Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ktokolwiek zajmuje się wyborem fajerwerków dla Biedronki... Ostatnio jeden towar okazał się kompletną porażką. Oczywiście były to rzymskie ognie sprzedawane po 3 sztuki w komplecie. Dosłownie w każdej Biedronce były oddzielone od opakowania. Wiadomo, że jak ludzie ludzie wybierają rękami, to wtedy rozwalają. Jednak rzymskie ognie były połączone lekką foliową osłoną. Ludzie brali je pojedynczo, a potem, gdy byli przy kasie musieli latać z powrotem by je oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktokolwiek zajmuje się wyborem fajerwerków dla Biedronki... Ostatnio jeden towar okazał się kompletną porażką. Oczywiście były to rzymskie ognie sprzedawane po 3 sztuki w komplecie. Dosłownie w każdej Biedronce były oddzielone od opakowania. Wiadomo, że ludzie wybierają rękami, to rozwalają. Jednak rzymskie ognie były połączone lekką foliową osłoną. Ludzie brali je pojedynczo, a potem, gdy byli przy kasie musieli latać z powrotem by je oddać.


Przeciez to zwykla ludzka glupota. Jak masz 3 batony w jednym opakowaniu, to tez wyjmujesz je pojedynczo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy towarzysze apeluje jeśli w wasze ręce dostanie się oferta biedronki z fajerwerkami na ten rok to bierzecie aparaty i pstrykacie :lol: i wstawiacie zdjęcie tu.. a jeżeli będziecie znać jakiekolwiek informacje o ukazaniu się oferty to proszę tu pisać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, przez parę lat fajerwerki w Biedronce pojawiały się gdzieś od 22 Grudnia.
Gazetką powinna być już za tydzień w Poniedziałek, więc pozostaje nam tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Biura Obsługi Klienta, ale Pani konsultantka żadnych szczegółów odnośnie fajerwerków nie była w stanie podać. Dałem jej swojego maila i jak się czegoś dowie u Zarządu Decyzyjnego, to mi da znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka mojej mamy pracuje w biedronce,mówiłem mamie żeby się spytała co i jak z fajerwerkami na sklepie.Odpowiedziała że będą na 100% ale dopiero przed świętami.Pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Człowieku jeszcze nic nie wiadomo co bedzie w biedronce :)
Jeżeli gazetka sie ukaże to bedzie w temacie :)
Mnie pan poinformował fajerwerki w bierdonce ukażą się 20 Grudnia ale czy to prawda..
możliwe że 13 bedzie gazetka next tydzień 20 B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bylem na stronie biedronki.i mam pytanie dotyczace tych wyrzutni za 24.99 mistrzowie ognia.widze tam 2 jedna okragla a druga kwadratowa.ktura lepsza?chodzi mi o efekty?bo widze ze asortyment ten sam co w tamtym roku.mial ktos ktoras z tych wyrzutni?bylbym wdzieczny za pomoc.mozecie dac filmik jesli ktos posiada.z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


planet jest to odpowiednik Red meteor w każdym razie takie podobne wpisz w youtubie wyrzutnia planet i bedziesz miał

Red meteor ma 7 strzałów, a tu jest 10.
Rok temu był to MC2. Link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogl by mi ktos jeszcze powiedziec cos o tych wyrzutniach mistzowie ognia za 24,99.bo jedna jest kwadratowa widze a jedna okragla?czym sie roznia?moze jakis filmik ktos ma albo mial je w tamtym roku.bylbym wdzieczny.z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupuje za 9.99 2x wyrzutnia 3rakiety i zestaw z pierdółkami a za 24.99 super show6 i ng1 reszta w lidlu coś jeszcze mi doradzicie będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze otworzenie specjalnego tematu z komentarzami nic nie dalo.

03_b.jpg

Fajerwerki pojawia sie 20 grudnia, czyli dokladnie za tydzien. Tak wynika z folderu.

PS Nie wiem juz gdzie mam pisac, ogarnijce te 2 tematy.

fps# pozwoliłem sobie na czystki w temacie. Masz rację do komentów jest osobny temat a mateo dostał warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...