Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem ok. 8:30 i nie było wielkiego tłoku na fajerwerki. Wziąłem 2x Sfinx, kung fu i hot. Jeżeli ktoś ma zdjęcie tej nowej wyrzutni to proszę niech wrzuci lub da link. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyc1212, wyrzutnia nowość będzie dopiero 29 grudnia.

Ja niestety dzisiaj nic nie kupiłem w biedronce. Może dzisiaj jeszcze uda mi się coś kupić. Myślę nad takim planem arctic + hot + kung fu. Po świętach może jeszcze dojdzie sfinxa, albo właśnie ta wyrzutnia nowość.

Zobaczymy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Macie racje aj też dostrzegłem logo jorge i odczytałem kot ze " odpowiednika sfinx'sa "

JEST To
JW 46


Gówno za przeproszeniem odczytałeś nie zmyślaj i nie wprowadzaj userów w błąd!! Kot to takie zwierze, jak już to kod ale nie wszystko sie pisze tak samo jak czyta.

NOWE KODY FAJERWERKÓW
Sfinx (Mistrzowie Ognia) - kod M6
Arctic (Mistrzowie Ognia) - kod M4
Hot (Mistrzowie Ognia) - kod M4a
Pyramida (Mistrzowie Ognia) - kod M7
kung fu (Mistrzowie Ognia) - kod M11
Jupiter (Mistrzowie Ognia) - kod M10
Mozdzierz (Mistrzowie Ognia)- kod: M8


jak ktoś ma reszte to nie poda bo sie przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w biedronce przed 12 i zakupiłem 1x arctic,hot i zestaw kung-fu.Narazie tylko tyle.
Przeważnie kupuje fajerwerki po świętach tylko w biedronce przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z babcią o 7.30 i chyba byłem pierwszym klientem który kupował fajerwerki. Ja kupiłem 2xkung-fu i hota. Babcia kupiła mi pod choinkę arctica. Chciałem wziąć jeszcze sfinksa ale w końcu nie wziąłem (wolę się trochę pobawić bo mojej rodzinie i tak się spodoba "pokaz") Siostra mi jeszcze coś kupi pod choinkę. Może jeszcze uda mi się sfinksa kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem o 12 i wszystko było.Szczególnie zaskoczyło mnie to że było 5 hotów i 5 arctików rok temu tylko po 2 szt były :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mała półka była z fajerwerkami ... Kung Fu - porozwalane , a tu jeden bez bączków z tu otwarty ..ehhh ... :roll: Kupiłem ::Kung fu , HOT , Arctic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodzę do biedry a tam nie ma koszyków nie ma wózków ludzi od chu** . Na szczęście widzę , że w większości to dziadkowie i babcie którzy obojętnie przechodzą koło fajerworksów . Biegne szybko tam gdzie zawsze leżą fajerwerki i z daleka widzę 10 kartonów z napisem Jorge hamburg coś tam a na nich stosy kung fu , jupiterów , rzymskich i parę moździerzy . Podnoszę karton a tam rządki hotów i arcticów , pod 2 kartonem sfinksy i te nowe wyrzutnie . Jednym słowem FULL WYPAS :lol:

mam :

Hot
Arctic
Moździerz
Kung fu
razem 53 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w 3 biedronkach. W pierwszej nie widziałem fajerwerków a nie chciało mi się pytac ochroniarza. W drugiej były tylko rzeczy za 25,99zł więc kupiłem Sfinxa. W trzeciej wszystko elegancko ale też były tylko za 25,99zł pytam sie ochroniarza a on mówi że cały czas czekaja na dostawę. Chyba tylko u mnie w mieście takie opóźnienie w rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były tylko za 25,99zł pytam sie ochroniarza a on mówi że cały czas czekaja na dostawę. Chyba tylko u mnie w mieście takie opóźnienie w rozwoju.


>.< nie tylko w twoim mieście... ja też byłem w biedronce i niestety też nie doczekałem sie rzeczy z małego zestawu :/ więc wziołem 2 x sfinx , 1 x moździerz i do tego jumbojety

PS : te kungfu są naprawde takie dobre? widze wszyscy to kupują :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem spore szczęście rano byłem to też były tylko te za 25.99 poszłem po południu i zastałem małe zestawy oraz zaopatrzyłem się w pare :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo w 1 biedronce nie było w 2 były tylko te za 25zł a 3 wszystko tylko ze w skąpych ilościach
hoty tylko 2 (i je wykupiłem)
arctiki 3(wziołem 1)
sfinxa nie było żadnego
kung fu było z 10 (wziełem 2)
i kilka jupiterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były wszystkie małe i duże zestawy.
Na początku byłem zdziwiony czemu jeszcze niema bo poszedłem w to miejsce gdzie zawsze wykładali fajerwerki a tam zupełnie co innego ale okazało się że zmienili miejsce :grin:
Wyrzutnie mieli praktycznie wszystkie tylko 2 ostatnie Hoty wygrzebałem z pudeł (na pewno tam na mnie czekały :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w jednej z czterech biedronek jak poszedłem koło 13 to nie było już sfinksów ani jumbo jet-ów
Było kilka Arkticów , ze 4 Hot-y (dwa wziołem ) a do tego jeszcze 1x Kung fu ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były wszystkie małe i duże zestawy.
Na początku byłem zdziwiony czemu jeszcze niema bo poszedłem w to miejsce gdzie zawsze wykładali fajerwerki a tam zupełnie co innego ale okazało się że zmienili miejsce :grin:


U mnie tak samo zostało zmienione miejsce wykładania towaru.

W ostatnich latach fajerwerki znajdowały się przy kasie - dzisiaj jak przyszedłem to zerkałem w tamtym kierunku i nic nie było. Widziałem jednak, że jedna osoba niosła dwa Kung Fu, więc musiało coś być. Fajerwerki były przy koszach, gdzie są różne zabawki i inne rzeczy - słowem, artykuły przemysłowe. Towaru było dużo, nie był zniszczony, więc kupiłem to co chciałem :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wróciłem przed chwilą z Jarocińskiej biedronki 2x sfinx 2x kung fu i wyrzutnią arctic ostatnią... Hotów już nie zastałem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w biedrze o 16 i nie bylo ani mozdzierza ani sfinxa. Naszczescie poszedlem do drugiem i tam juz bylo wszystko :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj kolo jedenastej i wszystko było. Trochę się nachodziłem za nim znalazłem fajerwerki na regale bo zmienili miejsce i były tak ułożone, że nic nie było widać. W pewnej chwili myślałem, że nie ma jeszcze dostępnych fajerwerków w mojej Biedronce. Co do artykułów to tak jak pisałem wszystko było, żadnych połamanych rakiet, pełna kultura. Kupiłem Hota i Artica.
Wracam do domu i szok! Wchodzę na forum patrze a tu nowa oferta! Wyrzutnia 30strzałowa za 59zł? Jednak nie kłamali w e-mailu, że coś dorzucą po świętach. Jednakże dziwna wydaje mi się ta metoda sprzedaży. Każdy kto kupił już jakieś fajerwerki w Biedronce nie zwróci już pewnie uwagi na nową wyrzutnie. Nie mam tu na myśli Nas. Wracając do samej wyrzutni. Widać, że się Biedronka postarała. Jest to dla mnie spora niespodzianka, ale i zarazem wielki ból głowy. Kupić czy nie kupić. To może być super okazja jak co roku Sfinx. Z drugiej strony brać w ciemno też ciężko... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miałem zrobić duże zakupy ( 2 x sfinx, 2 x arctic, hot i 2 x kung fu ), później sprawy się pokomplikowały i miałem nic nie kupować. Ale pomyślałem że nie kupić niczego w biedronce to wręcz wstyd, więc nie wiem jakim cudem wykombinowałem 27 zł i kupiłem hota + arctica + kung fu click

Po świętach może kupię jeszcze sfinxa :twisted:

Zakupy zrobiłem po godzinie 18 i wszyściutko było. Cały asortyment, nie zniszczony. I nie musiałem koczować pod biedrą do jej otwarcia, a i tak mam to co chciałem :mrgreen:

Ale komentarz kasjerki jak za to płaciłem rządzi - " ale będzie wybuchowo " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...