Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem 2 rakiety:
Największe z czerwonym czubkiem( efekt troszeczkę słabszy niż w tamtym roku)
Średnią z czarnym czubkiem (efekt troszkę lepszy niż w tamtym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wrzucenie filmu na Youtube, ale mam pytanie po co osoba o nicku PolskieFajerwerki, wrzuciła ten sam filmik po raz drugi? Widzę, że sporo filmików wrzucałeś/wrzucaliście? więc mogłeś chociaż napisać, że wykorzystujesz moje nagranie. Do kolegi powyżej nie mam żadnego problemu. Pozdrawiam i przepraszam za offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było 6 kartonów tylko
I Sfinxa nie znalazłem :/

Jutro jest zamknięta Biedronka ?

Jutro wszystko jest zamknięte.


Eeee chyba nie bo w wigilia jest dniem roboczym dobiero Boze narodzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry za małego offtopa: może ktoś jeszcze wrzucić filmik rakiet z kung fu, bo nie chce mi się iść dzisiaj odpalać a jestem ciekaw o ile ten efekt się zmienił

Edit: jeśli mają takie efekty to super znalazłem jakiś filmik ( wyszedł tutaj efekt podobny do thunderów tyle że bez craklingu i mniejszy rozprysk)

http://pl.youtube.com/watch?v=fI_DVOsFOWw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem przed chwilą ;) Rok temu nie miałem kung-fu, ale o efekcie coś mogę powiedzieć. Wysoko poleciała, efekt który pamiętam to huk+iskry niby na kształt brokatu, ale efekt na pewno mnie nie zachwycił, wiedząc że mniejsze powinny być gorsze :???: Była trochę wgięta przy czubku, ale chyba to nie były aż takie uszkodzenia :roll: .[żółty czubek-sr40]Nie przypominała żadnej z filmu Velibruma, wyglądała jak ta najmniejsza crackling, bez cracklingu ;) Sam środek efektu sr20 crackling tak jakby, ale ciężko to wytłumaczyć. A filmik, mimo słabego sprzętu[k750] próbowałem nakręcić, ale miejsca starczyło na 21s jak się później okazało i wyłączyło w trakcie startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w biedronce o 17 i bylo pełno sfinx i leżały 3 artciki połamane ale wygrzebałem jednego z dna zakupilem sfinx hong-kong rzymskie ognie i artcica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście u mnie w Biedrze nic nie ma - kobra, kung fu, top secret i kobra. W poniedziałek po południu były jumbo jety, ale ich teraz też nie ma. Będą pewnie po świętach tylko fajnie, że ja wracam w sylwestra :/. To mogę sobie pomarzyć o Sfinxie czy Hotcie/Arcticu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było 6 kartonów tylko
I Sfinxa nie znalazłem :/

Jutro jest zamknięta Biedronka ?

Jutro wszystko jest zamknięte.

Ale głupoty piszesz :mrgreen: Jutro wszystko jest otwarte do 14-16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w biedrze i kupiłem rakiety Top Secret, Hota i Arctica. Jak uważacie opłaca sie kupywać tę wyrzutnie co bedzie 29grudnia za 60zł. Jak myslicie czego może to być odopowiednik Black Cata? Wszystko by sie wyjaśniło gdybysmy mieli dostep do opisu efektu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie czego może to być odopowiednik Black Cata?

Black cat-25 strzałów
Wyrzutnia Nowa z Biedronki-30 strz.

Zakładając, że rzeczy z biedry mają ceny niższe niż hurtowe, może to być wyższa półka niż black cat. Jest to na pewno jakaś nowa wyrzutnia, nie ma odpowiednika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w biedronce w jednej były tylko rzeczy za 25.99 w drugiej były trzy arctiki i trzy Hoty wszystkie wziąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie zauważyłem. W takim razie Biedronka zrobiła poważny krok w przód wstawiając na sklepy wyrzutnię 30strzałową kaliber 30mm nono zaszaleli i jeszcze ta cena. Napewno bedzie trzeba sie w nia zaopatrzyc gdyz jest to napewno nowosc na rynku. Faktem moze byc to że ta wyrzutnia w Biedrze jest za niecale 60zł a w hurtowni za 80 czy 90zł nie mówiąc o bazarach. W takim razie trzeba czekać do 29 grudnia a wtedy wyruszymy po nową wyrzutnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktokolwiek powiedzieć, co mnie(i zapewne większość forumowiczów) obchodzi, że;

a ja se kupilem sfinksa i chota, i potem poshedlem do domu

a u mie byly tylko za 26, a potem tylko hoty wiec wziolem arcicka i poszlem do babci

Takie rzeczy dawajcie w temacie Stuff 2008/2009, gdzie napiszecie co macie, za ile, i skąd.
To jest tylko debilistyczne nabijanie postów, przez osoby z naprawdę niskim poziomem intelektualnym. Oczywiście nie mam na mysli postów które cokolwiek wnoszą na temat biedronki, czyli wszelkie gazetki, nowości, cenniki itp. - Przedtem jakoś modzi usuwali wiadomości-spam, ale teraz widzę że sobie odpuścili, a szczególnie przez te trzy ostatnie dni, bo zrobił się taki spam, że się zesrać można. MODZI, DZIAŁAJCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej wyrzutni ? warto ? bo chyba sobie kupie ;x 60 zł, dobry kaliber...mhmmm ciekawy jestem co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jej jeszcze nie widział. Nikt jej nigdy nie miał. Nikt o niej nie wie nic. To jest twoja odpowiedź. Ktoś musi po prostu kupić jako pierwszy i przetestować

Ale jak na biedronkę za 60zł 30 strzałów 30mm to tak średnio bo skoro Sfinx kosztuje za 19 strzałów o tym kalibrze 26zł to już za 52zł powinniśmy mieć 38 strzałów 30mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem na SB, kupie ją, i zrobie filmik ^^ Mam nadzieję, że to coś na prawde dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wał u mnie w Biedronce.
Byłem 22.12 po 18 w markecie i już nie było Sfinxów ( 6 kartonów było, ale bez Sfinxa).
Dziś dokładniej je obadałem i okazało się, że na żadnym nie ma kodu Sfinxa...
Pytałem się pracowników i mówili, że wystawili wszystko co mieli, wyrzutni nie było.
No żal po prostu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle te rakietki się prezentują jak na taką cenę.
Mam nadzieję że się opłacało kupić w biedrze :grin:

[ Dodano: 2008-12-24, 18:06 ]

Ha, byłem dzisiaj w biedronce i wystawili tą za 60zł :D Ale nie kupiłem


A jeśli mogę się wtrącić w jakim mieście to sprzedawali czy to był tylko żart :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, byłem dzisiaj w biedronce i wystawili tą za 60zł :D Ale nie kupiłem


A macałeś? Mogłeś chociaż poczytać efekty i nam je przedstawić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie miałem wogule czasu, wpadłem tylko po moździerz i już musiałem wyjść, tylko widziałem że własnie wypakowywał koleś te nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...