Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

gdynia(pomorskie)-interesuje mnie ta wyrzutnia dlatego pytam sie czy nie ma jej w marketach np.tesco,auchan itd.

I jeszcze jedno pytanie.

Czy w top 10 market-fajerwerki jest taniej niż np. w supermarketach.?????????
I czy są jakieś promocje np.przed świętami lub przed samym sylwestrem?

Jak tam to planuje sie wybrac do tego marketu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marketach jej nie widziałem,a w fajerwerki market jet tanio i bardzo duży wybór produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iLOVEfireworks - gdzie Ty tam widzisz piccolówki?;/
inter-jeśli chodzi Ci o namiot top10 to nie opłaca się tam robić zakupów po 10 grudnia,poniewaz promocja na fajerwerki się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ide jutro do biedry kupic ten zestaw za 26zł rakiet i pierdółki ;]
wyobraźcie sobie ze od 2 do 3 dni i u mnie w biedrze zostaje tlyko pare kompletow rzymskich ogni i 3 czasem 4 kung fu xD reszta wyprzedana xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

No niestety z przyczyn nie zależnych ode mnie nie mogłem wybrać się do biedronki na czas, ale od czego się ma kolegów i od czego oni mają samochody :mrgreen: Kumpel rano wpadł do biedry gadał ze mną przez fona :) O 7 było już wszystko wystawione wziął szybciutko i już mi zawiózł do domku, także jak rano pójdziecie to nie trzeba sie jednak bić bo wszystko jest a tłumy nie czekają bo biedronek jest pełno w Warszawie.

Kupiłem

1 x Mistrzowie Ognia (Pyramid)
2 x Misztrzowie ognia (Sfinx),
3 x Mistrzowie Ognia (Kung FU),
3 x Mistrzowie Ognia (Hot),
3 x Mistrzowie Ognia (Arctic) ,


Jak wrócę do domku to zrobię zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Biedronce (7:20), wszystko jest, najmniej czego widziałem to zestaw Mistrzowie Ognia[Jupiter(M10)]. Najbardziej poniszczony również Jupiter ;]
Różne są oznaczenia w tych zestawach zaczynające się na literę "M"

Tak to wygląda w realu:
p1010007og3.th.jpg

Zestaw Mistrzowie Ognia(Hong-kong)(po lewej) i zestaw Mistrzowie ognia M10 (Jupiter) (po prawej).

Jak zwykle, rano najwięcej jest starych dziadków i są niezbyt zainteresowani fajerwerkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj byłem, to są jakieś jaja czy co?? Były same fajerwerki po 25.99 a tych za 8.99 wogoóle nie było. Sprzedawczyni powiedziała że nie dotarły i żeby przyjść później. Kupiłem z tego względu tylko sfinxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

s3_b.gif


Nie wiem co to za wyrzutnia, JORGE nie ma żadnej 30 strzałowej wyrzutni :) Jest pewnie większa od Black Cata.

Poligrafia mi się podoba. 29.12 pójdę do biedronki i ją kupię, ale raczej nie odpalę przed sylwkiem żeby poznać efekty bo 59 zł to za dużo ^^

UWAGA! WYRZUTNIA BĘDZIE DOPIERO OD 29.12.2008 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem o 7. i było wszystko poaz tą największą wyrzutnią, ale po parę sztuk tylko i niktóre rzeczy pogniecine. Na szczęście w najlepszym stanie były sfinxy i sobie 1 wziąłem. Jakbyscie musieli stoczy bitwę to te małe wyrzutnie ta z żółtym wzorem to Arctic ta z Fiołkowym to HOT.
A BTW co koparaopadła tym co nie wierzyli w nowości wyrzutnia 30 sh 1,2" za 59.99 to jest coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam żółty - arctic, coś ala róż - hot. U mnie w biedronce full fajerwerków, ale tej największej wyrzutni nie było. Dziś odpale arctica i pare rakietek z kung-fu. Uważajcie przy kung-fu bo widziałem sporo poniszczonych rakietek. Postaram się wrzucić filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Ja byłem o 7. i było wszystko poaz tą największą wyrzutnią, ale po parę sztuk tylko i niktóre rzeczy pogniecine.


Ta największa wyrzutnia będzie dostępna dopiero 29.12.2008 :wink: Jeżeli biedronka sprzedaję zajebistego Sfinxa za 26 zł, i 9 zł z Arctica i hota to są 2 opcje ta za 59 zł będzie najlepszą wyrzutnią jaką niebo widziało :D albo będzie totalnym szajsem, ale myślę że będzie super i na pewno jedną kupię!! :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ta największa wyrzutnia jest na stronnie xxlfireworks.nl niestety nie mogę tego sprawdzić bo na służbowym lapku ma starego flasha a updetu nie zainstaluję bo pracuję na koncie ogranizonym a nie chce mi się specjalnie o to pisać do działu IT. W chocie będę koło 15. to może to wyszukam. Jest w dziale profi 500g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
ja wchodze to tam pisze "hier kont xxlfireworks.nl" a jeszczeczy wawce mozna kupic jeszcze fajerwerki?


fpshooter chyba xxl-fireworks.nl :D ktoś sie nie zna to nie wie :mrgreen:

Nie ma tam takiej wyrzutni, jest tylko 9 z czego 1 to powerbox inne rakiety nie wiadomo co to, pewnie taka nowość jak HOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z tatą byłem o 8:20 w biedrze i w ogóle fajerwerki stały nienaruszone. Kupiłem:
3 mistrzowie ognia(arctic), 2 mistrzowie ognia (hot), 1 sfinx, 2 mistrzowie ognia (kung fu).
Jestem zadowolony z biedronki nic nie jest poniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pod biedrą o 6.45
Już mieli otworzyć(nie mam 18-stki , a miałem z matka do roboty jechać i sie spieszyłem) , a tu nagle babka złamała klucz w drzwiach(matka zaczęła bluzgać).
Już wziąłem (sfinx , hot , arctic , top secret , kung-fu) , a tu nagle sie zepsuła kasa i taśma(biedra Sosnowiec , Piastów).
W końcu kupiłem (ponad 60zł :twisted: ) i byłem u matki w robocie...okazało się , że nie wziąłem dwóch zestawów :sad: (matka dopiero przywiezie).
Ale za to mam koło siebie 3x Mistrzowie Ognia(co za kretyńska nazwa :!: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w biedronce byłem koło 10 i wszystko było. Wszystko dosłownie, się ździwiłem trochę.

Też was wkur*ają te stare baby co tarasują wózkami przejścia? Zaibiłbym taką, wrrrr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem o 9:45 w biedronce. U mnie również wszystko było ;). Kupiłem Hota, Arctica i 3x Kung-fu. xSound, nic mi nie mów o tych babciach ... 3 razy mnie jakas stara locha wózkiem szturchała, jakby nie można było powiedziec przepraszam ... a u mnie jeszcze na samym środku sklepu fajerwerki rozstawili i co chwile sie musiałem przemieszczać, żeby ludzie mogi przejechać ;/. Jestem ciekaw co to za nowa wyrzutnia jest ... ta 30-strzałowa .. i tak jej nie kupie, ale z samej ciekawości ... ;). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z biedronki i wszystko było, dziadek obok mnie wziął 2 sfinxy wiec szybko podszedłem i juz zaklepałem jednego :lol:
Kupiłem Sfinxa, Hota, Arctica, i rzymskie ognie! Wreszcie kupiłem to co miałem w planach, YEAH! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem o 8.30 i jak narazie to wszystko było :razz:
a kupiłem:
1 Sfinxa
1 zestaw rakiet dawniej Jumbo jet
2 Artctici
2 Hoty
2 male zestawy dawniej Kung Fu
:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to mam koło siebie 3x Mistrzowie Ognia(co za kretyńska nazwa :!: ) :mrgreen:

Racja nazwa kretyńska ,ale poligrafie nawet ładne ;)
Ja byłem na luzie o 9:00 ,nawet połowy ludzie nie kupili. Dostałem wszystko co chciałem ,tylko że babka nie chciała mi przy kasie sprzedać mimo że mama i dziadek stali obok ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie fajerwerki, ze 30 kartonów zresztą,rozstawili za kasą. Pytam się sprzedawczyni czy mogę tam wejść sobie powybierać. Ona na to, że nie bardzo. Powiedziałem jej, że jak chce to ja mogę tą kolejkę 10 min blokować. "To proszę przejść" ;)
Sfinx,Hot,Arctic i 2xkung fu kupiłem. Może dobiorę moździerz jeszcze, dziś go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Biedronce zjawiłem się koło godziny 10:30 - towaru było dość dużo.

Kartonów tak na oko około 12, było w czym wybierać, rzeczy nie były za bardzo poniszczone. W jednych kartonach typ duży, w drugim mały. Stosunkowo dużo osób tam kupowało, aż sam byłem zaskoczony - nawet mohery :wink: Ja zakupiłem Kung Fu oraz Hota, bo i tak mam już duży stuff. Hota odpalam już w czwartek, na urodzinach wujka, więc będzie film w dobrej jakości (panorama 16:9) :smile:

496_zakupybiedronka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...