Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zestaw ze słoneczkiem. Muszę to mieć.

Petardy Planet = Explosive VII.
Mistrzowie Ognia 10 strzałów - Super Show 6.
Mistrzowie Ognia 25 strzałów - Cudak Battery?
Brak Sfinxa :(

Cieszę się, że wreszcie jakieś urozmaicenie w Biedrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawać to nam się może wszystko ale będziemy wiedzieli jak opis efektów się przeczyta :wink:
Bardzo fajna urozmaicona oferta, ciekawią mnie tylko te 4 rakiety za 24.99 :?:
Brak Sfinxa to minus niewątpliwie ale ileż można co roku tylko Sfinx i Sfinx( wiem ze naraże się większej części użytkownikom :mrgreen: )
Oby tylko Lidl się postarał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRoche lipa. SS6 to raczej srednio oplacalna wyrzutnia. cena tez nie jest powalajaca. ta 25strzałow to narazie niewiadomo co, ale moze to byc cos w stylu cudaka, plutona.
te 4 rakiety to speed IV, cassiopeja albo DQR. w dodatku cena tez nie powala bo tylko 2 zł taniej niz na fm.pl
moxdzierz raczej ten co zawsze.
rzymskie ognie mnie ciekawia co to za jedne takie drogie

Z małych zestawow tez nie ma nic bardzo ciekawego chyba. fontanny jak fontanny, nie wiadomo co to. te 3 rakiety to najpewniej imagine.

szczerze? wolałbym sfinxa. no i nie ma tej 30 strzalowej na którą sie tak napaliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po z analizowaniu opisów fajerwerków i ich zawartości dostępnych w biedronce od 17.12.2009r wychodzi na to że w ww sklepie będą dostępne fajerwerki które poniżej podaje

Fajerwerki mniejsze

JW18 Batman
SM2125 Macrocosmos II lub SM2126 Macrocosmos III
JC028 Explosive VII
JF12 Green Dragon lub JF05-2 Happy New Year
JR12-3 Imagine
JA021 Kapitan Nemo

Fajerwerki Większe

JRC13 Western
JR24 Speed IV/6842 Jupiter/N3501 Cassiopeia/N63501 Drag Queen Rocket/JR21 Apollo/JR34 Morfeusz/N3502 Meteor Regn
JW91 Super Show 6
JW27 New Generation 1 lub JW05 Pluton
JW47 Super Altillery
JA005 Gigant

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie ;/ weź się puknij w łeb dodali dużo rzeczy ;) tylko że wycofali Sfinxa (ponieważ to jest NG12 i cena skoczyła mocno i im się nie opłacało) podobnie jest z Articem i Hotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinx, Sfinx, a gdzie 3o-sto strzałowa wyrzutnia za 59 zł? Oby nie była zawarta w ofercie promocyjnej w ulotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie ;/ weź się puknij w łeb dodali dużo rzeczy ;) tylko że wycofali Sfinxa (ponieważ to jest NG12 i cena skoczyła mocno i im się nie opłacało) podobnie jest z Articem i Hotem

Bardzo bogata buhehe nawet nie ma połowy tego co w lidlu byłó roczek temu,jak masz pier**ły pisac to nic nie pisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem, tegoroczna oferta Biedronki jest lekko mówiąc do d**y. Usunęli z oferty wszystkie świetne wyrzutnie. Wiem, że Jorge podniosło ceny, ale wolałbym już zapłacić za każdy produkt 3-4 zł wiecej i mieć pewność udanego, dobrego efektu. A teraz "kupuje kota w worku". Wolałem starą ofertę, lecz może i z tej uda się coś dobrego wycisnąć... Dziwi mnie to, że jest tam wyrzutnia która ma tylko 10 strzałów a kosztuje 25 zł :/ Za to w tym przedziale cenowym za 9 zł jest wyrzutnia 10 strzałowa. Może to byc Hot, lub Arctic. Trzeba by było znać efekty na odwrocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muahahaha :smile:

Mówiłem żebyście się biedronką tak nie jarali bo będą podwyżki cen i są. Nic specjalnego, nie ma żadnych hitów w stylu sfinxa. Wszystko to co jest w tym roku jest o klasę niżej od zeszłorocznej oferty.

W tym markecie niczego nie kupię bo nie ma żadnych kolosalnych różnić cen od oferty sklepów internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...