyment ten sam co w tamtym roku.mial ktos ktoras z tych wyrzutni?bylbym wdzieczny za pomoc.mozecie dac filmik jesli ktos posiada.z gory dzieki

Wejdź w dział gazetki komentarze to ci pomogę.
Link http://www.forumfajerwerki.pl/topic/6382-komentarze-gazetki/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki mają być w poniedziałek więc będą w poniedziałek !! Po co zadajecie głupie pytania ?? Nie umiecie czytać ze zrozumieniem??
Napisane jest wyraźnie 20.12!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.Oplaca sie je zakupic? i odrazu moze masz jeszcze kilka szelek tego mozdzierzu za 25 bo jak szukalem to all nagrywane tel. bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam rzymskie ognie 3szt. za 24.99zł. Brałem je w ciemno w zeszłym roku i byłem z nich bardzo zadowolony. W tym roku też je wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci średnica wewnętrzna, jest to rura o kalibrze 1.2"
P.S dziś na pewno jeszcze nie ma art.pirotechnicznych od jutra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenio , ty piszesz prawde o tych rzymskich czy żartujesz ? też chciałem je kupić ale słyszałem że słabe . Do jakiej wyrzutni , rakiet porównałbyś wielkość wybuchu tych rzymskich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
jakie wyrzytnie oplaca się brać z biedronki?
mam do wydania 50zł
Co to za wyrzutnie z 49,99 i ktora z nich jest najlepsza : fire 1, 2 czy 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam
jakie wyrzytnie oplaca się brać z biedronki?
mam do wydania 50zł
Co to za wyrzutnie z 49,99 i ktora z nich jest najlepsza : fire 1, 2 czy 3


Mnie juz denerwuje ciagle zadawanie tych samych pytan. Przeczytaj temat o biedronce i komentarze do gazetek. Wszystko masz jak na dloni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to ja się dziwie, co Ci userzy robią jeszcze na forum bana za głupote wkleić i tyle!

A co do wyrzutni to każdy ma swój gust no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W ogóle to ja się dziwie, co Ci userzy robią jeszcze na forum bana za głupote wkleić i tyle!

A co do wyrzutni to każdy ma swój gust no nie?

Nie napinaj sie tak... On jest tu nowy ma prawo czegoś nie wiedziec...

Mfire 3 wydaje się byc najlepszą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

oj tak tomaszak

Postów 1

Ale i tak administracja rozdaje mało warnów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...